تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی جهت خرید مادربورد

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض راهنمایی جهت خرید مادربورد

با سلام

چون در حال حاضر نمی تونم هزینه یه سیستم رو یکجا بدم قصد دارم ظرف دو سال سیستم رو ببندم. برای مادر برد حدود 500 می خوام هزینه کنم . خودم نظرم رویASUS H170-PROUSB 3.1 هست .

دوستان پیشنهاد دیگه ای دارن؟

ممنون

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

با سلام

چون در حال حاضر نمی تونم هزینه یه سیستم رو یکجا بدم قصد دارم ظرف دو سال سیستم رو ببندم. برای مادر برد حدود 500 می خوام هزینه کنم . خودم نظرم رویASUS H170-PROUSB 3.1 هست .

دوستان پیشنهاد دیگه ای دارن؟

ممنون
    چون نمی دونم سیستم فعلی الان داری یا نه یا CPU داری یا نه سخت می شه راهنمایی خوب داد
    ولی اگر کلا داری از صفر سیستم جدید می بندی بنظرم صبر کن تا cpu های RYZEN از شرکت AMD عرضه بشه بعد بخر چون انها از لحاظ طراحی برای حداقل 4 سال عمر برنامه ریزی کردند ( بر عکس اینتل که اپدیت کردن CPU و تهیه قطعاتش سختر و پر دردسر تر می شه و باید بعضی مواقع دست دوم بگردی)

توصیه من صبر کن تا RYZEN با مادربرد هاش عرضه عمومی بشه بعد شروع کن به جمع اوری. اگر باز نمی تونی بنظرت بهتره مواردی که می شه راحت تو هر دو سیستم بین INTEL و AMD مشترک است بگیری مثل RAM، STORAGE،PSU و .....

3. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

چون نمی دونم سیستم فعلی الان داری یا نه یا CPU داری یا نه سخت می شه راهنمایی خوب داد
    ولی اگر کلا داری از صفر سیستم جدید می بندی بنظرم صبر کن تا cpu های RYZEN از شرکت AMD عرضه بشه بعد بخر چون انها از لحاظ طراحی برای حداقل 4 سال عمر برنامه ریزی کردند ( بر عکس اینتل که اپدیت کردن CPU و تهیه قطعاتش سختر و پر دردسر تر می شه و باید بعضی مواقع دست دوم بگردی)

توصیه من صبر کن تا RYZEN با مادربرد هاش عرضه عمومی بشه بعد شروع کن به جمع اوری. اگر باز نمی تونی بنظرت بهتره مواردی که می شه راحت تو هر دو سیستم بین INTEL و AMD مشترک است بگیری مثل RAM، STORAGE،PSU و .....
    در حال حاضر سیستم من در حد کلنگ هست. تنها چیزی که می تونم حفظ کنم شاید در سال سوم تغییر بدم موس و کیبورد و مونیتوره .

در حال حاضر یه ssd sumsung 850 pro گرفتم گذاشتم کنار. بیشتر نظرم روی مادربرد بود همونطور که گفتین بشه بعد روش یه مانور هایی داد.

برای رم پیشنهادی دارین؟

یه سوال ابتدایی هم دارم. در صورت لزوم میشه رم خریداری شده رو روی لب تاپ هم استفاده کرد؟

ممنون

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

در حال حاضر سیستم من در حد کلنگ هست. تنها چیزی که می تونم حفظ کنم شاید در سال سوم تغییر بدم موس و کیبورد و مونیتوره .

در حال حاضر یه ssd sumsung 850 pro گرفتم گذاشتم کنار. بیشتر نظرم روی مادربرد بود همونطور که گفتین بشه بعد روش یه مانور هایی داد.

برای رم پیشنهادی دارین؟

یه سوال ابتدایی هم دارم. در صورت لزوم میشه رم خریداری شده رو روی لب تاپ هم استفاده کرد؟

ممنون
    ای کاش مشخصات سیستم فعلی ات رو می دادی

رم را هم صبر کن چون الان گذار از DDR3 به DDR4 است و اگر رم را روی سیستم فعلی هم بخوای استفاده کنی باز مجبوری بخری + اگر الان باسه DDR4 بخری بعدا باز رم های بهتر می یاد و قیمت رم ها منطقی تر میشه.

الان بهترین پیشنهادی که من می تونم بهت بدم بخری یا PSU خوب بخر و یا HDD که روی سیستم فعلی هم بتونی استفاده کنی ( چون SSD داری ان را نگفتم) و دوم GPU و RAM و کیس ( اگر ظاهرش خوب نیست و یا خیلی عرضش باسه کارت گرافیک اندازه نیست) است.

در رابطه با رم پی سی رو لپتاپ خیر، شکاف ارتباطی شون از لحاظ اندازه فرق دارد.

6. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •