تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: عدم شناسایی هارد

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض عدم شناسایی هارد

با سلام و خسته نباشید
    من یه هارد 2 ترا ی WD دارم که همین دیروز به تلویزیون وصل کردم برای دیدن فیلم و بعد usb رو جدا کردم امروز که میخوام از هارد استفاده کنم اصلا شناسایی نمیکنه با چند کامپیوتر هم بررسی کردم هارد کاملا شناسایی میشه و اطلاعتش کاملا با نرم افزار my recovery قابل دریافته مشکلش اینه که دیگه ایکونش نمیاد برا داخل شدن و تلویزیون هم اصلا نمیشناسه اونو
    تمام چراغ ها و موتور هاشم ظاهرا سالمه فقط مثلا ایکونش نمیاد که کلیک بشه روش و بشه داخل هاردو دید

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    من یه هارد 2 ترا ی WD دارم که همین دیروز به تلویزیون وصل کردم برای دیدن فیلم و بعد usb رو جدا کردم امروز که میخوام از هارد استفاده کنم اصلا شناسایی نمیکنه با چند کامپیوتر هم بررسی کردم هارد کاملا شناسایی میشه و اطلاعتش کاملا با نرم افزار my recovery قابل دریافته مشکلش اینه که دیگه ایکونش نمیاد برا داخل شدن و تلویزیون هم اصلا نمیشناسه اونو
    تمام چراغ ها و موتور هاشم ظاهرا سالمه فقط مثلا ایکونش نمیاد که کلیک بشه روش و بشه داخل هاردو دید
    سلام .
    برای اطمینان و بررسی بیشتر لطفاً از Disk management ویندوز یک عکس اینجا بذارید (زمانیکه هارد اکسترنال به سیستم متصل هست) .

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

احتمالا فایل سیستم raw شده اگر با چک دیسک درست نشه و با لینوکس نتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید بهترین راهدریکاوری کل هارد است حدالامکان هارد رو به تی وی نزنید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سه درایو بصورت Unallocated هست و دو درایو دیگه فایل سیستم مشخصی نداره . اگر اطلاعات مهمی ندارید کلیه درایوها رو حذف و مجدداً پارتیشن بندی و فرمت کنید ولی اگر اطلاعات دارید که برای شما مهم هست باید با استفاده از نرم افزارهای مناسب بازیابی کنید . بعد از اینکه مطمئن شدید کلیه اطلاعات بازیابی شدند و مشکلی نداشتند ، این هارد دیسک رو پارتیشن بندی و فرمت کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

برای منم همین مشکل پیش اومده که فقط روی دیسک منجمنت لپتاپم که ویندوز تن تازه نصب کردم اینطوری نشون میده و آیکون cd drive توی مای کامپیوتر میاره
    ولی رو سیستمهای دیگه اوکی هست

چه باید کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •