تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 49 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بله حالت live football mode داره تو اون حالت هم کثیفی پنل دیده میشه
    هنوز اپدیت نکردم اینپوت لگ بیشتر برای بازی هستش فکر نکنم تو فوتبال تاثیر داشته باشه
    متاسفانه اینجا هرکس یه برندی میخره میاد فقط ازش تعریف میکنه کمتر میان ایرادهاش رو بگن تو رویوهای این تی وی دیدید که گفتن رنگ مشکی تو اتاق تاریک مشکی نیست و به خاکستری تبدیل میشه اما تو صفحه اول همین پست عکس گزاشتن از عمق رنگ مشکی که با لامپ روشن گرفته شده حالا اگر خواستید شب عکس میزارم متوجه میشید رنگ مشکی در این مدل تو اتاق تاریک اصلا خوب نیست
    فرمایش شما متین. منظورم از آپدیت این بود که بهرحال ممکنه بهبودی هایی هم در تصویر ایجاد کنه.
    عمق رنگ مشکی x850d بدلیل نوع پنلش نسبت به VA ها پایین تر هست و همینطور کنتراست و وروشنایی تصویر هم پایین تره اما این همه چیزه یک تصویر خوب نیست.........
    بعلاوه عمق رنگ مشکی رو هم باید ببینیم چقدر واسه ما مهم میشه یعنی از اونطرف برخی هم میگن چون فلان مدل عمق رنگ مشکی اش عالی نیست کلا بزارینش کنار درحالیکه صدتا پارامتر دیگه رو هم باید مورد توجه قرار داد. مثلا برای کسی مثل بنده که اصلا اهل فیلم دیدن نیست و فقط شبکه های تلویزیونی رو میبینه این مسئله عمق رنگ مشکی چقدر مهم هست؟ بنده شاید هنوز یکبار هم در داخل یک اتاق تاریک به تماشای تلویزیون ننشستم.
    مسئله کثیفی تصویر تو این مدل رو هم میشه بیشتر توضیح بدید یا عکس بزارین. توجه داشته باشین همونطور که دوستمون فرمودن این موضوع با موشن بلور که بیشتر تو فوتبال یا تصاویر سریع اتفاق می افته فرق داره. اگه نتیجه بررسی رو بگید ممنون میشم
    Last edited by mahdi255; 21-02-2017 at 14:41.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

فرمایش شما متین. منظورم از آپدیت این بود که بهرحال ممکنه بهبودی هایی هم در تصویر ایجاد کنه.
    عمق رنگ مشکی x850d بدلیل نوع پنلش نسبت به VA ها پایین تر هست و همینطور کنتراست و وروشنایی تصویر هم پایین تره اما این همه چیزه یک تصویر خوب نیست.........
    بعلاوه عمق رنگ مشکی رو هم باید ببینیم چقدر واسه ما مهم میشه یعنی از اونطرف برخی هم میگن چون فلان مدل عمق رنگ مشکی اش عالی نیست کلا بزارینش کنار درحالیکه صدتا پارامتر دیگه رو هم باید مورد توجه قرار داد. مثلا برای کسی مثل بنده که اصلا اهل فیلم دیدن نیست و فقط شبکه های تلویزیونی رو میبینه این مسئله عمق رنگ مشکی چقدر مهم هست؟ بنده شاید هنوز یکبار هم در داخل یک اتاق تاریک به تماشای تلویزیون ننشستم.
    مسئله کثیفی تصویر تو این مدل رو هم میشه بیشتر توضیح بدید یا عکس بزارین. توجه داشته باشین همونطور که دوستمون فرمودن این موضوع با موشن بلور که بیشتر تو فوتبال یا تصاویر سریع اتفاق می افته فرق داره. اگه نتیجه بررسی رو بگید ممنون میشم
    سلام دوست عزیز بنده مدل uh850v رو چند بار کالیبره کردم و ابدیت هم کردم و خیلی هم با تنظیمات تصویر ور رفتم با کالیبره کیفیت تصویر کمی بهتر میشه ولی به هیچ وجه تاثیری روی کثیفی پنل نداره و این مورد فقط رو فوتبال نیست تو بیشتر زمینه های روشن ابی و سبز مثل چمن و اسمان دیده میشه که اگه خوب دقت کنید خیلی واضح براتون معلوم میشه واسه منکه اصلا قابل قبول نبود و هر چقدر سعی کردم نتونستم تحملش کنم در کل این مدل اصلا کیفیت تصویر خوبی تو اچ دی و اس دی نداره و بهترین کیفیت تصویر رو هم تو تصاویر ۴ کا با مود درخشان داره و کیفیت صدای عالی داره و به گفته دوستان خرابی هم زیاد داره حتی موقع خرید هم بیشترین سوختگی پیکسل رو در بین مدلهای ال جی داره واسه افرادی که بیشترین امکانات و کیفیت تصویر قابل قبول رو میخوان و به کثیفی پنل حساسیت ندارن و همچنین نشت نور خوبه واسه منکه هر مدلی که کثیفی پنل داشته باشه اصلا قابل هضم نیست حالا چطوری میشه فهمید کدوم مدل این مشکل رو داره یا نه؟ اخه بدبختی وسط پنل و به صورت عمودی هاله میفته اگه کنارها هم بود باز میشد باهاش ساخت.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز بنده مدل uh850v رو چند بار کالیبره کردم و ابدیت هم کردم و خیلی هم با تنظیمات تصویر ور رفتم با کالیبره کیفیت تصویر کمی بهتر میشه ولی به هیچ وجه تاثیری روی کثیفی پنل نداره و این مورد فقط رو فوتبال نیست تو بیشتر زمینه های روشن ابی و سبز مثل چمن و اسمان دیده میشه که اگه خوب دقت کنید خیلی واضح براتون معلوم میشه واسه منکه اصلا قابل قبول نبود و هر چقدر سعی کردم نتونستم تحملش کنم در کل این مدل اصلا کیفیت تصویر خوبی تو اچ دی و اس دی نداره و بهترین کیفیت تصویر رو هم تو تصاویر ۴ کا با مود درخشان داره و کیفیت صدای عالی داره و به گفته دوستان خرابی هم زیاد داره حتی موقع خرید هم بیشترین سوختگی پیکسل رو در بین مدلهای ال جی داره واسه افرادی که بیشترین امکانات و کیفیت تصویر قابل قبول رو میخوان و به کثیفی پنل حساسیت ندارن و همچنین نشت نور خوبه واسه منکه هر مدلی که کثیفی پنل داشته باشه اصلا قابل هضم نیست حالا چطوری میشه فهمید کدوم مدل این مشکل رو داره یا نه؟ اخه بدبختی وسط پنل و به صورت عمودی هاله میفته اگه کنارها هم بود باز میشد باهاش ساخت.
    دوست عزیز خیالتو راحت کنم که این مورد کثیفی پنل با توجه به تحقیقاتی که کردم تقریبا تو همه ال ای دیها هست حالا شدتش شاید کم و زیاد باشه ، حتی تو مدل بسیار عالی و گرون قیمت سونی 65XD9305 بهتره یه نگاهی به ویدئویی که در این خصوص فرستادم بندازید :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 2 کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با این تفاسیر بیشتر قدر الجی 55uh850v خودمو میدونم و با دید اینکه بقیه تلویزیونها هم دارای مشکل کثیفی پنل هستند با بقیه امکانات عالیش نظیر کیفیت و بلندی صدا و بلوتوث کامل و بی نقص و بقیه محاسنش حال میکنم و لذتشو میبرم . بنظرم این مدل الجی مانند خیلی از مدلهای 4k برندهای دیگه فقط تو تصاویر شبکه های SD بخصوص شبکه های داخلی زیاد خوب نیست ولی تو پخش شبکه های HD و 4K عالیه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز بنده مدل uh850v رو چند بار کالیبره کردم و ابدیت هم کردم و خیلی هم با تنظیمات تصویر ور رفتم با کالیبره کیفیت تصویر کمی بهتر میشه ولی به هیچ وجه تاثیری روی کثیفی پنل نداره و این مورد فقط رو فوتبال نیست تو بیشتر زمینه های روشن ابی و سبز مثل چمن و اسمان دیده میشه .....
    سلام
    من منظور مدل x850d سونی بود نه uh850 . البته درست میفرمایید مشکل کثیفی با آپدیت حل نمیشه
    تا جایی که من میدونم مشکل کثیفی به gray uniformity بر می گرده(البته مطمئن نیستم اگه کسی اطلاع داره اصلاح کنه). تو سایت rting این نتیجه بررسی مدل هاست برای این موضوع:

7. این کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

تا جایی که میدونم و بررسی کردم Gray Uniformity بمعنی یکنواختی رنگ خاکستری و طوسی هست و ارتباطی به dirty Screen نداره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

تا جایی که میدونم و بررسی کردم Gray Uniformity بمعنی یکنواختی رنگ خاکستری و طوسی هست و ارتباطی به dirty Screen نداره .
    بررسی کردم. اینجا : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و همین طور اینجا : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مشکل کثیفی رو عینا به gary uniformity مربوط دونستن. شما هم ملاحظه بفرمایید.

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

بله شما درست فرمودید . ممنون
    برام خیلی عجیبه تو اون چدول امتیازی که مدلهای مختلف تلویزیون تو این بخش گرفتند چقدر امتیاز سونی Sony X930D پایینه ، با وجود اینکه این تلویزیون از مدلهای گرون و با کیفیت سونی هست ، پس با این تفاسیر یا این سایت امتیاز دهی و بررسی هاشون دقیق نیست ویا اینکه واقعا این مشکل فراگیر و نسبتا عادیه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من تلویزیون اولم ال جی ال سی دی بود بعد دوباره ال جی lm6700 بود و تو هیچکدوم از اینها مشکل کثیفی پنل نداشتم اخه چرا تو محصولات جدید و بیشتر 4k این مشکل ایجاد شده پس با این تفاسیر فقط باید oled گرفت ای بابا شانس ما رو نگاه تازه داشتم از uf950 خوشم میومد که تو لیست اخره... بازم ممنون از راهنمایی دوستان.
    Last edited by hagijoon; 21-02-2017 at 19:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان نظرتون در مورد سامسونگ js8000 55 اینچ چطوره قیمتش هم دورور ۵ تومان هستش 3dو 4k وsuhd هستش و یا مدل ks9500 خمیده تو سایت رایتینگ که js8000 نمره خوبی گرفته و صداش هم ۴۰ وات با ساب ووفر هستش قیمت قبلیش ۷ تومان بوده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •