تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: اذيت شدن در محل هاي پر سر و صدا

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

14 اذيت شدن در محل هاي پر سر و صدا

سلام
    چرا من نميتونم توي جاهاي كه سر و صدا زياد بخوابم در صورتي كه يه شخص ديگه همونجا راحت خوابش ميبره؟
    كلا از سرو صدا خيلي اذيت ميشم ولي بعضي افراد همونجا اصلا اذيت نميشن دليلش چيه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hammy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام

حساسیت افراد به صدا به شدت متفاوته که دلایل مخلتفی می تونه داشته باشه.

ولی مهمترین دلیل حضور بیش از حد در یک محیط پر سر و صدا و عادت کردن مغز به واکنش نشون دادن به صداهاست.

به طور مثال من اینقدر به صدا حساسم که بدون Ear Plug اصلا نمی تونم بخوابم و با کوچکترین صدایی بیدار می شم.

دلیلشم شهرداری و بساز بنداز(ها) حروم زاده ای بودند که 3-4 سال بیچارمون کردند (هنوزم دارند می کنند). از بس با صدای پتک و سنگ فرز از خواب بیدار شدم کلا اعصابم رو از دست دادم و الان خیلی به صدا حساسم.

کلا باید ذهنت رو عادت بدی که به صداها توجهی نداشته باشه که کار خیلی سختیه.

در ضمن استفاده بیش از حد از هدفون و گوش کردن به موسیقی به طور دائم هم خیلی آدم رو حساس می کنه. چون مغز عادت می کنه که باید دائم به صداها گوش کنه و اونها رو تحلیل کنه. واسه همین خواب آدم دچار مشکل می شه.

همین.

داره خودمونی میشه ramin vao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من خودم خیلی حساسم به صدا اگه صدا باشه خوابم نمیبره که هیچ اعصابم هم خورد میشه با این حال چند سال پیش یه روش خیلی موثر و خوب پیدا کردم
    اونم اسمش white noise هست . مثلا من یه دستگاه تصفیه هوا دارم هر شب میخوام بخوابم روشنش میکنم و با صدایی که این دستگاه ایجاد میکنه باعث میشه
    صدای مزاحم اطراف رو یا نشنوی یا خیلی کم حتی خیلی از برنامه های مختلف برای کامپیوتر و گوشی ساخته شده برای این کار که صداهای مختلف ازش پخش میشه مثل صدای پنکه. بارون. موج دریا و ...
    امتحان کن چند وقت من که زندگیم رو راحت کرد قبلش خیلی اذیت میشدم

4. 3 کاربر از ramin vao بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من هم از سرو صدا در شب نمیتونستم خوب بخوابم برای همین حدود یک سال و نیمی هست که توی گوشم ، گوشی میکنم و خدا رو شکر خوب میخوابم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

منم به صدا خیلی حساسم و از اینا استفاده میکنم

در طول روز هم به صدا خیلی حساسم و اگه کسی یکمی بلند صحبت کنه عصبی میشم

خودم هم اینقدر آروم صحبت میکنم که به زحمت دیگران میتونن بشنون که چی میگم

برای هیچکس اعصاب نمونده که
    Last edited by ●●●FDR●●●; 04-02-2017 at 08:35.

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من اینقدر به صدا حساسم که بدون Ear Plug اصلا نمی تونم بخوابم
    چي هست اينا؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

منم اینطور هستم. من حتی نمیتونم حضور کسی رو پیش خودم موقع خواب تحمل کنم. تنها. بی سر و صدا.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

استفاده از پد صداگیر و یا هدفون یا اون صداهایی که دوستمون گفتن(تسویه هوا) موثره ولی یه راه دیگه هم اینه که ساعت خوابتون رو منظم کنین. یعنی وقتی صبح ساعت پنج و نیم شش از خواب پاشین و بعد از ظهرها نخوابین، میبینین که اتومات شب ساعت نه و نیم ده خوابتون برده.
    یه مورد دیگه اینکه وقتی تو طول روز به اندازه کافی فعالیت کرده باشین، شب موقع خواب اصلا وجود صدا نمیتونه مزاحمتون بشه و راحت میخوابین.
    البته آدم با آدم فرق میکنه ممکنه یکی صبح زود پاشه و تا شب کار فیزیکی کنه ولی وقتی سروصدا باشه خوابش نگیره.

داره خودمونی میشه ALEMIX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

من هم با سروصدا مشکل دارم فکر کنم به خاطر اعصاب ضعیف باشه باید سروصدا رو کم کرد یا همون white noise ایجاد کرد اون هم خوبه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام
    چرا من نميتونم توي جاهاي كه سر و صدا زياد بخوابم در صورتي كه يه شخص ديگه همونجا راحت خوابش ميبره؟
    كلا از سرو صدا خيلي اذيت ميشم ولي بعضي افراد همونجا اصلا اذيت نميشن دليلش چيه؟
    من 1 شب کلونازپام 1 خوردم وسط مهمونی شلوغ خوابم برد همه میگفتن این چه جوری خوابش برد.
    شاید مشکل شما مشکل نباشه اصلا. شاید اون آدمهای دیگه قرص خواب مصرف کردن و شما طبیعی هستی

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •