تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: کارت گرافیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض کارت گرافیک

سلام..
    اگه امکانش هست راهنماییم کنین! من چند روز پیش pc رو بردم واسم درست کنن، نمیدونم چرا بالا نمیومد..
    بعد از تعمیر که آوردم خونه، دیدم اصن نمیشه فیلم دید، انگار صحنه آهسته میشن! حتی موزیک ویدیو رو هم تیک میندازه..
    یه پنجره رو به این طرف و اونطرف میکشی تیکه تیکه میشه که ظاهرا واسه کارت گرافیکه!!
    بعد dvd گرافیک رو گذاشتم که نصب کنم دیدم نمیشه و بالاش نوشته we dont support this VGA ! البته اسکرین شاتشو دارم اگه بشه میفرستم..
    بعد رفتم تو run و قسمت display ظاهرا همه چیزی سرجاش بود و گرافیک intel و اینا نوشته بود،!
    بعد از قسمت سرچ msinfo32.exe رو زدم، پنجره ای که بالا اورد , دیدم اسم کارت گرافیک اینا زده ولی adapter ram زده صفر و installed Drivers هم زده not avalibale :-\
    اسکرین شات اینم میفرستم
    بعد رو صفحه کلیک راست کردم و گزینه اسکرین رزولوشن و ... توی سر برگ adapter رو که زدم، دیدم حجم dedicated video memory و system video memory رو زده صفر !! :|

حالا به نظر شما مشکل چیه؟؟ من باید چیکار کنم که درست بشه.. :'( ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ویندوز هیچ کارت گرافیکی رو نمیشناسه
    واس همینه ک مشکل کندی و ... دارین
    کارت گرافیک چی بوده دقیقا مدلش میدونین؟
    درایور اونو باید هرجورشده نصب کنین
    البته معمولا باید اول درایور گرافیک intel داخلی نصب شه بعد درایور جانبی nvidia یا ati

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

نه نمیدونم مدلشو..
    البته یه سری اسکرین شات دارم که فکر کنم به درد بخوره ولی نمیدونم چچجوری باید بفرستم ؟ :-\
    بعد یه چیز دیگه که سیستم pc خانگی ، لپ تاپ نیست.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هر تصویر و اسکرین شاتی دارین همینجا میشه فرستاد مستقیم
    یا روی یه آپلود سنتر عکس آپلود کنین لینک شو بذارین اینجا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

مستقیم چجوری میشه فرستاد؟ من جایی علامت پیوست نمیبینم

داره خودمونی میشه Deadmau5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام..
    اگه امکانش هست راهنماییم کنین! من چند روز پیش pc رو بردم واسم درست کنن، نمیدونم چرا بالا نمیومد..
    بعد از تعمیر که آوردم خونه، دیدم اصن نمیشه فیلم دید، انگار صحنه آهسته میشن! حتی موزیک ویدیو رو هم تیک میندازه..
    یه پنجره رو به این طرف و اونطرف میکشی تیکه تیکه میشه که ظاهرا واسه کارت گرافیکه!!
    بعد dvd گرافیک رو گذاشتم که نصب کنم دیدم نمیشه و بالاش نوشته we dont support this VGA ! البته اسکرین شاتشو دارم اگه بشه میفرستم..
    بعد رفتم تو run و قسمت display ظاهرا همه چیزی سرجاش بود و گرافیک intel و اینا نوشته بود،!
    بعد از قسمت سرچ msinfo32.exe رو زدم، پنجره ای که بالا اورد , دیدم اسم کارت گرافیک اینا زده ولی adapter ram زده صفر و installed Drivers هم زده not avalibale :-\
    اسکرین شات اینم میفرستم
    بعد رو صفحه کلیک راست کردم و گزینه اسکرین رزولوشن و ... توی سر برگ adapter رو که زدم، دیدم حجم dedicated video memory و system video memory رو زده صفر !! :|

حالا به نظر شما مشکل چیه؟؟ من باید چیکار کنم که درست بشه.. :'( ممنون
    داداش والا بد زمونه ای شده
    مطمئنی کارت گرافیک خودت سرجاشه و عوض یا دستکارییش نکردن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

کارت گرفیکای pob هم این مشکل را دارن

داره خودمونی میشه v_a1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

سلام. اول باید مطمعن بشید که CD مادربرد نصب هست. پس CD مادربرد رو نصب کنید. اگه قبلا نصب شده باشه گزینه نصب کمرنگ میشه و نیازی به نصب نیست. هرچند اگه دوباره هم نصب بشه مشکلی نیس. بعد CD گرافیک رو قرار بده و نصب کن. اگه مشکل همچنان بود و گرافیک نصب نشد. به احتمال خیلی زیاد کارت گرافیک شما عوض شده و CD درایوری که شما داری به این کارت گرافیک نمیخوره و نصب نمیشه. در نهایت باید مشخصات کارت گرافیک که الان نصبه رو در بیاری و درایورشو دانلود کنی. یا با استفاده از All Driver گرافیکتو نصب کنی. اگه All Driver نداری میتونی نرم افزار DriverIdentifier دانلود کنی که حجمش خیلی کمه. قطعاتتو شناسی میکنه و هر کدوم که نیاز به نصب و آپدیت باشه آخرین ورژن رو برای دانلود در اختیارت میذاره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

خب نرم افزار درایو پک سولوشن نصب کن منم همین اتفاق برام افتاد با این نرم افزار درایوشا نصب کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •