تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: سیستم برای کارهای گرافیکی و تدوین فیلم و انیمیشن و جلوه های ویژه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض سیستم برای کارهای گرافیکی و تدوین فیلم و انیمیشن و جلوه های ویژه

با سلام
    دوستان یه سوالی داشتم و اینکه من کارم با نرم افزارهایی مثل adobe after effects و adobe premiere و maya و 3dsmax و... هستش.
    برای ساخت انیمیشن های کوتاه 3 بعدی و همچنین موشن گرافیک و تدوین فیلم ازشون استفاده میکنم و بزودی قراره وارد طراحی بازی های 3 بعدی رایانه ای هم بشم.

یکم کارهام سنگین شده و سیستم فعلیم واقعا کم میاره و میخواستم یه سیستم جدید بگیریم.

بین 2 نوع سیستم موندم. یکی اینکه سیستم دسکتاپ جمع کنم با مشخصات اصلی cpu intel 6700k و nVidia gtx1080 و ...
    و یا اینکه سیستم اپل و لپ تاپ جدیدش که امسال عرضه شده و دارای تاچ بار هست.

تو ظاهر و همچنین در نظر گرفتن ابعاد قطعات رایانه لپ تاپ و دسکتاپ خب همه چیز به نفع سیستم دسکتاپ هست و از لحاط قیمتی هم از اپل ارزون تر تموم میشه و قدرت پردازشیش هم تفاوت چشمگیری داره با اخرین مدل لپ تاپ اپل.

ولی نمیشه بازدهی بالا و عملکرد بسیار مناسب سیستم عامل رو ندید گرفت. قطعا مک عملکرد و سرعت بهتری نسبت به ویندوز 10 داره.

برای همین میخواستم نظر دوستانی که در این زمینه ها کار میکنند رو بپرسم که چرا اکثر گرافیک کارها و کسانی که تو این کارها هستند از سیستم اپل استفاده میکنند؟
    و اینکه در نهایت بدون در نظر گرفتن سقف بودجه کدام سیستم برای اینکارها مناسب تر هست؟ اپل یا جمع کردن یک کیس؟

نقاط صعف و قوت هر کدوم؟

با تشکر
    Last edited by ph.clgn; 22-01-2017 at 11:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •