تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 62

نام تاپيک: مشورت درباره برخورد با پسر پانزده ساله ای که فیلم های جنسی (پ#و*رن) تماشا میکند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

منبع خاصی نیست و تجربیه،چندتا از دوستان بنده که اونجا زندگی کردن این حرف رو تایید کردن بنده یه مدت قصد مهاجرت به اونجا رو داشتم و تقریباً همه وکلا این مورد رو تصدیق کردن.نظر سنجی و ویکی پدیا منبع خوبی برای بازگو کردن نیست. البته این درصدی که من هم گفتم شاید کمتر باشه که هست من برای اون دوستمون گفتم.ولی به طبع اسکاندیناوی به ویژه نروژ،دانمارک،سوئد اینا خیلی پایبند مسیحیت نیستن.اینا خودشون خیلی هم فرقه های ضد مسیح هم دارن که البته به فوم وایکینگ ها و پاگان ها اشاره هایی شده.علت ضد مسیحی بودنشون که خیلی وقت ها در موسیقی غنیشون هم پیداس (موسیقی متال و گروه های نروژی و....) اینه که مسیحیت دینیه که بهشون تحمیل شده و مسیحی ها معبدههای اجداد انها (پاگان ها) رو خراب کردن.حرفشون اینه ما دین داشتیم شما به زور مسیحیت رو به ما تحمیل کردید. اگر با موسقی جهان به ویژه اسکانیدناوی و به ویژه موسیقی متال آشنا باشید عقابد هر گروه موسیقی و اشغار کاملاً در موسیقیشون نمود پیدا میکنه.مثلا ً اتش زدن کلیسا ها که در نروژ و سوئد و اسکاندیناوی بسیار اتفاق افتاده نشون از این واقعیت میده.خیلی از این افراد حتی ظاهرشون رو هم ضد مسیح درست میکنن که خیلی از افراد ساده لوح میگن شیطان پرست یا سیتانیزم که خیلی خیلی در اشتباهن.البته سیتانیزم هم وجود داره.
    پس با این حساب حتما منم به خالق اعتقاد ندارم چون نه مسیحی هستم نه مسلمون ...
    مگه هرکی دین نداره به خدا نباید اعتقاد داشته باشه؟ مگه میشه وجود خالق رو منکر شد؟ اعتقاد با خالق با داشتن دین فرق میکنه.

تو سایتی با کلی کاربر داری میگی مردم سوئد 99.9 درصد خدا رو باور ندارن و دارن در آرامش و صلح زندگی میکنن ... درحالی که حرفت واقعا پوچه و از گفتن این دروغ چه منظوری داری؟ امیدوارم از روی نادونی باشه و از قصد چنین دروغ بزرگی رو تبلیغ نکنید.
    Last edited by تانکر; 17-01-2017 at 00:16.

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

من هم میدیدم خودتم با امکانات اون موقه میدیدی پدرتم میدیده ومادرت هم همینطور . چشم و گوشت باز شد الان ؟ برخورد واسه چی ؟ جو سرپرست بودن گرفتت میخای سرکوبش کنی بعدا مشکل جنسی پیدا کنه ؟ تا همینجا که دخالت کردی کافیه .
    خود ارزایی هم یه چیز عادی تو این سن هست .کم کم از بین میره . ایجاد حس گناه باعث آسیبای فوق العاده بدی میشه
    اگه خیلی حس مسئولیت بهت فشار میاره یه دوس دختری, بازار آزادی چیزی واسش دست و پا کن
    دیگه نبینمت
    Last edited by Reza Azimy_RW; 17-01-2017 at 00:24.

3. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Shape of Despair's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016
    محل سكونت
    (Hell (Iran

پيش فرض

پس با این حساب حتما منم به خالق اعتقاد ندارم چون نه مسیحی هستم نه مسلمون ...
    مگه هرکی دین نداره به خدا نباید اعتقاد داشته باشه؟ مگه میشه وجود خالق رو منکر شد؟ اعتقاد با خالق با داشتن دین فرق میکنه
    فکر میکنم جمله من رو کاملاً نخوندید چون خیلی زود جواب دادید! اشاره ای در جمله بالا به خدا نکردم.البته تفکرات و نظرات متفاوته در هر نقطه از زمین صحبت بنده بیشتر روی دین بود (دین خاصی هم
    نمیشه گفت بود بیشتر به مسیخیت پرداخته بود که در اروپا مکتب کاتولیک زیاد هست) این به حالق اعتفاد نداشتنشون هم بر میگرده به همون عقاید و دینش اصلیشون (پاگانیسم) که اونها (پاگان ها)
    خودشون خداهای خودشون رو داشتن و خدایی که مسیخ از ان دم زده رو قبول ندارن تحت هیچ شرایطی... حتی تو همین ایران هم پاگانیزم وجود داشته و پیراوانی هم داشته.لینک زیر هم میتونه
    یه کمی مفید باشه و کمک بکنه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه Shape of Despair's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016
    محل سكونت
    (Hell (Iran

پيش فرض

تو سایتی با کلی کاربر داری میگی مردم سوئد 99.9 درصد خدا رو باور ندارن و دارن در آرامش و صلح زندگی میکنن ... درحالی که حرفت واقعا پوچه و از این گفتن این دروغ چه منظوری داری؟ امیدوارم از روی نادونی باشه و از قصد چنین تبلیغاتی نکنید.
    باز هم متذکر بشم که از صحبت ها و ادب هر کس سوادش معلوم میشه و خیلی چیزای دیگه!
    اون درصد از روی نادونی و نظر سنجی و ویکیپدیا و هیچ چیزی نیست بلکه تجربیه... شما اگر کسی رو میشناسی در این کشور ازش بهتره بپرسی تا کاملاً روشن بکنه شمارو..
    تبلیغات برای چی اصلاً این حرف خیلی خنده داره چه سودی برای من داره تبلیغات یه کشور دیگه؟شما یه سرچ کن 10 کشور امن دنیا ببین سوئد چندمه!بزن شادترین مردمان دنیا نتایج روببین
    میزان جرم و جنایت در کشور هایی مثل سوئیس و دانمارک و ایرلند و ... تقریباً به صفر رسیده!
    کل حرفم اینه که شاد بودن، با هدف بودن یا نبودن اصلاً ربطی به اعتقاد ادما به خدا و یا ... نداره.دین و تفکر یه چیز شخصیه و نمیشه برای دیگران نسخه پیچید!
    نظر سنجی خیلی فرق داره با واقعیت ، مثال : خیلی از نظر سنجی ها تقریبا ًهمشون میگفتن کلینتون رئیس جمهور میشه و اما واقعیت چیز دیگه ای بود!
    الان نظر سنچی های جمهوری اسلامی میگن همه مردم ایران شیعه و مسلمونن ایا واقیعت داره؟!؟
    Last edited by Shape of Despair; 17-01-2017 at 00:27.

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

البته من در شرایطی نیستم که نظر بدم
    فقط نظرات رو می خونم
    برام جالب بود تقریبا بیشتر کاربرا عوارض پ*ورن دیدن رو قبول دارن ولی میگن سرکوب بشه یا بیشتر در کار فضولی بشه وضعیت بدتر میشه

اما یک مسئله دیگه که خیلیاتون رو به جون هم انداخت
    مسئله سکس خارج از چارچوب خانواده بود
    به نظرم خیلی خوب میشد یک تاپیک در مورد این بحث میشد

7. 2 کاربر از After4Ever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

اما یک مسئله دیگه که خیلیاتون رو به جون هم انداخت
    مسئله سکس خارج از چارچوب خانواده بود
    به نظرم خیلی خوب میشد یک تاپیک در مورد این بحث میشد
    چه بحثی؟ یه سری خودشون خواهر و خانواده ندارن و از اونجا که منطق هم ندارن موافق رابطه جنسی خارج از عرف و زنا و فساد جنسی هستن.
    یه سری هم خانواده و اخلاق دارن و مخالف بی بند و باری جنسی هستن.

دیگه بحثی نمی مونه ...

آخر فروم باز poorya_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

چه بحثی؟ یه سری خودشون خواهر و خانواده ندارن و از اونجا که منطق هم ندارن موافق رابطه جنسی خارج از عرف و زنا و فساد جنسی هستن.
    یه سری هم خانواده و اخلاق دارن و مخالف بی بند و باری جنسی هستن.

دیگه بحثی نمی مونه ...
    و آنگاه که پسرک حرف از منطق میزند ....

تو اول باید به رشد عقلی برسی بعدا بیا واسه کاربرا نطق کن ، اینکه اراجیف و توهین هایی که میکنی رو اسمشو بحث میزاری خودش گویا همه چیز هست ، قبلا بهت گفتم حرف زدن بلد نیستی حرف نزدن هم بلد نیستی

10. 4 کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

بیشتر توضیح بده مذهبی نیستم و تفکرات مذهبی را قبول ندارم یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نماز میخونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟روزه میگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حرام و حلال سرت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟محرم نامحرم سرت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اصلا خدا را قبول داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممکنه اصلا مشکل اصلی خودت باشی نه داداش بدبختت
    همون آمریکایی ها و انگلیسیها هم که مسیحی هستن به دینشون افتخار میکنن و واجبات دینشون رو انجام میدن کلیسا میرن و به شیوه خودشون عبادت میکنن
    جالبه یه عده ای هم اینجا خودشون را روشنفکر میدونن و هیچ چیزیو قبول ندارن به غیر خودشون یکی نیست بزنه تو سرشون تا آدم شن
    نه من هیچ کدومشو قبول ندارم خوشبختانه
    گردنمو میزنید؟؟
    یا با کلت شلیک مستقیم به سرم میکنید؟؟
    یا زنده زنده تو آتیش میسوزونید منو؟

12. 5 کاربر از Mr.World.Wide بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

کلا چرا همه اونایی که روشعنفکرن خودشون ناموس (خواهر.زن و ... ) ندارن؟ طرف میگه دختر باید تو 9 سالگی هم رابطه جنسی داشته باشه! (شنیدم که میگم!) بعد می بینی خودش نه خواهر داره نه اصلا جنس مونث تا 100 کیلومتریش پیدا میشه ... از همچین آدمهایی چه انتظاری هست؟
    مثل پیامبر یک دینی که تو با دختر نه ساله ازدواج کرد؟

14. 5 کاربر از Mr.World.Wide بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

یعنی بعضی از پست ها عالیه واقعا
    .
    .
    .

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شرایط من با درصد زیادی (خیلی زیاد) مشابه شماست و یه چندماهی از شما جلوترم
    من نه به روش آوردم و نه واکنشی نشون دادم ولی به صورت مرتب کنترل میکنم که overdose نکنه!
    اوایل یکم بیشتر بود ولی الان خیلی کمتر و هر از چندگاهی اتفاق میفته
    خلاصه این نیمچه تجربه به من نشون داد عدم دخالت راهکاری خوب (و خیلی هم راحت و بی دردسر) هست

پ ن: در مورد اینکه فکر میکنی تو این سن براش زوده زیاد باهات موافق نیستم چون زمونه عوض شده و 10-15 سال پیش نیست دیگه
    الان بچه های دبستانی هم تو گوشی هاشون مثل نقل و نبات فیلما رو رد و بدل میکنن و اون سن هست که به نظر من زوده و 15-16 سالگی دیگه نمیشه گفت زوده
    البته قبول دارم که باید نامحسوس کنترل بشه که طبعات منفیش بروز نکنه
    نمیدونم
    یعنی میگید من هم کنترلش نکنم دیگه؟؟؟
    ولی خب احتمالا دسترسی ش به اینترنت رو باز میکنم ولی اون سایت های مثبت هجده رو هربار بلاک ش میکنم
    شاید به قول شما بهتره دخالت نکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •