تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: بیخوابی شدید .

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض بیخوابی شدید .

سلام
    من از سوم دبیرستانه که موقع ایه شبا بیدار میموندم بد خواب شدم از اون اواسط امتحانا که دیگه حوصله نداشتیم اتانول میخوردیم کم کم دیگه بالاتر رفت عر ق سگی و اینا اومد تو داستان ما طوری بود ک چهار ماه نخوردم مغزم فعالیتش بیشتر میشد هواس پرت بودم با خودم زیاد حرف میزدم الان که سه ساله میگذره یکی از بچه ها تقریبا از تابستون بود آلپرازولام میاورد میخریدیم میخوردیم راحت میخوابیدم واقعا اثرش خوب بود تا همین چن مدت پیش دیگه مجبور شدم بیشتر بخورم خلاصه گفتم بیخیالش شم نخوردم باز دوباره بیخواب شدم واقعا خوابم نمیبرد 2 ساعت بزور تو کلا 24 ساعت میخوابیدم سردرد عجیبی داشتم که کلونازپام خریدم خوردم اینم خوب بود ولی خواب منو میزون نمیکرد فقط سردردمو میبرد دیگه اینم شد قضیه قرص قبلی تا باز تو جمع بحث شد این رو با مشروب بخوریم که من یه شب جایی دعوت بودم خیلی دیگه دوز رو بردم بالاتر از 3 تای روزانه 2 تا بیشتر اخر شب خوردم همینطور الکل هم زیاد خوردیم خلاصه تونستیم زنده بدر بیایم بیرون
    الان من بدن درد دارم فکرم کلا بصورت رندوم میره جاهایی ک اصن فکرشو نمیکردم بیخوابی ک چیز جدیدی نیست ولی سردرده هنوز هست قسمت جلویی سرم بدجوری درد میکنه
    چشام تقریبا رو به بسته شدنه ولی اصلا نمیتونم بخوابم 30 دیقه ی جای تاریک میمونم هیچ جوره خوابم نمیبره دوست ندارم باز سمت این قرص ها برم ولی بدجوری خوابم نمیبره یهو میرم هی سمت کار بیخود میرم. یا ی چت رو چن دیقه میخونم
    من دیگه نمیخوام ازین قرصا بخورم سمت دکترم برم میدونم باز میخواد قرص بده ولی من قرص نمیخوام خیری ندیدم سمتش
    پیشنهادی ندارین چیزی ؟ والا قرص هارو ترک کردم ولی الکل رو نمیتونم
    Last edited by MMDFullHD; 21-01-2017 at 01:14.

داره خودمونی میشه Shape of Despair's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016
    محل سكونت
    (Hell (Iran

پيش فرض

یه مثال هست که میگه ترک عادت موجب مرض است!
    بدن انسان خاصیت حالبی داره اونم وفق پذیری با شرایط و محیطهای مختلفه... وقتی هم عادت کنه به این سادگی ها نمیشه ترکش کرد حالا اون عادت هر چی میخواد باشه
    یکی فجش میده بد دهنه یکی دیر میخوابه یکی اصلاً خوابش نمیبره و... اول از هرچیزی پیشنهادم اینه تغذیتون رو بهبود بدید.یعنی هر چیزی نخورید مثل الکل و ... اصلاً نباید بخورید!
    دوم اینکه برای این موضوع یه مشاوره تغذیه برید یا برید دکتر که یه برنامه غذایی سالم بهتون بده با اون پیش برید.ورزش کنید عزیز ورزش خیلی خیلی موثره در این موارد
    باعث میش گردش خونتون بالا بره و ذهنتون رو آماده تر میکنه کلاً ورزش در بهبود عملکرد بدن و مغز تاثیر بسزا و مستقیمی داره.پیشنهاد بعدیم اینه اینقدر در گیر اینترنت نباشید
    .اقعاً دارم جدی میگم اینهمه جوون از استفاده زیاد اینترنت واقعاً داغون شدن (خودم خیلی وقت پیش یکیش بودم) حدسم اینه شما دانلود زیاد میکنی. متاسافانه سرعت اینترنت
    رو سر جمع حساب کنیم یکی دو ساله خوب شده به نسبت قبل و تب دانلود شدید بالا رفته وقت خودتون رو زیاد پای سیستم هدر ندید! اگز زیاد استفاده میکنید هر یک ساعت
    باید بلند بشید و به یه جای دور نکاه کنید و پلک بزنید این باعث میشه چشمان ضغیف نشه و کمتر خسته بشه و به نوعی نابود نشه.همچنین حتماً وفتی در روز بالای 6 ساعت
    پشت سیستم ثابت و ... هستید حتماً چندبار در روز حرکات کششی انجام بدید تا بدنتون خشک و داغون نشه (کمر درد و درد های مفصلی مثل کردن) از زیاد نشستنه...
    کمک دیگه از دستم بر بیاد حتماً باز میگم شما همینا رو رعایت کن من مطمئنم وضعتون درست میشه و یه هشدار جدی بدم کمخوابی باعث انواع درد پیری زود رس
    و خیلی مریضی ها میشه واقعآً باید جدی بگیری عزیز وضعت متاسغانه اصلاً خوب نیست.

3. این کاربر از Shape of Despair بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

یه مثال هست که میگه ترک عادت موجب مرض است!
    بدن انسان خاصیت حالبی داره اونم وفق پذیری با شرایط و محیطهای مختلفه... وقتی هم عادت کنه به این سادگی ها نمیشه ترکش کرد حالا اون عادت هر چی میخواد باشه
    یکی فجش میده بد دهنه یکی دیر میخوابه یکی اصلاً خوابش نمیبره و... اول از هرچیزی پیشنهادم اینه تغذیتون رو بهبود بدید.یعنی هر چیزی نخورید مثل الکل و ... اصلاً نباید بخورید!
    دوم اینکه برای این موضوع یه مشاوره تغذیه برید یا برید دکتر که یه برنامه غذایی سالم بهتون بده با اون پیش برید.ورزش کنید عزیز ورزش خیلی خیلی موثره در این موارد
    باعث میش گردش خونتون بالا بره و ذهنتون رو آماده تر میکنه کلاً ورزش در بهبود عملکرد بدن و مغز تاثیر بسزا و مستقیمی داره.پیشنهاد بعدیم اینه اینقدر در گیر اینترنت نباشید
    .اقعاً دارم جدی میگم اینهمه جوون از استفاده زیاد اینترنت واقعاً داغون شدن (خودم خیلی وقت پیش یکیش بودم) حدسم اینه شما دانلود زیاد میکنی. متاسافانه سرعت اینترنت
    رو سر جمع حساب کنیم یکی دو ساله خوب شده به نسبت قبل و تب دانلود شدید بالا رفته وقت خودتون رو زیاد پای سیستم هدر ندید! اگز زیاد استفاده میکنید هر یک ساعت
    باید بلند بشید و به یه جای دور نکاه کنید و پلک بزنید این باعث میشه چشمان ضغیف نشه و کمتر خسته بشه و به نوعی نابود نشه.همچنین حتماً وفتی در روز بالای 6 ساعت
    پشت سیستم ثابت و ... هستید حتماً چندبار در روز حرکات کششی انجام بدید تا بدنتون خشک و داغون نشه (کمر درد و درد های مفصلی مثل کردن) از زیاد نشستنه...
    کمک دیگه از دستم بر بیاد حتماً باز میگم شما همینا رو رعایت کن من مطمئنم وضعتون درست میشه و یه هشدار جدی بدم کمخوابی باعث انواع درد پیری زود رس
    و خیلی مریضی ها میشه واقعآً باید جدی بگیری عزیز وضعت متاسغانه اصلاً خوب نیست.
    اینترنت رو کمتر کردم اما بیرون میرم اینجا اونجا مجبورم دیگه وضعیت رو میدونید چطوریه خونه هم برگردم باید برم سمت کامپیوتر یا اینترنت
    الکل سیگار و اینارو خواستم ترک کنم اما یهو فکرم میره سمتش نمیتونم خودمو جمع کنم گاهی اوقات دنبال چیزای بیخودم
    دست خودمم نیست دوست دارم بخوابم نمیتونم حتی عصابانیت شدید میاد سراغم پرخاشگر شدم با این اون حوصله بحث ندارم ولی اعصابم خورد میشه مجبور میشم از اونجا برم حتی گاهی اوقات میرم که ی موقع دعوایی چیزی نشه عذاب هم بیاد کنارم دوش میگیرم سبک میشم ولی باز فکرم میکشونه سمت سیگار الکل و ... حتی طوری میشم سیگار رو دستم خاموش کنم دردش ارومم میکنه چندین بار شده الکل رو حتی با گل ماریجوانا چلیم کردیم کشیدم تونستم بخوابم ولی سمت مواد نمیخوام برم چندین بار رفیق های صمیمم چن تایی کتک هم زدن که دیگ نرم سمتش ولی باز مشغول ب فکر میشم فلوکستین 20 هم تو خونه دکتر مادرم داده برای اینکه عمل کرده تومور داشته اون رو هم مصرف میکنم اما تاثیری نداشته میخوام خلاص شم از همه چیز اما نمیتونم احساس میکنم تو ی باطلاقم هرچی تلاش میکنم وضعم از دیروز بد تر میشه.
    دکتر هم رفتم هی وقت میده هفته پیش چرت پرت تحویلم میده میگه باید اول از خودت شروع کنی کم کم از چیزای درشت کم کنی تا برسه به اون ریزه که شروع شده ولی توانشو ندارم هرچی که میگه فک میکنم نمیتونم فقط احساس خستگی میکنم اینقد این چند وقته الکل خوردم رگ های دستام کلا درد میکنه چشم هام تو رفتگی پیدا کرده کبود شده وضعیتی برای خودم ساختم ک نمیتونم ازش خارج شم .
    به این فکر میکنم هیچ کی نمیتونه کمکم کنه حتی خودمم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

اینترنت رو کمتر کردم اما بیرون میرم اینجا اونجا مجبورم دیگه وضعیت رو میدونید چطوریه خونه هم برگردم باید برم سمت کامپیوتر یا اینترنت الکل سیگار و اینارو خواستم ترک کنم اما یهو فکرم میره سمتش نمیتونم خودمو جمع کنم گاهی اوقات دنبال چیزای بیخودم دست خودمم نیست دوست دارم بخوابم نمیتونم حتی عصابانیت شدید میاد سراغم پرخاشگر شدم با این اون حوصله بحث ندارم ولی اعصابم خورد میشه مجبور میشم از اونجا برم حتی گاهی اوقات میرم که ی موقع دعوایی چیزی نشه عذاب هم بیاد کنارم دوش میگیرم سبک میشم ولی باز فکرم میکشونه سمت سیگار الکل و ... حتی طوری میشم سیگار رو دستم خاموش کنم دردش ارومم میکنه چندین بار شده الکل رو حتی با گل ماریجوانا چلیم کردیم کشیدم تونستم بخوابم ولی سمت مواد نمیخوام برم چندین بار رفیق های صمیمم چن تایی کتک هم زدن که دیگ نرم سمتش ولی باز مشغول ب فکر میشم فلوکستین 20 هم تو خونه دکتر مادرم داده برای اینکه عمل کرده تومور داشته اون رو هم مصرف میکنم اما تاثیری نداشته میخوام خلاص شم از همه چیز اما نمیتونم احساس میکنم تو ی باطلاقم هرچی تلاش میکنم وضعم از دیروز بد تر میشه. دکتر هم رفتم هی وقت میده هفته پیش چرت پرت تحویلم میده میگه باید اول از خودت شروع کنی کم کم از چیزای درشت کم کنی تا برسه به اون ریزه که شروع شده ولی توانشو ندارم هرچی که میگه فک میکنم نمیتونم فقط احساس خستگی میکنم اینقد این چند وقته الکل خوردم رگ های دستام کلا درد میکنه چشم هام تو رفتگی پیدا کرده کبود شده وضعیتی برای خودم ساختم ک نمیتونم ازش خارج شم . به این فکر میکنم هیچ کی نمیتونه کمکم کنه حتی خودمم
    سلام
    1- شما الان به الکل یا مواد یا داروی خاصی اعتیاد ندارین ؟ یعنی میتونین 2 هفته به دور از این چیزها زندگی کنین ؟
    2- گفتین در 24 ساعت 2 ساعت میخوابین

بدون دارو و الکل در 72 ساعت جمعاً چند ساعت میخوابین ؟ امتحان کردین ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام
    1- شما الان به الکل یا مواد یا داروی خاصی اعتیاد ندارین ؟ یعنی میتونین 2 هفته به دور از این چیزها زندگی کنین ؟
    2- گفتین در 24 ساعت 2 ساعت میخوابین

بدون دارو و الکل در 72 ساعت جمعاً چند ساعت میخوابین ؟ امتحان کردین ؟
    اره بدون قرص میتونم سر پا وایسم
    ولی بدون الکل اینگار مثل این میمونه دارن بچمو ازم دور میکنن واقعا وحشی میشم پشت فرمون یا اینکه میرم جایی نمیتونم مست کنم نمیخورم واقعا وحشی عصبی میشم حتی اگ نباشه زنگ میزنم اینو اون میارن باهم میخوریم تونستم الکل نخورم یه 3 هفته ایی ولی با قرص قرص رو هم ول میکنم الکل رو نمیتونم
    اعتیاد به الکل ک دارم ولی بصورت روانی . راحت 3 هفته میتونم نخورم حتی الکل قرص رو ولی عصبی وحشی پرخاشگر میشم حتی با خانوادم دعوا میکنم اینقد مشت میزنم دستم فقط خونی میشه یا اینکه پوست انگشتامو میکنم خوابم دیگ اصلا نمیاد
    تو 24 ساعت 2 سه ساعت خواب دارم شایدم کمتر نمیتونم خوابم واقعا سبکه مثل قدیم سنگین عمیق نیست با راه رفتن تو خونه یا حتی ظرف شستن تو ی خونه 150 متری بیدار میشم احساس میکنم فقط پلک هام رو همه
    بدون دارو و الکل میگم فکر میاد ذهنم دیگ اصلا نمیتونم
    تو خواب احساس برق گرفتگی میکنم یهو شوک بهم وارد میشه سابقه هم نداشته
    Last edited by MMDFullHD; 22-01-2017 at 03:10.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

اره بدون قرص میتونم سر پا وایسم
    ولی بدون الکل اینگار مثل این میمونه دارن بچمو ازم دور میکنن واقعا وحشی میشم پشت فرمون یا اینکه میرم جایی نمیتونم مست کنم نمیخورم واقعا وحشی عصبی میشم حتی اگ نباشه زنگ میزنم اینو اون میارن باهم میخوریم تونستم الکل نخورم یه 3 هفته ایی ولی با قرص قرص رو هم ول میکنم الکل رو نمیتونم
    اعتیاد به الکل ک دارم ولی بصورت روانی . راحت 3 هفته میتونم نخورم حتی الکل قرص رو ولی عصبی وحشی پرخاشگر میشم حتی با خانوادم دعوا میکنم اینقد مشت میزنم دستم فقط خونی میشه یا اینکه پوست انگشتامو میکنم خوابم دیگ اصلا نمیاد
    تو 24 ساعت 2 سه ساعت خواب دارم شایدم کمتر نمیتونم خوابم واقعا سبکه مثل قدیم سنگین عمیق نیست با راه رفتن تو خونه یا حتی ظرف شستن تو ی خونه 150 متری بیدار میشم احساس میکنم فقط پلک هام رو همه
    بدون دارو و الکل میگم فکر میاد ذهنم دیگ اصلا نمیتونم
    تو خواب احساس برق گرفتگی میکنم یهو شوک بهم وارد میشه سابقه هم نداشته
    سلام
    شما برای خواب میتونین از گوشیهای صداگیر استفاده کنین . توی دراگستورها میفروشند و
    مغازه های لوازم پزشکی
    قرار میگیره داخل گوش و خیلی تاثیر داره در نشنیدن صداهای اطرافتون
    http://54.215.135.167/images/product/sleep-pretty-in-pink-7-pair.jpg
    https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41rSjphVbFL.jpg?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C9723363028
    https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1eKOcLVXXXXXkXFXXq6xXFXXXi.jpg?_e_pi_=7%2CPAGE_ ID10%2C1201016433

======================================
    در مورد کسانی که شما رو با الکل و داروهای آرامبخش و روانگردان آشنا کردند , شک نداشته باشین که این افراد یا دوست نادان هستند یا دشمن دانا
    دوست دانا هرگز به شما ضرر نمیزنه
    از این افراد دور بشین . تا اونها توی زندگیتون هستند وضع بدتر میشه که بهتر نمیشه

خودتون هم مبادا آدمهای سالم رو بیارین تا با شما به اصطلاح هم پیاله بشند .
    به زبان عامیانه بگم این کار خیلی نامردیه . چه بسا خودتون هم همینجوری کشیده شدین به سمت الکل و قرص
    جسارت بنده رو ببخشین که این رو میگم :
    شما بدنتون به فاسد کشیده شده , لااقل مراقب باشین که مُفسد نشین .
    فاسد فقط خودش خراب شده اما مفسد دیگران رو هم به فساد و خرابی میکشه
    کسی که مفسد نیست امید زیادی هست که از فساد رهائی پیدا کنه و خلاص بشه اما مفسد محاله خلاص بشه چون خودش دیگران رو هم آلوده میکنه

=========================================

در مورد اعتیاد به الکل حالا برنامه ی شما چیه ؟ میخواین به همین وضع ادامه بدین ؟
    این راه پایان خوشی نداره , شما کشیده میشین به سمت مواد مخدرهای قویتر و خطرناکتر مثل کراک و شیشه

نمیدونم چند سالتونه اما به نفعتونه که وضع از این بدتر نشه الااقل .
    مغز شما آسیب دیده . باید با جدیتِ تمام کم کم از مواد و داروهای روانگردان دور بشین به جاش غذاهای سالم مثل میوه و ماهی و اینها بخورین تا قیمتهای صدمه دیده بازسازی بشه
    به آدم چاق میگن خوردنت رو کاهش بده تا چاق شدنت متوقف بشه و بعدش کم کم وزنت بیاد پائین
    شما هم باید مصرف الکل رو بیارین پایین تا کم کم به صفر برسه گرچه یکی دو ماه طول بکشه
    هر کسی که یک چیز لذتبخش رو امتحان کنه و لذتش رو بچشه دیگه تا آخر عمر اسیرش میشه و دیگه فقط 2 راه داره :
    1- زجر کشیدنش رو بکشه
    2- زجر نکشیدنش رو بکشه
    زجر نکشیدن که همون زجر وسوسه ی نکشیدن باشه صد شرف داره به زجر و مصیبت و بدبختیها و مشکلاتِ کشیدن

=========================================
    حالا دیگه انتخاب با خودتونه و تصمیم گیرنده خودتونید و مسئولیت تصمیمتون هم با خودتونه
    از ما متاسفانه کاری بیشتر از این برنمیاد
    اگر مشکلات بدنتون ادامه پیدا کرد مثل همون حالت برق گرفتگی در خواب و اینها , باید به پزشک مغز و اعصاب مراجعه کنین .

8. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hesam_a_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

شما تست خواب بده برو پیش متخصص مغز و اعصاب شاید آپنه شدید داشته باشی که مغزت نمیتونه بخوابه هی بیدار میشه از کمبود اکسیژن ناخودآگاه بیدار میشی بعد فک میکنید آرام بخش باید بخوری که بد تر می‌کنه بی خوابیتو

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

روانپزشك به راحتي ميتونه شما رو درمان كنه حتما برين

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •