تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشاوره GigaWorks T40 ll

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض مشاوره GigaWorks T40 ll

سلام دوستان اسپیکر رخوبیه؟کیفیتش؟بیسش؟ممنون میشم راهنمایی کنید

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان اسپیکر رخوبیه؟کیفیتش؟بیسش؟ممنون میشم راهنمایی کنید
    راستش بدون تست مستقیم توسط شخصی که می خواد استفاده کنه و بر اساس نیازش راحت نمی شه گفت خوبه یا بد

من تو اینترنت نقد هاشو خوندم از لحاظ صدا باسه موسیقی های سبک dance و rock خوب بوده ظاهرا و صدای بازی هارو خوب پخش کرده ولی باسه کسایی که دنبال bass هستند و صدای زیر 60Hz هستند متوسط به ضعیف است ( باسه انهایی که دنبال این جور صداها هستند باید بلندگو های دارای Subwoofer بگیرن - گرچه من اصلا علاقه ای به صدای bass دار ندارم که کل خونه رو بلرزونم )
    اگر می تونی تو مغازه یک ست از سبک اهنگ ها و نمونه صوت هایی رو که داری ببر و تست که ببینی مناسب است یا نه

3. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

راستش بدون تست مستقیم توسط شخصی که می خواد استفاده کنه و بر اساس نیازش راحت نمی شه گفت خوبه یا بد

من تو اینترنت نقد هاشو خوندم از لحاظ صدا باسه موسیقی های سبک dance و rock خوب بوده ظاهرا و صدای بازی هارو خوب پخش کرده ولی باسه کسایی که دنبال bass هستند و صدای زیر 60Hz هستند متوسط به ضعیف است ( باسه انهایی که دنبال این جور صداها هستند باید بلندگو های دارای Subwoofer بگیرن - گرچه من اصلا علاقه ای به صدای bass دار ندارم که کل خونه رو بلرزونم )
    اگر می تونی تو مغازه یک ست از سبک اهنگ ها و نمونه صوت هایی رو که داری ببر و تست که ببینی مناسب است یا نه
    ممنون خریدمش.فقط بیسش یکم کمه که احتمالایه ساب بهش اضافه کنم تاثیری روکیفیت اهنگ نمیزاره؟

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممنون خریدمش.فقط بیسش یکم کمه که احتمالایه ساب بهش اضافه کنم تاثیری روکیفیت اهنگ نمیزاره؟

اگر bass می خواستی بهتر بود یک ست دیگر که ساب داشت می گرفتی نه بدون ان - الان اگر ساب اضافه کنی باید جکش باید مستقیم به پشت کیس وصل کنی یا باید یک کانورتور استفاده کنی + تو ویندوز بخش تنظیمات صدا تنظیم کنی ساب داره + تو پخش کننده میزان باس رو تنظیم کنی......
    کلا بهتره اول بررسی کنی ببینی شدنی هست یا نه و می تونی این کارو انجام بدی یا نه بعد دنبال کنی. ( من تجربه ای در این رابطه ندارم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ممنون از پاسختون.حالا الان کارت صدای بلسترزد برای این اسپیکر خوبه?تاثیر داره یا ارزش نداره.
    Last edited by ea.ali; 21-01-2017 at 12:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •