تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 49 اولاول ... 30363738394041424344 ... آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بیشتر این مقایسه مشخصات بود تا بررسی هر دو محصول
    دوستان دیگه اگه تجربه ای در این زمینه دارند بفرمایند
    بنظر من سونی 55x9000E رو بگیر

داره خودمونی میشه yaran99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بنظر من سونی 55x9000E رو بگیر
    چه تفاوتی با 55x8500E داره؟ در کل پنل های VA را توصیه میکنید یا ips ?

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

چه تفاوتی با 55x8500E داره؟ در کل پنل های VA را توصیه میکنید یا ips ?
    سلام دوست عزیز پنل va عمق رنگ مشکی و کنتراست بالاتری نسبت به ips داره و به جز در زاوبه دید از هر لحاظ پنل va از ips بهتره بنده خودم الان بانه هستم و هر دو مدل رو از نزدیک دیدم و فردا هم اگه خدا بخواد میخوام مدل55x850e رو بگیرم قیمتش هم الان تو بازار بانه ۴.۵ میلیون هستش مدل 55x900e رو هم از نزدیک دیدم و تست کردم به نظر بنده با مدل 850e تو کیفیت تصویر تفاوت زیاد فاحشی نداشت و به نظر من ارزش ۱.۲۰۰ میلیون بالاتر رو نداره و انچنان که تو بعضی از سایتها گفتن که اصلا این دو مدل قابل مقایسه نیست دروغ محض هستش مدل 65x930d رو هم ار نزدیک دیدم و با این مدل های دیگه مقایسه کردم و میتونم بگم واقعا کیفیت تصویرش عالی بود و بهترین کیفبت تصویری بود که تا حالا دیده بودم به نظر من اگه ادم بودجه داشته باشه ارزش داره این مدل که بیشتر خرج کنی چون واقعا کیفیت تصویرش عالی بود حالا اگه سری ۲۰۱۷ اگه باشه که دیگه بسیار عالی میشه x930e .

4. 2 کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه yaran99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز پنل va عمق رنگ مشکی و کنتراست بالاتری نسبت به ips داره و به جز در زاوبه دید از هر لحاظ پنل va از ips بهتره بنده خودم الان بانه هستم و هر دو مدل رو از نزدیک دیدم و فردا هم اگه خدا بخواد میخوام مدل55x850e رو بگیرم قیمتش هم الان تو بازار بانه ۴.۵ میلیون هستش مدل 55x900e رو هم از نزدیک دیدم و تست کردم به نظر بنده با مدل 850e تو کیفیت تصویر تفاوت زیاد فاحشی نداشت و به نظر من ارزش ۱.۲۰۰ میلیون بالاتر رو نداره و انچنان که تو بعضی از سایتها گفتن که اصلا این دو مدل قابل مقایسه نیست دروغ محض هستش مدل 65x930d رو هم ار نزدیک دیدم و با این مدل های دیگه مقایسه کردم و میتونم بگم واقعا کیفیت تصویرش عالی بود و بهترین کیفبت تصویری بود که تا حالا دیده بودم به نظر من اگه ادم بودجه داشته باشه ارزش داره این مدل که بیشتر خرج کنی چون واقعا کیفیت تصویرش عالی بود حالا اگه سری ۲۰۱۷ اگه باشه که دیگه بسیار عالی میشه x930e .

ممنون بابت پاسخ گویی
    کیفیت کانال های تلویزیون ایران را روی x8500E دیدید؟ نظرتون؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

ممنون بابت پاسخ گویی
    کیفیت کانال های تلویزیون ایران را روی x8500E دیدید؟ نظرتون؟
    سلام کیفیت کانالهای اس دی در این مدل عالیه و کاملا قابل قبول هستش و تو فول اچ دی و فورکا که دیگه حرف نداره من قبلا تلویزیونهای ال جی زیادی رو داشتم اخریش هم 49sj800v بود ولی حالا میفهمم که کیفیت تصویر سونی یه چیز دیگست الان چند روزه دارم تستش میکنم و کیفیت تصویر رو استاندارد هستش و بهش دست نزدم البته کالیبرش کردم ولی تنظیمات تصویر استاندارد خود تی وی عالیه اگه ال جی بود تا حالا صد بار دستکاریش میکردم تا کیفبت تصویرش خوب بشه کثیفی پنل به هیچ عنوان نداره عمق رنگ مشکی عالی هستش و نشت نور هم نداره کلا تو کیفیت تصویر که مهمترین قسمت یه تی وی هستش عالیه و حرفی واسه گفتن نمیذاره تو سیستم عامل هم اندروید ۷ هستش و بیشتر نرم افزار های اندروید رو ساپورت میکنه انواع پلیر های صوتی و تصویری با قابلیت مچ شدن با هدفونهای بلوتوث کیفیت صداش با بلوتوث تو شیک سونی عالیه خلاصه تو سیستم عاملش همه کار میشه کرد البته به سرعت و سادگی وب او اس نیست ولی واسه ادمهایی مثل بنده که سرشون واسه این کارها درد میکنه عالیه کنترل جادویی نداره و کنترلش ساده هستش واسه اونایی که با کنترل جادویی ال جی مثل بنده کار کردن کمی تو ذوق میزنه ولی میشه بهش کنترل جادویی هم وصل کرد البته باید جداگونه تهیه کنید
    کیفیت ساختش عالیه و به ادم حس داشتن یه محصول درجه ۱ رو میده سوال دیگه ای در مورد این مدل داشتین در خدمت هستم فقط دوستانیکه مدل ۸۵۰ دی رو داشتید میشه بفرمایید که چطوری بعضی از نرم افزار هایی که نصب شدن و تو صفحه اصلی برنامه ها نیومدن به این صفحه منتقل کرد

7. 3 کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام کیفیت کانالهای اس دی در این مدل عالیه و کاملا قابل قبول هستش و تو فول اچ دی و فورکا که دیگه حرف نداره من قبلا تلویزیونهای ال جی زیادی رو داشتم اخریش هم 49sj800v بود ولی حالا میفهمم که کیفیت تصویر سونی یه چیز دیگست الان چند روزه دارم تستش میکنم و کیفیت تصویر رو استاندارد هستش و بهش دست نزدم البته کالیبرش کردم ولی تنظیمات تصویر استاندارد خود تی وی عالیه اگه ال جی بود تا حالا صد بار دستکاریش میکردم تا کیفبت تصویرش خوب بشه کثیفی پنل به هیچ عنوان نداره عمق رنگ مشکی عالی هستش و نشت نور هم نداره کلا تو کیفیت تصویر که مهمترین قسمت یه تی وی هستش عالیه و حرفی واسه گفتن نمیذاره تو سیستم عامل هم اندروید ۷ هستش و بیشتر نرم افزار های اندروید رو ساپورت میکنه انواع پلیر های صوتی و تصویری با قابلیت مچ شدن با هدفونهای بلوتوث کیفیت صداش با بلوتوث تو شیک سونی عالیه خلاصه تو سیستم عاملش همه کار میشه کرد البته به سرعت و سادگی وب او اس نیست ولی واسه ادمهایی مثل بنده که سرشون واسه این کارها درد میکنه عالیه کنترل جادویی نداره و کنترلش ساده هستش واسه اونایی که با کنترل جادویی ال جی مثل بنده کار کردن کمی تو ذوق میزنه ولی میشه بهش کنترل جادویی هم وصل کرد البته باید جداگونه تهیه کنید
    کیفیت ساختش عالیه و به ادم حس داشتن یه محصول درجه ۱ رو میده سوال دیگه ای در مورد این مدل داشتین در خدمت هستم فقط دوستانیکه مدل ۸۵۰ دی رو داشتید میشه بفرمایید که چطوری بعضی از نرم افزار هایی که نصب شدن و تو صفحه اصلی برنامه ها نیومدن به این صفحه منتقل کرد
    سلام، میشه کالیبره تصویرتون بزارین؟
    پیشاپیش ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام، میشه کالیبره تصویرتون بزارین؟
    پیشاپیش ممنون
    سلام واسه کالیبره من از سایت ریتینگ استفاده کردم تو تنظیمات تصویر خودش هم گذاشتم تو استاندارد و کمی اونم به سلیقه شخصی خودم عوض کردم ولی بعد کالیبره نیازی نیست چیزی دستکاری بشه تو استاندارد خودش کیفیت تصویرش عالیه تو سایت ریتینگ مدل تی وی رو سرچ کنید و بخش تنظیماتش کالیبره تصویرش رو میتونید انجام بدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    من تازگی 55x8500e خریدم ولی توی تصاویر سریع خیلی اذیت میکنه . لگ زیادی داره . پارسال هم که x8500d هم داشتم همین مشکل رو داشتم ولی با دستکاری تنظیمات درست شد . الان یادم نمیاو چکار کردم . کسی اطلاع داره چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    من تازگی 55x8500e خریدم ولی توی تصاویر سریع خیلی اذیت میکنه . لگ زیادی داره . پارسال هم که x8500d هم داشتم همین مشکل رو داشتم ولی با دستکاری تنظیمات درست شد . الان یادم نمیاو چکار کردم . کسی اطلاع داره چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم ؟
    سلام دوست عزیز تو تصاویر سریع هیچ لگی نداره و خیلی عالی عمل میکنه شما تی وی رو با اخرین نرم افزارش ابدیت کن و بعدش تنظیم کارخانه رو انجام بده تلویزیون عالی میشه البته با ابدیت جدید و انتخاب اقیانوسیه و استرالیا گزینه ظبط هم اضافه میشه البته با این کار کیفیت تصویر هم به شدت پایین میاید و به نظر بنده اصلا ارزش نداره با نصب چیز شکن هم تو گوگل پلی خود تی وی بهترین بازیهای اندروید که میشه با کنترل خود تی وی انجام داد اضافه میشه و کلی بازی و نرم افزار دیگه با کمی دستکاری با تنظیمات تصویر استاندارد کیفبت تصویر عالی میشه البته قبلش هم باید کالیبراسیون رو باید انجام بدی منکه از این مدل به شدت راضیم

12. این کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام
    من تلویزون سونی 55x8500d دارم میخوام از قسمت تنظیمات کارخانه استفاده کنم نمیشه و فقط با ریست کردن تنظیمات رو بصورت پیش فرض میکنه و به اون قسمتی که اول میرفت نمیره ( انتخاب کشور و راه اندازی اولیه ) چکار باید بکنم؟

نرم افزار آخری را هم نصب کردم فقط آخرای نصب برق رفت و فکر کنم از اون موقع اینطوری شده چون گاهی هم ارور هایی میده مثل کنترل متوقف شده است – فلان چیز متوقف شده – و …
    هر چقدر هم خواستم نرم افزار را دوباره بریزم مینویسه نرم افزار شما بروز است.
    آیا کد مخفی یا راه حلی هست بتونم برش گردونم به حالت اولیه ؟
    ممنون میشم کمک کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. SoheilaGhane

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •