تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: هنگ کردن ونیدوز

اگه نباشه جاش خالی می مونه Juventus FC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض هنگ کردن ونیدوز

درود

خیلی وفت میشه که سیستم من هنگ میکنه ، مثلا با Opera حدود 15 دقیقه وب گردی میکنم بعد مثلا میخوام برم در درایو E از Opera که با در به دری میاد بیرون کاملا هنگ بعدم My Computer که با بدبختی باز میکنه درایو E که اصلا گیر میکنه ! بعضی وقت ها هم بی خود بی جهت چراغ هارد روشن و در حال کار کردن هست ! مانیتور کردم سیستم HDD نمیدونم این سرویس ها باید فعال باشند کار بکنند Hot Process For Windows Service چیه؟ یا در Task Manager بخش مانیتورینگ CPU و اینا وقت میرم HDD مانیتور بگیرم 20 30 تا سرویس دارن کار میکنند این در حالیست که وقتی HDD داره کارخودش و میکنه هنگی در کار نیست تعداد سرویس فعال نشان داده شده در این مانیتورینگ به 5 6 تا شایدم کمتر بیشتر نمیرسه !

باید Defrag بکنم ؟ یا کار دیگه ای ؟

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

یه عکس از تب health ترم افزار hdtune pro بذار تا ببینیم هارد مشکلی نداره.

داره خودمونی میشه Web30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

احتمال اینکه ویروسی شده باشه زیاده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

خیلی وفت میشه که سیستم من هنگ میکنه ، مثلا با Opera حدود 15 دقیقه وب گردی میکنم بعد مثلا میخوام برم در درایو E از Opera که با در به دری میاد بیرون کاملا هنگ بعدم My Computer که با بدبختی باز میکنه درایو E که اصلا گیر میکنه ! بعضی وقت ها هم بی خود بی جهت چراغ هارد روشن و در حال کار کردن هست ! مانیتور کردم سیستم HDD نمیدونم این سرویس ها باید فعال باشند کار بکنند Hot Process For Windows Service چیه؟ یا در Task Manager بخش مانیتورینگ CPU و اینا وقت میرم HDD مانیتور بگیرم 20 30 تا سرویس دارن کار میکنند این در حالیست که وقتی HDD داره کارخودش و میکنه هنگی در کار نیست تعداد سرویس فعال نشان داده شده در این مانیتورینگ به 5 6 تا شایدم کمتر بیشتر نمیرسه !
    تنظیمات اپدیت وبندوزتونو عوض کنید و بگذارید که نه چک کنه و نه اپدیت و کاملا دستی کنید. بعد ری استارت کنید. اگه نشد سرویس آپدیت ویندوزو دیسیبل کنید که احتمالا درست میشه. اگه این کارا کردید و درست نشد یه عکس از تسک منیجر و سرویسهایی که دارن از سی پی یو استفاده میکنن بگیرین تا ببینم کدوم سرویسها در حال استفاده از سی پی یو و دیسک شما هستن.

5. این کاربر از آداک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Juventus FC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یه عکس از تب health ترم افزار hdtune pro بذار تا ببینیم هارد مشکلی نداره.
    سلام

بفرمایید => [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمال اینکه ویروسی شده باشه زیاده.
    آنتی ویروس دارم آحرین ورژن و آپدیت اونم روزانه !

تنظیمات اپدیت وبندوزتونو عوض کنید و بگذارید که نه چک کنه و نه اپدیت و کاملا دستی کنید. بعد ری استارت کنید. اگه نشد سرویس آپدیت ویندوزو دیسیبل کنید که احتمالا درست میشه. اگه این کارا کردید و درست نشد یه عکس از تسک منیجر و سرویسهایی که دارن از سی پی یو استفاده میکنن بگیرین تا ببینم کدوم سرویسها در حال استفاده از سی پی یو و دیسک شما هستن.
    خیلی وقت میشه که آپدیت ویندوز غیرفعال هست شاید از زمانی که حتی ویندوز نصب کردم.

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام

بفرمایید => [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آنتی ویروس دارم آحرین ورژن و آپدیت اونم روزانه !

خیلی وقت میشه که آپدیت ویندوز غیرفعال هست شاید از زمانی که حتی ویندوز نصب کردم.
    از تب بنچمارک یه یه تست سرعت خواندن بگیر
    در حین تست برنامه ای اجرا نکن و با سیستم کاری نداشته باش
    احتمالا هاردت مشکل داره

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

به نظر من تسک منیجر رو باز کند (Alt+ctrl +del) بیبن چی داره حافظه رم رو میخوره

ولی اصولا مرورگرها رم زیادی مصرف میکنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •