تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 62

نام تاپيک: مشورت درباره برخورد با پسر پانزده ساله ای که فیلم های جنسی (پ#و*رن) تماشا میکند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

داداش من، وقتی ادم چنین صحبتی میکنه، من شخصا خواهر خودم رو میزارم جای اون دختر... آیا واقعا شخصا راضی میشیم که یک آقا پسری ، باهاش رابطه جنسی داشته باشه .. بعد هم هیچ؟!
    چند وقت بعد با یکی دیگه همین جوری... خوب این دختر ، که میشه وسیله برای ارضا جنس مذکر!! مگر جنس مونث احساس و عاطفه و روح نداره؟
    من شخصا چنین کاری با دختر مردم نمیکنم ...
    از نظر من رابطه جنسی برای بعد از ازدواج هست.. یکمی خویشتن داری کنند، بعدش هر کاریدوست دارند میتونند انجام بدهند.. بلاخره فرق بین قبل و بعد ازدواج چیه؟
    اصلا کار به دین و مذهب و هیچی هم ندارم..

درضمن همه این شرایط و سن رو داشتند، برادر ایشون کار خاص و عجیبی نمیکنه... حالا خیلی حساس هستند، میشه بردشون پیش یک مشاوره (روانشناس) و باهاشون صحبت کنه ..صحبت به این معنا نیست که سرکوب جحنسی کنه و ... . اصلا از دکتر متخصص بپرسید..خود ارضایی مشکل پزشکی و روحی نداره...
    این عقیده شما در ذهن خیلی ها وجود داره ولی جامعه برخلاف عقاید شما درحال پیش رفتنه.
    و از نگاه یک بیننده بایستی بگیم که این مسائل وجود داره.

یکی دیگه هم بهم گفت که خودم به صورت مستقیم باهاش حرف بزنم در این مورد
    خجالت میکشم ولی
    ولی فکر میکنم باید همین کار رو بکنم و قانع ش کنم
    سن بلوغ جنسی تقریبا در سن 13-15 سال هست. و سایتهای خارجی معیارهای سنی مجاز برای دیدن این محتوا رو 18 سال در نظر گرفتن. و اینکه میتونه این مسائل خوب نباشه حق با شماست. اما عواقب نسخه درمانی نادرست برای این مشکل کمتر از اصل مشکل نیست

اون بحث اعتیاد در واقع همونی هست که به اصطلاح وسواس بهش میگن و شما در حال حاضر فقط از تماشای این تصاویر با خبر هستی و چیزی در مورد وجود وسواس یا چیز دیگه مطلع نیستی. و با این توصیفی که از رابطه شما با برادرتون کردین فکر میکنم شما صلاحیت صحبت کردن با برادرتون در این زمینه رو نداشته باشی و حجم خجالت و افسردگی ناشی از لو رفتن این قضیه در برادرتون خیلی زیاد میشه.
    من نظرم اینه که شما همچین کاری نکنی. ما اگه خودمون رو جای برادتون بزاریم، میتونیم درک کنیم که صحبت کردن در مورد این مسئله چقدر میتونه خجالت آور باشه و یادمه اولین باری که این مسئله رو پدر من مطلع شد من به کل منکر این قضیه شدم و زیر بار این حرف نرفتم. و نتیجه فقط این شد که در کارم محتاط باشم تا دوباره لو نرم.

فک میکنم در مورد اینطور مسائل صحبت کردن نیاز به یک رابطه خیلی صمیمانه باشه تا حساب بردن.

2. 5 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

من نظرم اینه که شما همچین کاری نکنی. ما اگه خودمون رو جای برادتون بزاریم، میتونیم درک کنیم که صحبت کردن در مورد این مسئله چقدر میتونه خجالت آور باشه و یادمه اولین باری که این مسئله رو پدر من مطلع شد من به کل منکر این قضیه شدم و زیر بار این حرف نرفتم. و نتیجه فقط این شد که در کارم محتاط باشم تا دوباره لو نرم.

فک میکنم در مورد اینطور مسائل صحبت کردن نیاز به یک رابطه خیلی صمیمانه باشه تا حساب بردن.
    دقیقاااااا
    به نکته خیلی خوبی اشاره کردید
    فکر میکنم من صلاحیتش رو نداشته باشم با توجه به رابطه ای که با هم داریم
    چون قطعا شدیدا از من خجالت میکشه و هم میترسه
    صحبت هام اثری باهاش نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan90ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

نه من و نه برادرم هیچ کدوم مذهبی نیستیم و تفکرات مذهبی رو قبول نداریم
    مشکلی با رابطه داشتن با جنس مخالفش ندارم
    مشکلم این هست که تو این سن شروع پورن دیدن جالب نیست و تاثیر منفی داره براش
    بیشتر توضیح بده مذهبی نیستم و تفکرات مذهبی را قبول ندارم یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نماز میخونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟روزه میگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حرام و حلال سرت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟محرم نامحرم سرت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اصلا خدا را قبول داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممکنه اصلا مشکل اصلی خودت باشی نه داداش بدبختت
    همون آمریکایی ها و انگلیسیها هم که مسیحی هستن به دینشون افتخار میکنن و واجبات دینشون رو انجام میدن کلیسا میرن و به شیوه خودشون عبادت میکنن
    جالبه یه عده ای هم اینجا خودشون را روشنفکر میدونن و هیچ چیزیو قبول ندارن به غیر خودشون یکی نیست بزنه تو سرشون تا آدم شن
    Last edited by erfan90ir; 16-01-2017 at 23:51.

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

کلا چرا همه اونایی که روشعنفکرن خودشون ناموس (خواهر.زن و ... ) ندارن؟ طرف میگه دختر باید تو 9 سالگی هم رابطه جنسی داشته باشه! (شنیدم که میگم!) بعد می بینی خودش نه خواهر داره نه اصلا جنس مونث تا 100 کیلومتریش پیدا میشه ... از همچین آدمهایی چه انتظاری هست؟

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

کلا چرا همه اونایی که روشعنفکرن خودشون ناموس (خواهر.زن و ... ) ندارن؟ طرف میگه دختر باید تو 9 سالگی هم رابطه جنسی داشته باشه! (شنیدم که میگم!) بعد می بینی خودش نه خواهر داره نه اصلا جنس مونث تا 100 کیلومتریش پیدا میشه ... از همچین آدمهایی چه انتظاری هست؟
    روشنفکر که نه ولی اکثرا طبق قوانین و قاعده هایی که تو اعتقاداتشون تعریف شده مبنای شروع ارتباط جنسی جنس مونث رو 9 سالگی یا حتی 6 سالگی میدونن. خیلی از کشور ها خاورمیانه همچین قاعده ای تو عرف و شرع شون پذیرفته شدس ربطی هم به خواهر داشتن یا نداشتن شون نداره.

7. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

روشنفکر که نه ولی اکثرا طبق قوانین و قاعده هایی که تو اعتقاداتشون تعریف شده مبنای شروع ارتباط جنسی جنس مونث رو 9 سالگی یا حتی 6 سالگی میدونن. خیلی از کشور ها خاورمیانه همچین قاعده ای تو عرف و شرع شون پذیرفته شدس ربطی هم به خواهر داشتن یا نداشتن شون نداره.
    یکی رو ما می شناختیم (یه همکاری) یکم مشکل داشت! پا میشد با پسرها میرفت شمال و دبی و هرکسی میرسید کارشو باهاش میکرد و میرفت سر زندگی خودش. یه برادری هم داشت که بنده خدا پیر شد انقدر ناراحتی کشید و خواهرش شده بود 40 سالش هنوز تو خونه پدرش بود.

این برادرش که کم و بیش می شناختمش آخری ها پاک قاطی کرده بود من بهش حق میدادم نمی تونست ببینه خواهرش رو هر روز یکی میبره دبی و شمال و ذات مرد غیرت داره و هیچ ربطی به دین و مذهب نداره. کسی که غرور و خانواده داره مسلما تحمل نمیکنه خواهرش رو ببرن شمال بک*ن

چندماه پیش هم دیدمش کاملا افسردگی گرفته بود و چند روز پیش هم شنیدم تصادف کرده و فوت شده که من بازم اون خواهر دیوثش رو مقصر میدونم.
    طرف 40 سالش شده هنوز سر سفره پدرش میشینه چون کسی با یه زن 40 ساله که قبلا کلی بالا پایینش کردن ازدواج نمیکنه.

اینجا همچین منو به مذهبی بودن و عقب افتاده بودن محکوم میکنن که انگار خودشون از آینده اومدن.
    من از بچگی تو غرب تهران به دنیا اومدم و بزرگ شدم و وضعیت مالیم هم مطمئنم با اختلاف خیلی زیاد از 99% شماها بهتره واسه همین سخته واسم یکی معلوم نیست از کدوم دهاتی اومده تهران بیاد منو عقب مونده از جامعه بدونه و تازه نصیحت هم بکنه که باید مثل خودش بی غیرت بشم

پیرمرد هم نیستم که بخوام جون ها رو نصیحت کنم! خودم 27 سالمه و کسی از رابطه جنسی بدش نمیاد اما هرچیزی از راه درست.
    Last edited by تانکر; 16-01-2017 at 20:36.

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

نماز میخونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟روزه میگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حرام و حلال سرت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟محرم نامحرم سرت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    همون آمریکایی ها و انگلیسیها هم که مسیحی هستن به دینشون افتخار میکنن و واجبات دینشون رو انجام میدن کلیسا میرن و به شیوه خودشون عبادت میکنن
    جالبه یه عده ای هم اینجا خودشون را روشنفکر میدونن و هیچ چیزیو قبول ندارن به غیر خودشون یکی نیست بزنه تو سرشون تا آدم شن
    جناب همه دنیا و همه افراد مذهبی نیستن . نمیدونم چه موقع یک سری ها میخوان با این واقعیت کنار بیان ! قرار نیست همه عالم و آدم مثل شما فکر کنن .

اینکه شخصی مذهبی هست یا نه یا چی رو قبول داره یا نداره هیچ ربطی به بحث نداره . یعنی اینقدر سخته که خارج از بعد مذهبی و اعتقادی به دنیای پیرامون و مردمش نگاه کنین و باید هر چیزی رو از صافی و فیلتر اعتقادی خودتون بگذرونین ؟!

ذات تفکر آزاد همین نقد کردن و مورد پرسش قرار دادن سنتها و فرهنگ ها و اعتقادات هست . اگر شما نمیتونی خارج از چارچوب اعتقادی و مذهبی به دنیا نگاه کنین و راهکار پیشنهاد بدین بهتره این کار رو به بقیه بسپرین . لازم نیست اعتقادات بقیه رو مورد بررسی قرار بدین .

این که کسی چه چیزی رو قبول میکنه یا نمیکنه بسته به منطق و استدلالی است که پشت اون صحبتها قرار داره و از همه مهمتر درکی که خود اون شخص از منطق و خرد داره بعلاوه جهان بینی اون شخص .

از همه مهمتر اگر شما با منش و روش توسری بار اومدین دلیل بر این نیست که روی همه جواب بده . پس اینقدر تفکرات نرم و انتقاد پذیرتون رو به نمایش نذارین ... بوش به اندازه کافی بلند شده.
    Last edited by B3HZ@D; 16-01-2017 at 23:03.

10. 12 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

لطفا حذف شود .................

داره خودمونی میشه Shape of Despair's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016
    محل سكونت
    (Hell (Iran

پيش فرض

آقای محترم کله ی بسیار بسیار از آدما مغز هست اما عقل نیست.قدرت تفکر نیست درک نیست.حالا به کسی نسبت نمیدمش.عزیز من همه که مثل شما فکر نمیکنن اصلاً کی گفته همه باید مثل هم باشن شما با این حرفت داری به میلیاردها انسان توهین میکنی!فقط یه چیزی در مورد رابطه 9 سالها بهت بگم.هیچ روشن فکری تا به الان همچین حرفی نزده حالا بزار بهت بگم کی این حرفعا رو خیلی میزنه.برو توضیح المسائل ر.خ رو بخون در مورد رابطه نوشته "اگر همسر مردی 8 ساله بود و رابطه داشت میتونه شوهرش بوس کنه و مالش و ..." بله!!!!!!!!!!! یعنی رابطه جنسی دختر 8 ساله و ازدواج توسط این مولا ها بی مورد دوسته شده،اینارو توی توضیح المسائل خیلی از این آیت الگندها هست که مثل شما میگن ههه باید مثل گوسفند فکر نکنن و ما بهشون بگیم چیکار کنن (در قالب مرجع تقلید)!!!!!در ضمن هر پیشرفتی و دستاوردی که بوده از قدیم تا به الان و تا آیننده رو قشر روشن فکر رقم زدن!این تفکرات قرون وسطایی رو برای خودتون نگه دارید ما هم بهتون احترام میزاریم.فقط کافیه همین رو شما ها بفهمید که همه نباید مثل شما باشن مثل شما فکر کنن مثل شماها صحبت کنن اگه شما همین رو بفهمی من به درگاه خدایی که نمیشناسمش شمارو دعا میکنم.
    سکس یه چیز دو طرفست (هر دو راضین) با خواست خودشون انجام میشه نفر سومی حق نداره دخالت کنه،به چه حرات (حتی برادر) ادم به خودش اجازه میده در مورد دخترش یا پسرش یا هرکی تصمیم بگیره خیلی از رابطه های شکست خورده باعثش همین تفکر و تصمیمات احمقانس که دیگران برای کسان دیگه اتخاذ میکنن (این حرفم با خوبی و صلاح و ... کاملاً فرق میکنه)

هر کسی خدارو قبول نداره یه جور با تعجب و علامت سوال میپرسی انگار چیز عجیبیه دوست عزیز ایران 80 میلیون جمعیت داره فقط 20 میلیونش سنی هستن.بهایی و مسیحی هم خیلی داریم
    خیلی ها هم هستن اصلاً دین رو قبول ندارن شما نباید بازخواست کنی طرف رو،زندگی هر کسی به خودش مربوطه و خودش اختیارش رو کامل داره.در رابطه با روشن فکر ها هم جواب شما رو بالاتر دادم.در ضمن همه انگلیسی ها و آمریکایی ها کلاً اروپایی ها مسیحی نیستن و به دینشون هم افتخار نمیکنن دینی که آدم رو به وحشی گری دخالت در کار دیگران،شست و شوی مغزی و خشونت تشویقمیکنه (دید خیلی ها اینطوریه) قبولش ندارن.مثال بزنم 99.9 درصد مردم سوئد اصلاً خدا رو قبول ندارن دین که بماند یا مثلاً نروژ هم اینطوریه.کلاً منطقه اسکاندیناوی خیلی هاشون اصلاً دین ندارن.در ضمن از طرز صحبت جنابعالی معلومه که شما هیچ مدرکی و صحبت درستی نداری که دیگران رو قانع کنی که چرا حرف شما درسته و دیگران اشبتباه میگن.اگر هم دوست داشتین صحبتی بکنیددرست و مودبانه بگید این جور حرف زدن با دیگران در سال 2017 قرن 21 تحت هیچ عنوان و دلیلی درست نیست.
    Last edited by Shape of Despair; 16-01-2017 at 22:03.

13. 10 کاربر از Shape of Despair بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan90ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

جناب همه دنیا و همه افراد مذهبی نیستن . نمیدونم چه موقع یک سری ها میخوان با این واقعیت کنار بیان ! قرار نیست همه عالم و آدم مثل شما فکر کنن .

اینکه شخصی مذهبی هست یا نه یا چی رو قبول داره یا نداره هیچ ربطی به بحث نداره . یعنی اینقدر سخته که خارج از بعد مذهبی و اعتقادی به دنیای پیرامون و مردمش نگاه کنین و باید هر چیزی رو از صافی و فیلتر اعتقادی خودتون بگذرونین ؟!

ذات تفکر آزاد همین نقد کردن و مورد پرسش قرار دادن سنتها و فرهنگ ها و اعتقادات هست . اگر شما نمیتونی خارج از چارچوب اعتقادی و مذهبی به دنیا نگاه کنین و راهکار پیشنهاد بدین بهتره این کار رو به بقیه بسپرین . لازم نیست اعتقادات بقیه رو مورد بررسی قرار بدین .

این که کسی چه چیزی رو قبول میکنه یا نمیکنه بسته به منطق و استدلالی است که پشت اون صحبتها قرار داره و از همه درکی که خود اون شخص از منطق و خرد داره بعلاوه جهان بینی اون شخص .

از همه مهمتر اگر شما با منش و روش توسری بار اومدین دلیل بر این نیست که روی همه جواب بده . پس اینقدر تفکرات نرم و انتقاد پذیرتون رو به نمایش نذارین ... بوش به اندازه کافی بلند شده.
    این بویی که بلند شده میدونی چیه؟؟؟؟بوی بی دینی افراد بی دینه که فقط خودشون را میبینن و بس و فکر میکنن روشنفکرن
    بابا ما بچه مسلمون هستیم بچه شیعه هستیم
    داریم به کجا میریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا همه فکر میکنین نفی دین و مذهب روشنفکریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخه دین و مذهب ما چه مشکلی داره یه ایراد ازش بگیر
    دین ما مظلوم واقع شده چون در ایران درست اجرا نمیشه
    چون دینی که تو ایران اجرا میشه فقط اسم اسلام روشه و داره از اسم اسلام سواستفاده میشه و باعث شده شماها ازش زده بشین و بی دین و بی خدا و کافر بشین و بوی گند بی دینیتون بلند بشه
    برای همینه که شماها ازش زده شدین و ازش بد میگین و فکر میکنین تاریخ انقضاش گذشته
    بابا این دین پدر و مادرتونه چرا شماها بی دین شدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دین ما دین کاملیه و برای هرچی راه حلی داره دین ما دین دوستی و مهربانیه حتی کسی که نمیتونه ازدواج کنه رو گفته میتونه ازدواج موقت کنه
    میدونی اگه بی دین باشی به پوچی میرسی
    حالم از اینایی که ادای روشنفکری رو در میارن بهم میخوره
    Last edited by erfan90ir; 16-01-2017 at 23:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •