تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 62

نام تاپيک: مشورت درباره برخورد با پسر پانزده ساله ای که فیلم های جنسی (پ#و*رن) تماشا میکند

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض مشورت درباره برخورد با پسر پانزده ساله ای که فیلم های جنسی (پ#و*رن) تماشا میکند

با سلام خدمت همه عزیزان
    نمیدونم جای تاپیک درست هست یا نه
    اگر اشتباه بود مدیران زحمت جا به جایی ش رو بکشند

من پدرم سال پیش فوت شد در یک تصادف
    و الان مسئولیت خانواده با من هست
    یه برادر پونزده ساله دارم
    و دو روز پیش با برنامه های کنترلی تونستم بفهمم که این دو سایت پ#و*رن میره
    اولین کاری که کردم دسترسی به اینترنت رو براش کلا محدود کردم
    چیزی به خودش نگفتم
    اما اون هم تو آشنایی با کامپیوتر وارد هست
    البته نمیتونه دیگه به هیچ روشی توی کامپیوتر به اینترنت دسترسی داشته باشه
    منظورم از اینکه آشنا هست یعنی فهمیدم که وارد تنظیمات مودم شده بوده به خیالش که بتونه دسترسی ش رو باز کنه ولی نتونسته بوده
    قبلا ها برا اینکه امتحان داشت دسترسی به کامپیوتر رو براش ساعتی میکردم و گاهی اعتراض میکرد
    ولی دو روزه هیچ حرفی درباره اینکه به اینترنت دسترسی نداره نزده
    خب این یعنی فهمیده که من یه چیزایی در مورد سایت هایی که میره فهمیدم

الان من واقعا موندم چیکار کنم
    کاش پدرم بود
    من خودم بیست و نه سالم هست و خب این چیزا رو تجربه کردم
    میترسم برادرم اسیرش بشه و کار دست خودش بده
    خودتون میدونید که این سایت ها و فیلم ها ضرر داره برای بچه
    مشکلی ندارم با دیدنش اگه به سنی برسه که لااقل کنارش رابطه جنسی با دختری داشته باشه
    ولی میترسم اسیر خود ارضایی بشه
    یا حتی این توی درسش و رفتارش اثر بذاره
    میترسم برخاشگر بشه

این رو در نظر داشته باشید که این برادرم از من ترس داره و همین تا الان یه جوری عامل محدودیت بوده و تا حدی تونستم کنترلش کنم

میدونم شاید بعضی بگن به صورت مستقیم و دوستانه باهاش در مورد مسائل جنسی و بلوغ حرف بزنم ولی خب من واقعا خجالت میکشم با برادر کوچیکترم این حرف ها رو بزنم
    همه اینها رو قبلا شاید خودم هم به شخص دیگه توصیه میکردم ولی الان که خودم درگیرش شدم بدجوری موندم

کاش پدرم بود
    فکر میکردم سخت ترین کار برای مراقبت از خانواده همین مسائل مالی و اینها باشه
    ولی الان این....
    من برادر بزرگشم و مسئولیتش کامل با من هست
    نمیدونم چیکار کنم
    Last edited by Mr.World.Wide; 14-01-2017 at 19:48.

2. 6 کاربر از Mr.World.Wide بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

احتمال زیاده موردی که به نظرم به روش نیار ... باهاش دوست بشو .... اینترنت سرچ بکن مطلب یادبگیر
    اینجور چیزها موردی باشه خیلی اسیب نمیزنه ولی بالاخره بده

4. 2 کاربر از meisam317 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan90ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

من خودم بیست و نه سالم هست و خب این چیزا رو تجربه کردم

مشکلی ندارم با دیدنش اگه به سنی برسه که لااقل کنارش رابطه جنسی با دختری داشته باشه
    ولی میترسم اسیر خود ارضایی بشه
    داداش واقعا به نظرت رابطه جنسی با یه دختر غریبه و نامحرم که اسم دیگرش زنا هست اونم بدون نظارت والدین خیلی بهتره؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    میدونی ممکنه به بیماری های زیادی که یکیشون ایدز هست مبتلا بشه؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم تو این وضع که فساد و بی بند و باری غوغا میکنه..........
    واقعا برام جای تعجب داره که رابطه حرام با یک دختر نامحرم که در دین بهش زنا میگن برای شما طبیعیه و هیچ مشکلی نداره!!!!!!!
    بعدش این دخترایی که میگی با هزاران پسر دیگه میخوابن و اکثریت بیماریهای جنسی دارن بدون شک
    شما بالاخره این دوران را تجربه کردی و چون سنت بیست و نه هست صددرصد در این دوران به اینترنت و این سایتها هم دسترسی داشتی
    خودت چطور این دوران را پشت سر گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟ درسته اینترنت دایال اپ داشتی ولی بالاخره دسترسی داشتی بهشون
    نکنه خدای ناکرده خودت در کنارش با دختر نامحرم رابطه جنسی حرام داشتی که اینطور پست دادی
    اگه این دوران را به سلامت پشت سر گذاشتی بهش کمک کن تا مثل خودت به سلامت این دوران را پشت سر بزاره
    Last edited by erfan90ir; 14-01-2017 at 22:59.

6. 2 کاربر از erfan90ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amirmahmod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

دوست عزیز بهت تبریک میگم که برادر دلسوزی هستی درکت میکنم خوب تنها راهی که میتونم به شما پیشنهاد کنم که برادرتون شاید سراغ خودارضایی نره اینکه باید عوارض خودارضایی براش کاملا ملموس بشه و به هر حال بچه ها خیلی باهوش هستند ولی مطمئن باشید تنها راه اینکه توی دام این موضوعات نیوفته اینکه بفهمه که خودارضایی به انسان احساس خیلی بدی میده و برای این کار باید به مدت حداقل 21 روز عوارض خودارضایی رو بخونه و بهش فکر کنه و لذت خودارضایی نکردن و سالم بودن رو بخونه و بهش فکر کنه این روشی که گفتم برای ترک تمام عادت غلط و بد میشه استفاده کرد و گرنه با هیچ محدودیتی نمیشه جلوی این موضوع رو گرفت پس به هر روشی که میتونید سعی کنید دیدگاهش رو راجع به خودارضایی عوض کنید تا خودارضایی نه تنها براش لذت بخش نباشه بلکه زجر آور باشه .

8. این کاربر از amirmahmod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sadegh571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من نگرانی شما بی مورده.
    توی این سنین این جور مسائل طبیعیه و جای هیچگونه نگرانی نیست.
    خود ارضایی هم عوارض آنچنانی نداره که بخواد نگران کننده باشه.
    (به نظر من) شما بهتره راه رو بهش نشون بدید و بگذارید خودش تصمیم بگیره نه اینکه اینترنت رو براش قطع کنید.

10. 4 کاربر از sadegh571 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 50R005H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

من خودم بیست سالمه و کم کم ترک کردم این کارارو! هرچند باورش سخته! 1 ساله هیچ کاری نکردم! چند تا چیز فقط میگم:
    1. این رفتار طبیعیه و 99% هم سن و سالاش این تجربیات رو دارن و خودتون هم حتما میدونید
    2. معمولا هیچ چیز به جز دین و مذهب مانع این کارا نیست پس تقریبا میشه گفت فقط یه آدم نسبتا معتقد میتونه از این چیزا دور بشه! و این هم یک تصمیم شخصیه ولی اگه مایل بودید میتونید ضمینه تقویت معنوی رو براش فراهم کنید.
    3. جسارتا ببخشید ولی بهتره زیاد تو امور شخصی دیگران (حتی برادر!) تجسس نکنید چون اگر بفهمه دیگه بهتون اعتماد نخواهد داشت

12. 5 کاربر از 50R005H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من پدرم سال پیش فوت شد در یک تصادف
    و الان مسئولیت خانواده با من هست
    یه برادر پونزده ساله دارم
    و دو روز پیش با برنامه های کنترلی تونستم بفهمم که این دو سایت پ#و*رن میره
    خیلی متاسفم برای از دست دادن پدرتون و تسلیت میگم بابت این مسئله و امیدوارم پایدار و استوار باشی. و سایت بالا سر خانوادت.

طبق آمار تقریبا تمام مردها و حدود 70 درصد زنها دست به خود ارضایی زدن و این مسئله برخلاف باورهای غلط مذهبی یک عارضه و یا یک مشکل نیست. تنها موردی که در این مسئل وجود داره وسواس هست.

چند وقت پیش شخصی در تلگرام کنفراسی رو در این مورد گذاشته بوده و کاملا این مسئله رو تشریح کرده بوده. الان هم خیلی تلاش کردم اون کنفرانس رو پیدا کنم اما متاسفانه قدیمی بود و یافت نشد.

اینکار شما تاثیر به شدت بدتری رو در مورد این مسئله بر روی برادتون میزاره و عمل خود ارضایی هیچ دخالتی با سایتهای پورن نداره و بدون این سایتها هم این اتفاق میافته. و اصلا نیازی به تماشای این محتوا نیست.
    توصیه من اینه که به صحبتهای مذهبی در این باره توجهی نکنی و این محدودیت رو لغو کنی. و دخالتی در این مسله نکنی.
    سرکوبی این مسئله آسیب های روانی شدیدی میتونه وارد کنه. اینطور مسائل از نگاه هیچ پسری مخفی نیست و ممکنه کار به کپی زنی فیلم از طریق فلش و این چیزها ختم بشه.

اون برنامه کنترلی رو هم از رو سیستم پاک کن تا هم وضعیت روحی شما بهتر بشه و هم برادرتون متوجه این قضیه نشه و به دنبال راهکارهای دور زدن این مسئله نیافته. و انواع تقلب رو امتحان نکنه.
    Last edited by siava5h; 15-01-2017 at 02:18.

14. 11 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز poorya_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

داداش واقعا به نظرت رابطه جنسی با یه دختر غریبه و نامحرم که اسم دیگرش زنا هست اونم بدون نظارت والدین خیلی بهتره؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    میدونی ممکنه به بیماری های زیادی که یکیشون ایدز هست مبتلا بشه؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم تو این وضع که فساد و بی بند و باری غوغا میکنه..........
    واقعا برام جای تعجب داره که رابطه حرام با یک دختر نامحرم که در دین بهش زنا میگن برای شما طبیعیه و هیچ مشکلی نداره!!!!!!!
    بعدش این دخترایی که میگی با هزاران پسر دیگه میخوابن و اکثریت بیماریهای جنسی دارن بدون شک
    شما بالاخره این دوران را تجربه کردی و چون سنت بیست و نه هست صددرصد در این دوران به اینترنت و این سایتها هم دسترسی داشتی
    خودت چطور این دوران را پشت سر گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟ درسته اینترنت دایال اپ داشتی ولی بالاخره دسترسی داشتی بهشون
    نکنه خدای ناکرده خودت در کنارش با دختر نامحرم رابطه جنسی حرام داشتی که اینطور پست دادی
    اگه این دوران را به سلامت پشت سر گذاشتی بهش کمک کن تا مثل خودت به سلامت این دوران را پشت سر بزاره
    اگه میدونستی دین ساخته خود آدماست دیگه هیچ کدوم از این کلمات به کار نمیبردی ( حلال حرام ، محرم نامحرم ) ، دیگه واقعا تاریخ انقضای گفتن این حرفا تمام شده که من یا کس دیگه بخوایم تکرار کنیم

16. 14 کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

خود ارضایی و دیدن اینجور فیلم ها برای یه نوجون 15 ساله خیلی طبیعی هستش چون اوج بلوغ جنسی تو همین سنه و اگه این چیزها تا 25 سالگی بیشتر ادامه پیدا کرد باید نگران باشی.

اگه میدونستی دین ساخته خود آدماست دیگه هیچ کدوم از این کلمات به کار نمیبردی ( حلال حرام ، محرم نامحرم ) ، دیگه واقعا تاریخ انقضای گفتن این حرفا تمام شده که من یا کس دیگه بخوایم تکرار کنیم
    تو چیکار به دین داری. خیر و شر همیشه تو دنیا بوده و هست. چیز خوب و بد، منفی و مثبت همیشه وجود داره ربطی هم به هیچ دینی نداره.

آخر فروم باز poorya_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

تو چیکار به دین داری. خیر و شر همیشه تو دنیا بوده و هست. چیز خوب و بد، منفی و مثبت همیشه وجود داره ربطی هم به هیچ دینی نداره.

من الان گفتم ربطی به دین داره ؟ ما ایرانی ها حرف زدن بلد نیستیم حرف نزدن هم بلد نیستیم ، طرف اصلا جمله منو نخونده اومده سریع نقل قول گرفته

19. این کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •