تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: خرید هارد برای ارشیو و عمر بالا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام.

کانلاً منطقی هست چون هارد دیسکها از هر برند و مدلی که باشند غیر قابل اعتماد هستند ، بهترین کار داشتن یک کپی از تمام اطلاعات روی هارد دیسکهای دیگه هست .

بله ، ولی باید از طریق power option ویندوز تنظیم کنید که بعد از چه مدت بیکاری sleep بشه . بر خلاف مدلهای وسترن دیجیتال که بصورت build-in و مستقل از سیستمی که بهش متصل شده sleep شدن هارد دیسک رو کنترل میکنند .

سری های NAS بهتر از مدلهای معمولی هستند ولی در شرایط عادی استفاده ، مدلهای عادی هم مثل مدلهای NAS از عهده کارها برمیاد و لزومی نداره هزینه بیشتری بپردازید .

مدلهای 4 ترابایت و بالاتر سنسور Rotational Vibration رو دارند . البته یک مدل چهار ترابایتی (مدل نامبر STBD4000100) هست که این سنسور رو نداره .
    سلام آقای مدیر

هارد WD20EZRZ هم خود به خود sleep می شه منظورم این بود که اگه مدتی باهاش کار نکنیم خود به خود خاموش می شه چون من وسترن بلک قدیمی دارم خود به خود خاموش نمی شه باید از پاور آپشن تنظیم کنیم چه مدت اگه باهاش کار نکنیم خاموش بشه

کلا وسترن بلک های جدید هم خود به خود خاموش میشن بعد از مدتی که باهاشون کار نکنیم

بعد اگه خاموش بشن از myconputer حذف میشن و بعد چطوری روشن میشن

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقای مدیر

هارد WD20EZRZ هم خود به خود sleep می شه منظورم این بود که اگه مدتی باهاش کار نکنیم خود به خود خاموش می شه چون من وسترن بلک قدیمی دارم خود به خود خاموش نمی شه باید از پاور آپشن تنظیم کنیم چه مدت اگه باهاش کار نکنیم خاموش بشه

کلا وسترن بلک های جدید هم خود به خود خاموش میشن بعد از مدتی که باهاشون کار نکنیم

سلام .

همانطوریکه در بالا هم گفتم در هارد دیسکهای وسترن دیجیتال مثلاً WD Green و WD Blue و WD Red و مدلهای دیگه ، خود هارد دیسک با استفاده از ماژولهای نرم افزاری (Firmware) و مستقل از سیستمی که بهش متصل شده sleep شدن هارد دیسک رو کنترل میکنند و در نتیجه Power Option ویندوز هیچ تاثیری روی تنظیمات Sleep هارد دیسک نداره .

در کل اگر هارد دیسک از قابلیت APM پشتیبانی کنه شما میتونید از Power Option ویندوز مدت Sleep شدن هارد دیسک رو کنترل کنید در غیر اینصورت خود هارد دیسک اینکار رو انجام میده .

از my computer حذف نمیشه . اگر وارد درایو و پوشه ها بشید هارد دیسک دوباره فعال میشه .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •