تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 49 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

ایراد اصلی پنلهای ips اینه که تو محیطهای کاملا تاریک رنگ مشکی به خاکستری میزنه حالا نمیدونم سونی تو این مدل برای جبران این نقیصه تونسته کاری بکنه یا نه ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام.
    دیروز تو جمهوری مدل KS8985 که یکی از بهترین های سامسونگ هست رو از نزدیک تست کردم. پخش شبکه های داخلی sd اصلا خوب نبود. مدل X8500d رو هم تست کردم خیلی بهتر از ks8985 بود(البته تو پخش sd) هر چند مدل سامسونگ نسبت به سونی روشنایی بسیار بهتری داشت. نتیجه این بود که دوستی که میخواست بخره به خاطر شبکه های داخلی کلا قید ks8985 رو زد و سونی رو خرید. هرچند که بشدت ابتدا جذب ks8985 شده بود.
    سونی تو ارائه با کیفیت تصاویر شبکه های داخلی بهترینه و شکی توش نیست ، کلا سونی به واسطه موتور پردازش تصویر و UPscale فوق العادش تو ارتقاء تصاویر SD و کیفیت پایین بهترینه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان ایا تو این مدل هم مثل ال جی uh850v کثیفی پنل مشاهده میشه منظورم موقع مشاهده فوتبال هاله های سفید عمودی که مشخص میشد تو تصویر هستش منکه به خاطر همین مشکل uh850v رو فروختم و حالا نظرم رو این مدل هستش فقط میترسم اینم همین مشکل رو داشته باشه چون بعضی از دوستان میگفتند احتمال داره پنل این مدل باuh850vیکی باشه تو ال جی که نشت نور هم زیاد بود دوستانیکه این مدل رو دارن میشه بگن این مشکلات رو داره یا نه؟ و کیفیت صداش چطوره ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام دوستان ایا تو این مدل هم مثل ال جی uh850v کثیفی پنل مشاهده میشه منظورم موقع مشاهده فوتبال هاله های سفید عمودی که مشخص میشد تو تصویر هستش منکه به خاطر همین مشکل uh850v رو فروختم و حالا نظرم رو این مدل هستش فقط میترسم اینم همین مشکل رو داشته باشه چون بعضی از دوستان میگفتند احتمال داره پنل این مدل باuh850vیکی باشه تو ال جی که نشت نور هم زیاد بود دوستانیکه این مدل رو دارن میشه بگن این مشکلات رو داره یا نه؟ و کیفیت صداش چطوره ؟
    دوست عزیز این سوالات دقیقا سوالات بنده هم هست ، چون دقیقا شرایطم مثل شماست و میخوام اگه از بابت عدم کثیفی پنل در زمان حرکت دوربین تو فوتبال و کم شدن غلظت رنگ مشکی در تاریکی اتاق و همچنین عدم نشت نوراین مدل مطمئن شدم یه 65 اینچشو جایگیزین الجی uh850v کنم ، البته خیلی بعید میدونم کیفیت صدای این مدل به الجی 850v برسه ، چون واقعا الجی تو صدای این مدل سنگ تموم گذاشته . اگه شما هم از نزدیک این مدل سونی رو دیدید ویا به نتیجه رسیدید ممنون میشم اطلاع رسانی کنید . تنها چیزی که منو خیلی مردد کرده استفاده سونی از پنل ips در این مدل و به گفته سایتها دقیقا همین مدل پنل الجی 850v هست .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    نظر یکی از کاربران یعنی جناب Xenon360 در خصوص این مدل رو عیناً براتون میزارم شاید بدرد سایر دوستان هم بخوره. تو تاپیک زیر میتونید خودتون مراجعه بفرمایید و نظر ایشون رو ببینید. این مدل را ایشون خریدن پس می تونید تو پیام خصوصی از خود ایشون این دل نگرانی تون رو بپرسید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من امروز رفتم بازار و يه بررسي دقيق بين مدل هاي مد نظرم كردم
    ‏KU6300 رو ديدم
    رنگ هاي اغراق آميز، و يه نكته ي جالب ! توي تمام مغازه هايي ك رفتم چه اونايي ك بدون گارانتي داشتن و چه اونايي ك با گارانتي ... همه ي فروشنده ها فقط داشتن روي اين تلوزيون عكس نشون ميدادن ... آخه همونطور ك ميدونيد اين مدل motion خيلي ضعيفي داره!!! هيچ خبري از فيلمهاي متحرك نبود فقط فيلمهاي متحرك رو ميشد تو تلوزيونهاي رده بالاي سامسونگ ديد ...و فقط رو اونا گذاشته بودن ...

‏Sony x850 رو ديدم ك آقا لذتي بردم چه رنگهايي ... چه موشني ... چه مشكي اي ... من نميدونم اينهمه تبليغ منفي عليه ips برا چيه ...
    آقا نمي دونيد چه مشكيه عميقي و چه رنگهاي معركه اي ب نمايش ميذاشت ... تصاوير زنده بود ب معناي واقعي ... يعني انگار با چشم طبيعي داشتم نگاه ميكردم...اصلا خبري از هاله ي سفيد و اين حرفا توي x850d نبود
    و يه اتفاق جالب توي نمايندگي كنار x850d مدل ٢٠١٥ رو با پنل VA يعني x850c گذاشته بود
    تنها تفاوتي ك تونستم ببينم برتري va توي نقطه هاي تاريك تصوير بود ... يعني جزئيات ١٠ درصد مشخص تر بود نسبت ب مدل ips ... اما در بقيه ي موارد برتري با مدل ips بود
    ‏Lg Uh850 هم ديدم ... تي وي خيلي خوبي بود بازم عمق رنگ نشكي زياد بود
    و اون هاله ي سفيد رو خيلي خيلي جزئي توي اين مدل ديدم ... ك ميشه گفت اصلا معلوم هم نبود يعني هيچ... هر دو مدل چشمم رو گرفت ...
    ولي تصاوير در x850 هنوز هم زنده تر بود ...
    با مقايسه ي امروز نظرم كلللا نسبت ب پنل هاي ips تغيير كرد و اصلا اون خيزي ك توي وب سايت ها ميگن نيست ... حداقل من با چشم غير مسلح متوجه نشدم ... خيلي پنل هاي خوبي هم هستن و تصاوير درشون شارپ تر هم بود تازه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 9 کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام.
    دیروز تو جمهوری مدل KS8985 که یکی از بهترین های سامسونگ هست رو از نزدیک تست کردم. پخش شبکه های داخلی sd اصلا خوب نبود. مدل X8500d رو هم تست کردم خیلی بهتر از ks8985 بود(البته تو پخش sd) هر چند مدل سامسونگ نسبت به سونی روشنایی بسیار بهتری داشت. نتیجه این بود که دوستی که میخواست بخره به خاطر شبکه های داخلی کلا قید ks8985 رو زد و سونی رو خرید. هرچند که بشدت ابتدا جذب ks8985 شده بود.
    امکانش هست از دوستتون سوال کنید مدل X8500d موقع پخش فوتبال کیفیت تصویرش چطوره؟ چمن ورزشگاه رو خوب نشون می ده؟

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ایراد اصلی پنلهای ips اینه که تو محیطهای کاملا تاریک رنگ مشکی به خاکستری میزنه حالا نمیدونم سونی تو این مدل برای جبران این نقیصه تونسته کاری بکنه یا نه ؟
    بله من این مدل رو خریدم این ایراد وجود داره تو محیط تاریک مشکی تقریبا وجود نداره میشه خاکستری که بزرگترین عیب این پنل میتونه همین باشه
    وقتی مهتابی یا لامپ رو رو شن میکنی مشکی رو درست نشون میده ..
    دوتا عکس صفحه قبل هست اینو بدونید اون مشکی زیر نور هستش تو محیط تاریک به هیچ وجه اون عمق رنگ مشکی رو نداره

9. 3 کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

امکانش هست از دوستتون سوال کنید مدل X8500d موقع پخش فوتبال کیفیت تصویرش چطوره؟ چمن ورزشگاه رو خوب نشون می ده؟
    سلام
    در مورد پخش فوتبال کیفیت قابل قبولی رو داره ..
    یه عکس قبلا گرفتم میزارم ببینید

11. 4 کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    در مورد پخش فوتبال کیفیت قابل قبولی رو داره ..
    یه عکس قبلا گرفتم میزارم ببینید
    سلام ممنون بابت پاسخگوییتون میشه بفرمایید تو این مدل مشکل کثیفی پنلوجود داره یا نه موقع تماشای فوتبال هاله های سفید عمودی داره یا نه و مشکل نشت نورش چطوره من به خاطر مشکل کثیفی پنل نتونستم با ال جی uh850v کنار بیام و مجبور شدم بفروشمش حالا این مدل رو مد نظر دارم میشه راهنمایی بفرمایید ودر مورد صداش هم اگه میشه بفرمایید که چطوری هستش با تشکر.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام ممنون بابت پاسخگوییتون میشه بفرمایید تو این مدل مشکل کثیفی پنلوجود داره یا نه موقع تماشای فوتبال هاله های سفید عمودی داره یا نه و مشکل نشت نورش چطوره من به خاطر مشکل کثیفی پنل نتونستم با ال جی uh850v کنار بیام و مجبور شدم بفروشمش حالا این مدل رو مد نظر دارم میشه راهنمایی بفرمایید ودر مورد صداش هم اگه میشه بفرمایید که چطوری هستش با تشکر.
    این مدل میشه گفت نشت نور نداره..
    کثیفی پنل رو متوجه نمیشم!!هاله سفید هم ندیدم من موقع پخش فوتبال
    صداش کمی ضعیفه منظورم این هست که بعنوان یه تی وی کاملا باریک صفحه تخت راضی کننده هستش

14. 4 کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •