تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: عدم باز شدن درایو و خطای ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی 254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض عدم باز شدن درایو و خطای ...

سلام...
    ی لب تاب دارم که یکی از درایو هاش باز نمیشه و کلا سیستم اونو شناسایی نمی کنه...داخل My computer مشخصات اون مثل حجم و... رو نمی زنه و و قتی هم که روش کلیک می کنم که واردش بشم ، این پیغام رو صادر میکنه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چاره ی کار چیه؟ آیا میشه اطلاعات رو برگردوند؟ تشکر

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام...
    ی لب تاب دارم که یکی از درایو هاش باز نمیشه و کلا سیستم اونو شناسایی نمی کنه...داخل My computer مشخصات اون مثل حجم و... رو نمی زنه و و قتی هم که روش کلیک می کنم که واردش بشم ، این پیغام رو صادر میکنه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چاره ی کار چیه؟ آیا میشه اطلاعات رو برگردوند؟ تشکر

سلام .
    متونید روی این درایو Check Disk انجام بدید ؟ یعنی روی درایو راست کلیک کنید و گزینه Properties و از قسمت tools دکمه Error Checking رو بزنید . فقط automatically fix file system errors تیک خورده باشه و دکمه start رو بزنید .

البته چک دیسک کردن درایو کاملاً بیخطر نیست و ممکن هست بعضی اطلاعات حذف بشوند . اگر اطلاعات مهمی دارید میتونید ابتدا ریکاوری اطلاعات با نرم افزارهای مختلف رو تست کنید و در صورتیکه اطلاعاتی پیدا کرد روی درایو دیگه ذخیره کنید . بعد از بازیابی اطلاعات این درایو رو فرمت کنید تا مجدداً قابل استفاده بشه .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

سلام .
    متونید روی این درایو Check Disk انجام بدید ؟ یعنی روی درایو راست کلیک کنید و گزینه Properties و از قسمت tools دکمه Error Checking رو بزنید . فقط automatically fix file system errors تیک خورده باشه و دکمه start رو بزنید .

البته چک دیسک کردن درایو کاملاً بیخطر نیست و ممکن هست بعضی اطلاعات حذف بشوند . اگر اطلاعات مهمی دارید میتونید ابتدا ریکاوری اطلاعات با نرم افزارهای مختلف رو تست کنید و در صورتیکه اطلاعاتی پیدا کرد روی درایو دیگه ذخیره کنید . بعد از بازیابی اطلاعات این درایو رو فرمت کنید تا مجدداً قابل استفاده بشه .

سلام ؛ متاسفانه قبلا تست کردم و این کار انجام شدنی نیست..کلا هیچ کاری نمیشه روی این درایو انجام داد...
    خب یعنی نرم افزار می تونه ریکاوری کنه؟ چون خود سیستم عامل که به درایو دسترسی نداره...کلا نمی شناسه اونو.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ؛ متاسفانه قبلا تست کردم و این کار انجام شدنی نیست..کلا هیچ کاری نمیشه روی این درایو انجام داد...
    خب یعنی نرم افزار می تونه ریکاوری کنه؟ چون خود سیستم عامل که به درایو دسترسی نداره...کلا نمی شناسه اونو.
    بیشتر نرم افزارهای بازیابی اطلاعات میتونن بدون در نظر گرفتن نوع فایل سیستم و اینکه چه آسیبهایی به فایل سیستم وارد شده درایو رو اسکن و اطلاعات رو بازیابی کنند . پیشنهاد میکنم نرم افزار MiniTool Power Data Recovery رو تست کنید .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

بیشتر نرم افزارهای بازیابی اطلاعات میتونن بدون در نظر گرفتن نوع فایل سیستم و اینکه چه آسیبهایی به فایل سیستم وارد شده درایو رو اسکن و اطلاعات رو بازیابی کنند . پیشنهاد میکنم نرم افزار MiniTool Power Data Recovery رو تست کنید .
    یعنی من راهی جز فرمت کردن ندارم؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی من راهی جز فرمت کردن ندارم؟؟
    ظاهراً راهنمایی ها رو خوب مطالعه نمیکنید . اگر پست دوم رو با دقت مطالعه کرده باشید گفتم که ابتدا سعی کنید با نرم افزارهای بازیابی اطلاعات درایو رو اسکن کنید و اگر اطلاعاتی پیدا شد روی درایو دیگه ذخیره کنید .
    بعد از بازیابی اطلاعات ، درایو مورد نظر رو فرمت کنید تا قابل استفاده باشه .

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

ظاهراً راهنمایی ها رو خوب مطالعه نمیکنید . اگر پست دوم رو با دقت مطالعه کرده باشید گفتم که ابتدا سعی کنید با نرم افزارهای بازیابی اطلاعات درایو رو اسکن کنید و اگر اطلاعاتی پیدا شد روی درایو دیگه ذخیره کنید .
    بعد از بازیابی اطلاعات ، درایو مورد نظر رو فرمت کنید تا قابل استفاده باشه .
    نه ؛ خوب مطالعه می کنم منتها وقتی درایو در دسترس نیست در نتیجه برنامه نمی تونه بهش دسترسی داشته باشه تا اطلاعات اون رو ریکاوری کنه...بهرحال تست می کنم و نتیجه رو میگم.تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •