تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 62

نام تاپيک: مشورت درباره برخورد با پسر پانزده ساله ای که فیلم های جنسی (پ#و*رن) تماشا میکند

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan90ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

هر کسی خدارو قبول نداره یه جور با تعجب و علامت سوال میپرسی انگار چیز عجیبیه دوست عزیز ایران 80 میلیون جمعیت داره فقط 20 میلیونش سنی هستن.بهایی و مسیحی هم خیلی داریم

خیلی ها هم هستن اصلاً دین رو قبول ندارن شما نباید بازخواست کنی طرف رو،زندگی هر کسی به خودش مربوطه و خودش اختیارش رو کامل داره.در رابطه با روشن فکر ها هم جواب شما رو بالاتر دادم.

در ضمن همه انگلیسی ها و آمریکایی ها کلاً اروپایی ها مسیحی نیستن و به دینشون هم افتخار نمیکنن دینی که آدم رو به وحشی گری دخالت در کار دیگران،شست و شوی مغزی و خشونت تشویق

میکنه (دید خیلی ها اینطوریه) قبولش ندارن.مثال بزنم 99.9 درصد مردم سوند اصلاً خدا رو قبول ندارن دین که بماند یا مثلاً نروژ هم اینطوریه.کلاً منطقه اسکاندیناوی خیلی هاشون اصلاً دین ندارن.

در ضمن از طرز صحبت جنابعالی معلومه که شما هیچ مدرکی و صحبت درستی نداری که دیگران رو قانع کنی که چرا حرف شما درسته و دیگران اشبتباه میگن.اگر هم دوست داشتین صحبتی بکنید

درست و مودبانه بگید این جور حرف زدن با دیگران در سال 2017 قرن 21 تحت هیچ عنوان و دلیلی درست نیست.
    داداش آخه اگه کسی خدا را قبول نداشته باشه به نظر من به پوچی میرسه

در مورد طرز صحبت کردن به خدا ناراحتم چون با هر کی حرف میزنم همه بی خدا و بی دین و بی اخلاق شدن خوب قلبم به درد اومده داداش

2. این کاربر از erfan90ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اشتباه نکن من نگفتم روشنفکر! گفتم روشعنفکر. یه جور کنایه هستش به افرادی که توهم روشنفکری دارن! پس حس روشنفکری و آمریکایی بودن بهت دست نده.

من کاری با خمینی و توضیح المسائل ندارم که چی گفته پس به من نسبت نده این چیزهارو ... فقط از یه روشعنفکر خودم شنیدم که میگفت دختر تو 9 سالگی باید رابطه جنسی داشته باشه حالا بازم صد رحمت به همون توضیح المسائل که حداقل گفته ازدواج!

سکس یه چیز دو طرفست (هر دو راضین) با خواست خودشون انجام میشه نفر سومی حق نداره دخالت کنه،(حتی برادر)
    همین که میگی کسی حق نداره دخالت کنه یعنی اینکه خودت داری دخالت میکنی تو کار ما ... علاقه شخصی من اینه تو کار دیگران دخالت کنم و با این موضوع مشکلی ندارم شما که به آزادی اندیشه احترام میذاری چرا تو کار من دخالت میکنی؟ به تو چه ربطی داره که برادر حق نداره تو کار خواهرش دخالت کنه؟

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یعنی بعضی از پست ها عالیه واقعا
    .
    .
    .

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شرایط من با درصد زیادی (خیلی زیاد) مشابه شماست و یه چندماهی از شما جلوترم
    من نه به روش آوردم و نه واکنشی نشون دادم ولی به صورت مرتب کنترل میکنم که overdose نکنه!
    اوایل یکم بیشتر بود ولی الان خیلی کمتر و هر از چندگاهی اتفاق میفته
    خلاصه این نیمچه تجربه به من نشون داد عدم دخالت راهکاری خوب (و خیلی هم راحت و بی دردسر) هست

پ ن: در مورد اینکه فکر میکنی تو این سن براش زوده زیاد باهات موافق نیستم چون زمونه عوض شده و 10-15 سال پیش نیست دیگه
    الان بچه های دبستانی هم تو گوشی هاشون مثل نقل و نبات فیلما رو رد و بدل میکنن و اون سن هست که به نظر من زوده و 15-16 سالگی دیگه نمیشه گفت زوده
    البته قبول دارم که باید نامحسوس کنترل بشه که طبعات منفیش بروز نکنه
    Last edited by Reza31001; 16-01-2017 at 23:14.

5. 4 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

در مورد طرز صحبت کردن به خدا ناراحتم چون با هر کی حرف میزنم همه بی خدا و بی دین و بی اخلاق شدن خوب قلبم به درد اومده داداش
    طبیعیه چون چیزها خوب همیشه کمتر از چیزها بد بوده. (الان فقط چون اینترنت اومده نخاله ها بیشتر اومدن تو چشم)
    مثلا:
    افرادی که به محیط زیست احترام میذارن شاید کمتر از 5% باشن و بقیه تو این مورد نخاله و اضافه ان ...
    افرادی که حقوق حیوانات رو رعایت میکنن شاید کمتر از 5% باشن و بقیه تو این مورد هم نخاله ان ...
    افردی که با وجدان و با معرف و قابل اعتماد هستن شاید کمتر از 5% باشن و بقیه تو این موارد نخاله ...
    افرادی که رابطه جنسی سالم دارن و فاسد نیستن هم از همین قانون کمتر بودن پیروی میکنه.

از همچین موجوداتی که فقط از روی غریزه زنده ان و زندگی میکنن چه توقعی میشه داشت؟ منکه هرجا میرم 90% انسان ها نخاله ان اینا هم حتما جزء اون 90 درصد حساب میشن دیگه.

7. این کاربر از تانکر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

سلام.

خارج از مطالب بحث شده در پست های اخیر فکر میکنم بهتره بحث اصلی تاپیک خارج از دایره مذهب ادامه پیدا کنه.
    استارتر تاپیک سوال جالبی رو مطرح کردن. اینکه واقعا چطور میشه با این مسائل برخورد کرد؟ راستش موضوع یکم پیچیده است. در این قبیل مسائل انسان و حیوان تفاوت چندانی ندارن و اون غریزه و حس که به طرف رو بیاره جلوگیری ازش واقعا جنگ با طبیعته آفرینشه. حیوان این کارو نمیتونه انجام بده.

ولی معتقدم انسان احتمالا بتونه تا حدودی. بدون اینکه بخوام بگم این کار مضره یا نه. احتمالا هر مشکلی راه حلی داره و بین راه حل ها باید بهترینش رو انتخاب کرد نه که همه رو امتحان کنیم.

این تفکر که من مسئولیت فلان کار برادرم یا هرکس دیگه هستم در این مورد اشتباهه. بله برادر کوچکتر شاید از نظر مالی مطلقا زیر سایه برادر بزرگتر باشه ولی از نظر اعتقادی و اجتماعی و اخلاقی تابع خیلی از عوامله که یکی از اون بی نهایت عوامل برادر بزرگتره.
    تقریبا غیر ممکنه فردی تو زندگی باشه که تو دوره ی بلوغ سمت این طور مسائل نرفته باشه یا لااقل یکبار امتحانش نکرده باشه. خودمون رو جای طرف بذاریم. در این مواقع دلمون میخواد با کسی حرف بزنیم؟ دلمون میخواد یکی نصیحتمون کنه؟ دلمون میخواد اصلا کسی بدونه؟
    اگه کسی بدونه چی؟ غیر اینکه آبرومون رو برای همیشه از دست رفته بدونیم و دیگه روی دیدن طرف رو نداشته باشیم؟ که خوب به مراتب مخرب تر از خود انحرافه.
    بهترین راه حلش خود فرده. اینکه پی ببره کارش اشتباهه و ترکش کنه یا اینکه به این نتیجه برسه که قبل ساختن صراط مستقیم اون داخلش بوده.
    نصیحت اینجا کارساز نیست به نظرم. شما به عنوان برادر بزرگتر در نبود پدرتون وظیفه ی تربیت هرچه بهتر این برادرو تماما به دوش ندارید. شما تمام تلاشتون رو بکنید برای محکم کردن فرهنگ، اخلاق و اعتقاداتی که قبول دارید اونم در راستای اعتدال. نه با محدود کردن و تندروی. چون دقیقا نتیجه عکس میده.
    میتونه کنترل رو دوستاش و حرف زدن غیر مستقیم درباره ی ضررات احتمالی اینطور انحرافات و حرف زدن درباره ی تجربیات خودتون یا شاید کسایی که میشناسید درباره ی اینطور مسائل کار ساز باشه. اونم به شکلی که هرگز پی نبره که پی بردید.

یکم هم باید خجالت رو کنار گذاشت. در مسئله تربیت سالم و صحیح دو حالت وجود داره:

1- یا از بچگی طرف اینقدر پخته شده که ولی بهش اعتماد داره و نیازی به صحبت باهاش نمیبینه و میدونه که خودش خودشو نجات میده و طرف تو انتخاب دوستاش آگاه بوده یا شاید خوش اقبال.

2- یا طرف به اندازه کافی تربیت مناسب دیده ولی دوستان بد و جامعه بر حسب تصادف و بداقبالی به انحراف کشوندنش که اینجا وظیفه ی همون پدر و مادر و والدینه که به دور از خجالت طرف را از دره بیرون بیارن.

امیدوارم کمکی کرده باشم.

9. 2 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Shape of Despair's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016
    محل سكونت
    (Hell (Iran

پيش فرض

اشتباه نکن من نگفتم روشنفکر! گفتم روشعنفکر. یه جور کنایه هستش به افرادی که توهم روشنفکری دارن! پس حس روشنفکری و آمریکایی بودن بهت دست نده.

من کاری با خمینی و توضیح المسائل ندارم که چی گفته پس به من نسبت نده این چیزهارو ... فقط از یه روشعنفکر خودم شنیدم که میگفت دختر تو 9 سالگی باید رابطه جنسی داشته باشه حالا بازم صد رحمت به همون توضیح المسائل که حداقل گفته ازدواج!

همین که میگی کسی حق نداره دخالت کنه یعنی اینکه خودت داری دخالت میکنی تو کار ما ... علاقه شخصی من اینه تو کار دیگران دخالت کنم و با این موضوع مشکلی ندارم شما که به آزادی اندیشه احترام میذاری چرا تو کار من دخالت میکنی؟ به تو چه ربطی داره که برادر حق نداره تو کار خواهرش دخالت کنه؟
    طرز صحبت و ادبیات جنابعالی نشون دهنده شخصیت شماست.کسی که میشینه پشت سیستم قایم میشه و به دیگران توهین میکنه (بدون دلیل و مدرک - بدون ذره ای منطق)
    معلومه هم انسان کوچکیه (سنی نه،عقلی) هم ادم ترسویی هست،چون از واقعیت و منطق فراریه و برای چیزی که نمیفهمه داستان های عجیب میبافه!
    عزیز من تو خودت داری حرف خودت رو نقض میکنی :

علاقه شخصی من اینه تو کار دیگران دخالت کنم و با این موضوع مشکلی ندارم شما که به آزادی اندیشه احترام میذاری چرا تو کار من دخالت میکنی؟
    من نه شمارو میشناسم و نه شعورم و انسانیتم اجازه میده بهت توهین کنم،بر اساس نوشتت جوابت رو دادم.اما در رابطه با ر.خ :دیگه مولا از این بزرگتر و بالاتر تو ایران نبوده،به قولی
    پیشوا این بوده که اسلام رو در ایران نهادینه کرده،اصلاً برام مهم نیست که میفرمائی : "من کاری با خمینی و توضیح المسائل ندارم که چی گفته پس به من نسبت نده"یه چیز خلاف
    واقعیت بدون مدرک و حرف الکی گفتی جواب بنده هم محترمانه و واقع بینانه این بود.شما اصلاً نسبت به من شناختی نداری که میگی : پس حس روشنفکری و آمریکایی بودن بهت دست نده.پس برای این که بدونی من آمریکا رفتم یا نه (که البته ربطی به بحث نداره) ولی اینو بگم من گرین کارت آمریکارو دارم (که 2 تا 5 سال دیگه میشم سیتیزن).پس حرف جنابعالی هم اشتباست
    برای این که بدون این که حتی 1 درصد هم بنده رو نمیشناسی و حرف اشتباه و خلاف واقعیت میزنی و البته اهانت و بی ادبی میکنی که از نظر من مشکلی نداره هر کس شخصیتش و دونسته
    هاش و سوادش از ادبیات و طرز صحبتش پیداس ونیازی به بحث الکی نیست.چطور ممکنه من تو کار کسی دخالت کنم وقتی دارم میگم هر کسی زندگی خودش رو خودش تصمیم براش میگیره و...
    چطور ممکنه کسی که میگه دوتا آدم عاقل و با عقل سلیم، میخوان یه کاری بکنن کسی نباید دخالت کنه رو متهم میکنی به دخالت نه آقا این شمایی که داری دخالت میکنی و برای دیگران نسخه
    میپیچی بدون هیچ دلیل (حتی دروغ و الکی).شما از هر کسی (بی سواد بی عقل،احمق) شنیدی درست نیست بیایی بگی کلمه روشنفکر رو به اون ادم نسبت بدی!قطعاً ادم بد - بیمار و ...
    توی هر قشر و جامعه و هر دینی هست.این جساب نیست که علاقه شما اینه که دخالت کنی و مشکلی نداشته باشی، انسانیت و ادمیت این احازه رو بهت نمیده (یه چیزی به اسم قانون
    هست که البته اگر توی کشور درست اجرا میشد کسی اینطور جسارتی رو به دیگران نمیکرد)
    بعدش هم من تو کار شما هیچ دخالتی نکردم در اصل اصلاً شما اینجا کاری نداری که من بحوام دخالتی بکنم این تاپیک هم استارترش شخص دیگس من میخوام با این پست کمکی به استارتر بکنم.
    اینو کل دنیا میگه که زندگی هر کسی به خودش مربوطه و چیز جدیدی نیست.خواهشاً هم اگر دلیلی دارید که میخواهید بنده رو نقل و قول کنیدلطفاً بدون بی ادبی و بی شخصیتی نقل و قول کنید،در غیر این صورت حرفی نمیمونه.
    Last edited by Shape of Despair; 16-01-2017 at 23:44.

11. 2 کاربر از Shape of Despair بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2016
    محل سكونت
    (Hell (Iran

پيش فرض

دوست عزیز اگه حرف شما درست باشه پس اینطوری کل دنیا فاسدن چون به دین اعتقاد ندارن،نه عزیز کاملاً اشتباه میکنی هر کس دلیلهای خودش رو داره برای قبول کردن و نکردن دین و خدا
    که با هزار و یک دلیل هم قبول ندارن و یا دارن.این درست نیست که بگیم مثلا ًچون توی سوئد کسی اعتقاد نداره پس همه بدن و فاسدن نه درست نیست.چرا؟
    یه دلیل میارم که الان سوئد یکی از 10 کشور امن دنیاست یا مثلاً سوئیس مطمئناً اگر همه فاسد بودن یه این جایگاه از سطح زندگی و شادی و پیشرفت و آگاهی و امنیت نمیرسیدن.
    Last edited by Shape of Despair; 16-01-2017 at 23:43.

13. 2 کاربر از Shape of Despair بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

مثال بزنم 99.9 درصد مردم سوند اصلاً خدا رو قبول ندارن دین که بماند یا مثلاً نروژ هم اینطوریه.کلاً منطقه اسکاندیناوی خیلی هاشون اصلاً دین ندارن.
    منبع این حرفت کجاست که 99.9 درصد مردم سوئد به خدا اعتقاد ندارن؟ (لطفا مشخص کن تا بقیه حرفات هم بتونیم باور کنیم) تو گوگل خوندم سال 1999 یه نظرسنجی نه چندان معتبر برگزار شده 85% رای دادن که دین ندارن و 50% هم به خالق اعتقاد نداشتن .... یک نظرسنجی هم سال 2000 تو آمریکا برگزار شده که اکثرا رای دادن انسان هایی که اعتقادی به خالق ندارن به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستن. اینو دیگه خود آمریکایی ها گفتن.

منبع معتبر بیارید که مردم کره جنوبی و ژاپن به خالق اعتقاد ندارن !!! این حرفهارو از کجاتون میارید؟
    Last edited by تانکر; 17-01-2017 at 00:03.

15. این کاربر از تانکر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

اون عزیزی که میگه بدون خدا زندگی پوچه و ..
    ی سوال دارم الان کره جنوبی یا ژاپن یا کشورایی مثل اونجا خدارو اصلا قبول ندارن دین ندارن شادترین و مردم هستن و بیشترین امید رو حتی به ادامه زندگیشون دارن
    من خودم ادم مذهبی نیستم
    بنظرم هرکی رو تو قبر خودش میذارن باید مردم رو ازاد گذاشت ولی باید به اون بچه بگین اینطوریه قضیه ها این داستانا هست در جریان بذارینش اگه بازم انجام خواست بده از عواقبش اشنا باشه بزرگ تر شد مشکلی براش پیش اومد نگه نگفتین تو برادری در حقم نکردی و ...
    دوم اینکه خجالتی نداره اتفاقا برادر هم هستین میتونین از رفیق فابش هم بیشتر باهاش دوست باشین حتی من رفیق دارم با داداشش که 25 سالشه خودشم 17 سالشه با هم سیگار میکشن خلاصه یعنی در این حد میتونن با هم کنار بیان
    منم الان پدر مادرم خیلی وقته جدا شدن 19 سالمم هست پدر مادرمم هم زیاد بالاسرمم نیستن زیاد از من امار ندارن هفته ای 3 یا 4 بار با بچه ها میشینم مست میکنیم ولی خودم از عواقب کار هایی ک میکنم باخبرمم همینطور خوانواده ام درجریانن میذارم بطور غیر مستقیم که میخوایم کجا چیکار کنیم ی موقعه ایی حال من بد شد یا اتفاقی افتاد در جریان باشن این خوبه بنظرم با خانواده اینطور ارتباط برقرار کنه خوبه
    اون پسر همیشه 15 سال نمیمونه 1 2 سال براش عرصه رو تنگ کنی فردا بزرگ تر بشه دیگه باید ازادی عمل بدید یجا میبنید مثل بنده با چن تا رفیق میشنه دیگه نمیشه جمعش کرد یا کار رو حتی ب جای باریک تر میکشونه
    این سنی که داره فقط مراقبت نیاز داره ن دعوا زور ازماییو ... بهرحال امیدوارم قضیه براتون حل بشه

17. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2016
    محل سكونت
    (Hell (Iran

پيش فرض

منبع این حرفت کجاست که 99.9 درصد مردم سوئد به خدا اعتقاد ندارن؟ تو گوگل خوندم سال 1999 یه نظرسنجی نه چندان معتبر برگزار شده 85% رای دادن که دین ندارن و 50% هم به خالق اعتقاد نداشتن .... یک نظرسنجی هم سال 2000 تو آمریکا برگزار شده که اکثرا رای دادن انسان هایی که اعتقادی به خالق ندارن به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستن. اینو دیگه خود آمریکایی ها گفتن.
    منبع خاصی نیست و تجربیه،چندتا از دوستان بنده که اونجا زندگی کردن این حرف رو تایید کردن بنده یه مدت قصد مهاجرت به اونجا رو داشتم و تقریباً همه وکلا این مورد رو تصدیق کردن.نظر سنجی و ویکی پدیا منبع خوبی برای بازگو کردن نیست. البته این درصدی که من هم گفتم شاید کمتر باشه که هست من برای اون دوستمون گفتم.ولی به طبع اسکاندیناوی به ویژه نروژ،دانمارک،سوئد اینا خیلی پایبند مسیحیت نیستن.اینا خودشون خیلی هم فرقه های ضد مسیح هم دارن که البته به فوم وایکینگ ها و پاگان ها اشاره هایی شده.علت ضد مسیحی بودنشون که خیلی وقت ها در موسیقی غنیشون هم پیداس (موسیقی متال و گروه های نروژی و....) اینه که مسیحیت دینیه که بهشون تحمیل شده و مسیحی ها معبدههای اجداد انها (پاگان ها) رو خراب کردن.حرفشون اینه ما دین داشتیم شما به زور مسیحیت رو به ما تحمیل کردید. اگر با موسقی جهان به ویژه اسکانیدناوی و به ویژه موسیقی متال آشنا باشید عقابد هر گروه موسیقی و اشغار کاملاً در موسیقیشون نمود پیدا میکنه.مثلا ً اتش زدن کلیسا ها که در نروژ و سوئد و اسکاندیناوی بسیار اتفاق افتاده نشون از این واقعیت میده.خیلی از این افراد حتی ظاهرشون رو هم ضد مسیح درست میکنن که خیلی از افراد ساده لوح میگن شیطان پرست یا سیتانیزم که خیلی خیلی در اشتباهن.البته سیتانیزم هم وجود داره.
    در رابطه با این که امریکایی ها تو هر نظر سنجی گفتن کسی که خدا نداره قابل اعتماد نیست رو نظری ندارم.هر روز نظر سنجی های مختلفی برگزار میشه که سلابق و عقاید فرق داره
    من حرفم با اون دوستمون بود که دچار سو تفاهم شده بود،این مثال رو زدم که هر کی دین یا خدا نداره صرفاً ادم بی هدفی نیست و میتونه به عالیترین درجات مادی و انسانی و به قولی
    معنوی هم برسه (که وضعیت مردم خیلی کشورها هم میبینن همه و نیازی به توضیخ بیشتر نیست)
    Last edited by Shape of Despair; 17-01-2017 at 00:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •