تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 49 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوست عزیز درسته سونی کیفیت قطعاتش عالیه ولی مثل اپل پول برندش رو میخوره درسته کیفیت تصویرش هم خوبه ولی قیمتش به نسبت بقیه برندها خیلی بالاتره و امکانا تش هم کمتره شما در مورد مشکل کثیفی پنل اطلاعاتی ندارید اسم انگلیسی این مشکل چیه؟ و چرا این مشکل ایجاد میشه؟ و نظر شما در مورد کیفیت قطعات ال جی در محصولات جدید ال جی چیه؟ و ایا تو رنج قیمت کمتر از ۶ میلیون oled سراغ دارین که 4k هم باشه.
    در مورد پنل کثیف اطلاعاتی ندارم
    نظر من در مورد کیفیت قطعات در محصولات LG اینکه کیفیت قطعات در LG الان خیلی
    بهتر از سامسونگ هست اما بهتر از سونی نیست.

تلویزیون مارک LG یا کیفیت 4K مدل 49UB83000 هست که قیمتش حدود 3.5 میلیون تومان هست

تلویزیون خیلی خوب و مناسب تو این رنج قیمته

درسته سونی پول برند رو میدین اما ارزش خریدش بالاست

من الان از سونی W800B استفاده میکنم عالیه
    خیلی راضی هستم اما 4K نیست

یکی از دلایل مهمی که سونی رو انتخاب کردم کیفیت ساخت
    و دوام بالای محصولاتش هست اما LG اینجوری نیست

2. 3 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

پس رو اینم هست پس باید قیدش رو بزنم پس درسته پنلش با uh850 یکیه دوست عزیز الانکه تازه متوجه شدی میفهمی که فقط تو فوتبال این مشکل نیست تو خیلی از صحنه هایی که زمینه چمن و اسمان رو داره میتونی ببینیش یواش یواش واسه ادم معضل میشه منکه حاضر نیستم ۴ میلیون پول بدم و پنلش اینطوری از اب در بیاد واقعا از ال جی بعید بود منکه اصلا نمیتونم با ابن مشکل کنار بیام پس سونی تو انتخابم خط میخوره میمونه ال جی uf950 و سامسونگ ks8500 البته تا موقع خریدم مدل تازه ای پیشنهاد نشه که تو این رنج قیمت باشه اگه oled زیر ۶ میلیون گیر بیاد و ۴ کی باشه حتما oled میگیرم واسه اون لینک یوتیوب والا چند روز پیش اون مطلب رو تو یکی از مطالب اموزشی خوندم الان هر چقدر میگردم نمبتونم پیداش کنم اگه بتونم معادل انگلیسی این مشکل رو که تو همون مطلب نوشته بود رو پیدا کنم نیاز به لینک هم نیست تو یوتیوب همون رو سرچ کنی سریع برات میاره خلاصه ممنون از شما دوست عزیر خیالم رو از بابت سونی راحت کردی .
    سلام.
    مدل ks8500 رو از نزدیک تو فروشگاه برای چند دقیقه تست کردم. کیفیت 4k ش عالیه ولی تو پخش شبکه های داخلی بخصوص sd اصلا چنگی به دل نمیزنه برعکس مدل x8500 شبکه داخلی sd خیلی بهتر و قابل قبول نشون میداد پس اگه شبکه داخلی یا م.اه.وا.ره ای sd بیشتر میبینی ks8500 تو ذق میزنه. تو ذق من که زد!!!
    پس پیشنهاد میدم از نزدیک قبل از خرید تست کنید حالا هر مدلی رو که میخواید بخرید.

4. 2 کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

لینک اون ویدیو که میگی کثیفی پنل یا حاله های سفید معلوم میشه رو داری ببینم
    من اگر تی ویمو قیمت خوب میکرفتن سامسونگ ks8500 برمیداشتم!!
    این سونی پنلش ips هستس مشکلات خودش رو داره ...بنظر من سامسونگ بگیر از همه لحاظ بهتره
    الان فوتبال استقلال رو نگاه میکردم متاسفانه الان متوجه شدم منظور شما از حاله های نور چی هستش وقتی دوربین چمن زمین رو نمایش میده اون حاله ها دیده میشه شاید خیلی ها متوجه نشن یعنی از دور معلوم نیست از دو سه متری معلوم میشه
    از نظر من این مشکل موقع پخش فوتبال زیاد مهم نییت میشه باهاش کنار امد

سلام
    شما تلویزیون تون رو کالیبره کردین؟
    این مدل های تا جایی که من میدونم یک مود پخش ورزشی هم دارن تو این مود هم فوتبال همون مشکل رو داره؟
    دستگاه رو آپدیت کردین؟ شنیدم تو آپدیت اینپوت لگ رو خیلی بهبود داده. شاید تو سایر بخش ها هم بهبودی حاصل شده باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

------------------------------------------
    Last edited by mahdi255; 21-02-2017 at 08:56.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز درسته سونی کیفیت قطعاتش عالیه ولی مثل اپل پول برندش رو میخوره درسته کیفیت تصویرش هم خوبه ولی قیمتش به نسبت بقیه برندها خیلی بالاتره و امکانا تش هم کمتره شما در مورد مشکل کثیفی پنل اطلاعاتی ندارید اسم انگلیسی این مشکل چیه؟ و چرا این مشکل ایجاد میشه؟ و نظر شما در مورد کیفیت قطعات ال جی در محصولات جدید ال جی چیه؟ و ایا تو رنج قیمت کمتر از ۶ میلیون oled سراغ دارین که 4k هم باشه.
    نام انگلیسی این مشکل Dirty Screen هست که تو یوتیوب کلی ویدئو براش هست و خیلی هم رایجه ، ولی برای اغلب مردم قابل توجه و آزار دهنده نیست ، ولی برای افرادی که به کیفیت و جزئیات تصویر خیلی دقت میکنند کاملا قابل مشاهده و آزار دهندست .

8. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

این مشکل تو پخش تصاویر سریع و ورزشی رو motion blur میگن تو سایت rtings می تونید امتیاز و ارزیابی motion را برای مدل ks8500 و X8500 خودتون مقایسه کنید.
    تمامی مدلهای LED)LCD) این مشکل رو کم یا زیاد دارند به این دلیل که کریستال‌های مایع نمی‌توانند با سرعت بالا تغییر جهت بدن و وقتی فریم بعدی میاد، اثر فریم قبلی برای مدتی(در حد چند میلی ثانیه) روی صفحه باقی می مونه. این مشکل تمام led یا بهتر بگم lcd هاست حالا چه پنل IPs چه VA.
    تلویزیون های crt ذاتا چنین مشکلی ندارند. تلویزیون های پلاسما هم بدلیل نرخ بروز رسانی بالا و زمان پاسخ دهی پایین به این مشکل غلبه پیدا می کنند
    سازنده هایoled هم مدعی هستند که این مشکل رو بسیار بهتر از led ها کاهش میدن
    ضمنا برای تست این مشکل می تونید از سایت زیر استفاده کنید:
    testufo.com
    Last edited by mahdi255; 21-02-2017 at 08:56.

10. این کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

این مشکل تو پخش تصاویر سریع و ورزشی رو motion blur میگن تو سایت rtings می تونید امتیاز و ارزیابی motion را برای مدل ks8500 و X8500 خودتون مقایسه کنید.
    تمامی مدلهای LED)LCD) این مشکل رو کم یا زیاد دارند به این دلیل که کریستال‌های مایع نمی‌توانند با سرعت بالا تغییر جهت بدن و وقتی فریم بعدی میاد، اثر فریم قبلی برای مدتی(در حد چند میلی ثانیه) روی صفحه باقی می مونه. این مشکل تمام led یا بهتر بگم lcd هاست حالا چه پنل IPs چه VA.
    تلویزیون های crt ذاتا چنین مشکلی ندارند. تلویزیون های پلاسما هم بدلیل نرخ بروز رسانی بالا و زمان پاسخ دهی پایین به این مشکل غلبه پیدا می کنند
    سازنده هایoled هم مدعی هستند که این مشکل رو بسیار بهتر از led ها کاهش میدن
    ضمنا برای تست این مشکل می تونید از سایت زیر استفاده کنید:
    testufo.com
    دوست عزیز موشن بلور و کثیفی پنل دوتا مورد کاملا سواست و هیچ ارتباطی بهم ندارند. اگه تو نت یه سرچی بزنید کاملا متوجه dirty screen خواهید شد .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوست عزیز موشن بلور و کثیفی پنل دوتا مورد کاملا سواست و هیچ ارتباطی بهم ندارند. اگه تو نت یه سرچی بزنید کاملا متوجه dirty screen خواهید شد .
    شما درست میفرمایید این دو یکی نیستن هرگز و بنده هم نگفتم این دو یکی هستند!!!!!!!!!!!(برای همین کامنت رو هم بلافاصله از زیر کامنت دوستمون خارج کردم) بحث این دوستمون با اون یکی دوستمون راجع به پخش فوتبال بود و ایرادی گه دستمون راجع به کناره های زمین فوتبال در x8500 هنگام حرکت دوربین اشاره کرده بودن که خوب پخش فوتبال مستقیماً به موشن بلور ارتباط پیدا می کنه. بحث dirty screen یا DSE هم بیشتر به توانایی تی وی برای Gray Uniformity بر می گرده.
    بهرحال خیلی خوشحال میشم از اطلاعات شما و سایر دوستان استفاده کنم
    Last edited by mahdi255; 21-02-2017 at 13:06.

13. این کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    شما تلویزیون تون رو کالیبره کردین؟
    این مدل های تا جایی که من میدونم یک مود پخش ورزشی هم دارن تو این مود هم فوتبال همون مشکل رو داره؟
    دستگاه رو آپدیت کردین؟ شنیدم تو آپدیت اینپوت لگ رو خیلی بهبود داده. شاید تو سایر بخش ها هم بهبودی حاصل شده باشه.
    بله حالت live football mode داره تو اون حالت هم کثیفی پنل دیده میشه
    هنوز اپدیت نکردم اینپوت لگ بیشتر برای بازی هستش فکر نکنم تو فوتبال تاثیر داشته باشه
    متاسفانه اینجا هرکس یه برندی میخره میاد فقط ازش تعریف میکنه کمتر میان ایرادهاش رو بگن تو رویوهای این تی وی دیدید که گفتن رنگ مشکی تو اتاق تاریک مشکی نیست و به خاکستری تبدیل میشه اما تو صفحه اول همین پست عکس گزاشتن از عمق رنگ مشکی که با لامپ روشن گرفته شده حالا اگر خواستید شب عکس میزارم متوجه میشید رنگ مشکی در این مدل تو اتاق تاریک اصلا خوب نیست
    Last edited by abbas_p; 21-02-2017 at 13:23.

15. 2 کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

عباس عزیز خیلی خوشحالم که شما هم عین خودم ایرادات کالایی که خریدی رو عنوان میکنی و تعصب الکی نداری ، خیلی داشتم وسوسه میشدم بخاطر ضعف کم شدن غلظت مشکی در تاریکی کامل و همچنین dirty screen الجی 55uh850 که 3 ماه پیش خریدم رو بفروشم و سونی 65x8500d بخرم والان با توجه به نظر بدون تعصب شما متوجه شدم که کار منطقی نیست و اون دو ضعف در این مدل سونی بواسطه پنل ips وجود داره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •