تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: خرید پرینتر های جوهر افشانی که از ابتدا مجهز به مخزن هستند . بزرگواران متخصص لطفا جواب بدین واجبه .

داره خودمونی میشه mohamadreza1995's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

14 خرید پرینتر های جوهر افشانی که از ابتدا مجهز به مخزن هستند . بزرگواران متخصص لطفا جواب بدین واجبه .

سلام .

از دوستان صاحب نظر و متخصص در این زمینه و هم چنین کسانی که تجربه کار با پرینتر های مختلف رو دارن تقاضا دارم جواب بدن .

پرینتر های جوهر افشانی که از ابتدا توسط شرکت و کارخانه سازنده مجهز به مخزن هستند آیا برای استفاده جهت پرینت متن مناسب هستند ؟ هر چند مشخصه که پرینتر های لیزری برای این کار مناسب تر اند ولی با توجه به اهمیت شارژ راحت و سریع و دوری از دردسرهای تعویض کارتریج و تونر و امثال آن ، آیا این پرینتر ها قابلیت کار طولانی مدت و چاپ با هزینه کم رو در مقایسه با لیزری دارا هستند یا نه ؟ و میشه با خرید جوهر فقط تعداد 5000 یا 6000 چاپ رو انجام داد که تو اطلاعات دستگاه برای هر بار شارژ نوشته شده ؟

البته من استفادم در حد کارهای شخصی و کپی جزوه ها و عکس های خودم خواهد بود و فقط به جهت بازدهی بلند مدت قصد خرید همچین چیزی رو دارم . این پرینترها که مخزن دارن هدشون که خشک نمیشه در صورت استفاده نکردن ؟؟ چون تو فارس اچ پی نوشته با مخزن دار بودن گویا خشک نمیشه کارتریج .
    و این که ایا از دوستان تجربه کار با چنین پرینترهایی رو دارند ؟

برای مثال پرینتر های مدل
    Epson L130 Inkjet Printer

Canon PIXMA G1400 Inkjet Photo Priner

Epson L565 Multifunction Inkjet Printer

Canon PIXMA G2400 Multifunction Inkjet Photo Printer

ایا مدل های بهتری در این سبک و وِیژگی میشناسین که بهتر باشن ؟

2. این کاربر از mohamadreza1995 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •