تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 62

نام تاپيک: مشورت درباره برخورد با پسر پانزده ساله ای که فیلم های جنسی (پ#و*رن) تماشا میکند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

من الان گفتم ربطی به دین داره ؟ ما ایرانی ها حرف زدن بلد نیستیم حرف نزدن هم بلد نیستیم ، طرف اصلا جمله منو نخونده اومده سریع نقل قول گرفته
    گفتی حرام و حلال و محرم و نامحرم بی معنی هستش چون دین ساخته دست انسان هاست.
    منم گفتم حرام و حلال و محرم و نامحرم بی معنی نیست حتی اگه دین ساخته دست بشر باشه بازم دلیل به بی معنی شدن خیر و شر نیست.

=====

اینکه رو سیستم برادرت نرم افزار کنترلی نصب کردی خیلی زشته! اون شاید راضی نباشه به اینکار ... شما خودت کم خودارضایی کردی یا فیلم پو*ن دیدی؟ اون زمان دوست داشتی پدرت کنترلت میکرد؟ این چیزها واسه نوجون 15 ساله خیلی طبیعی هستش ... اگه اینکارهارو نمی کرد باید نگران میشدی.
    Last edited by تانکر; 15-01-2017 at 03:25.

2. این کاربر از تانکر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan90ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

اگه میدونستی دین ساخته خود آدماست دیگه هیچ کدوم از این کلمات به کار نمیبردی ( حلال حرام ، محرم نامحرم ) ، دیگه واقعا تاریخ انقضای گفتن این حرفا تمام شده که من یا کس دیگه بخوایم تکرار کنیم
    کسی که حلال و حرام را رعایت نمیکنه دزده یعنی یه مالی بهش بسپاری کاری نداره حرامه میخوره یه آبم روش
    یا اگه محرم نامحرم قبول نداشته باشه بی غیرته و همه زنا براش حلال هستن و به همه زن های محل و فامیلش تجاوز جنسی میکنه و مشکلی نیست کسی با محارمش همبستر بشه چون میگه محرم نامحرم و غیرت تاریخ انقضاش گذشته
    خاک تو سر کسی که حلال و حرام و محرم نامحرم را قبول نداره خاک تو سر بعضیا که دیگه غیرت ندارن و فکر میکنن روشنفکرن
    Last edited by erfan90ir; 15-01-2017 at 03:33.

4. 2 کاربر از erfan90ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

کاریش نمیشه کرد از اقتضاهای سن نوجوانی هست ، مگه خودتون نگاه نمیکردید ؟ همه نگاه می کردیم . فقط کاش بشه توجیه کرد که پورن با سکس واقعی تفاوت میکنه ، همین عدم درک تفاوت پورن با سکس به خیلی افراد ناآگاه مخصوصا تو این سن ضربه میزنه.

6. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

1 بار تهدیدش کنید اگر فیلم ببینی دوباره میرم به مامان اینا میگم آبروت رو می برم. شاید جواب داد و ترسید.

معمولا پسرها از اینکه مادر و خواهرشون بفهمن دارن فیلم بد نگاه میکنند می ترسن و دیگه نگاه نمی کنن. ولی با برادر راحت هستند...

ولی من در کل میگم شل بگیرید.سخت نگیرید.خودتون و اونو اذیت نکنید.

الان اون بخواد از جای غیر اینترنت هم براحتی میتونه فیلم تهیه کنه به دوستاش بگه بهش بدن..الان با این سرعت اینترنت جور کردن فیلم 1 ساعت کار داره...

میتونه حتی به دوستش بگه با موبایلش براش دانلود کنه...اصلا میتونه تو موبایل دوستش تو کوچه ببینه.خودش اگر موبایل داشته باشه که دیگه هیچی

زیاد بهش گیر بدی از یه جای دیگه میزنه بیرون شاید باهم دعواتون بشه ..

خلاصه حواستون باشه ..وقتی 1 نفر رو خیلی تحت فشار بزاری یهویی منفجر میشه..

8. این کاربر از مودم محدود کننده بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خودتون میدونید که این سایت ها و فیلم ها ضرر داره برای بچه
    مشکلی ندارم با دیدنش اگه به سنی برسه که لااقل کنارش رابطه جنسی با دختری داشته باشه
    ولی میترسم اسیر خود ارضایی بشه
    یا حتی این توی درسش و رفتارش اثر بذاره
    میترسم برخاشگر بشه

آقا این رو جدی گفتی؟

10. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

ظاهرا شما همچنان در خواب اصحاب کهف قرار دارید...

12. 3 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ظاهرا شما همچنان در خواب اصحاب کهف قرار دارید...
    داداش من، وقتی ادم چنین صحبتی میکنه، من شخصا خواهر خودم رو میزارم جای اون دختر... آیا واقعا شخصا راضی میشیم که یک آقا پسری ، باهاش رابطه جنسی داشته باشه .. بعد هم هیچ؟!
    چند وقت بعد با یکی دیگه همین جوری... خوب این دختر ، که میشه وسیله برای ارضا جنس مذکر!! مگر جنس مونث احساس و عاطفه و روح نداره؟
    من شخصا چنین کاری با دختر مردم نمیکنم ...
    از نظر من رابطه جنسی برای بعد از ازدواج هست.. یکمی خویشتن داری کنند، بعدش هر کاریدوست دارند میتونند انجام بدهند.. بلاخره فرق بین قبل و بعد ازدواج چیه؟
    اصلا کار به دین و مذهب و هیچی هم ندارم..

درضمن همه این شرایط و سن رو داشتند، برادر ایشون کار خاص و عجیبی نمیکنه... حالا خیلی حساس هستند، میشه بردشون پیش یک مشاوره (روانشناس) و باهاشون صحبت کنه ..صحبت به این معنا نیست که سرکوب جحنسی کنه و ... . اصلا از دکتر متخصص بپرسید..خود ارضایی مشکل پزشکی و روحی نداره...

14. 3 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز poorya_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

کسی که حلال و حرام را رعایت نمیکنه دزده یعنی یه مالی بهش بسپاری کاری نداره حرامه میخوره یه آبم روش
    یا اگه محرم نامحرم قبول نداشته باشه بی غیرته و همه زنا براش حلال هستن و به همه زن های محل و فامیلش تجاوز جنسی میکنه و مشکلی نیست کسی با محارمش همبستر بشه چون میگه محرم نامحرم و غیرت تاریخ انقضاش گذشته
    خاک تو سر کسی که حلال و حرام و محرم نامحرم را قبول نداره خاک تو سر بعضیا که دیگه غیرت ندارن و فکر میکنن روشنفکرن

اول اینکه مشکل تو و امثال تو اینه که هر چیزی رو توی جامعه به دین تعمیم میدید

این که کسی دزدی میکنه از نظر ذات انسانیت اشتباست ، ربطی به هیچ دینی نداره

انسانیت به دین نیست به ذات انسان ربط داره

اینکه از محرم و نامحرم و غیرت فقط کلماتی مثل تجاوز ، سک*س توی ذهن معیوب و بیمارت القا میشه ، واقعا کاری از دست من بر نمیاد ولی دکتر های روانکاو میتونن بهت کمک بکنن

اینکه همه چیز رو میخوای با این چهار تا کلمه توجیه کنی دیگه نشون دهنده عمق فاجعست ، اصراری هم به متقاعد کردن کسی ندارم

* فونت درشت هم به تاثیر کلمات کمکی نمیکنه
    Last edited by poorya_2; 15-01-2017 at 18:28.

16. 5 کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

داداش واقعا به نظرت رابطه جنسی با یه دختر غریبه و نامحرم که اسم دیگرش زنا هست اونم بدون نظارت والدین خیلی بهتره؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    میدونی ممکنه به بیماری های زیادی که یکیشون ایدز هست مبتلا بشه؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم تو این وضع که فساد و بی بند و باری غوغا میکنه..........
    واقعا برام جای تعجب داره که رابطه حرام با یک دختر نامحرم که در دین بهش زنا میگن برای شما طبیعیه و هیچ مشکلی نداره!!!!!!!
    بعدش این دخترایی که میگی با هزاران پسر دیگه میخوابن و اکثریت بیماریهای جنسی دارن بدون شک
    شما بالاخره این دوران را تجربه کردی و چون سنت بیست و نه هست صددرصد در این دوران به اینترنت و این سایتها هم دسترسی داشتی
    خودت چطور این دوران را پشت سر گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟ درسته اینترنت دایال اپ داشتی ولی بالاخره دسترسی داشتی بهشون
    نکنه خدای ناکرده خودت در کنارش با دختر نامحرم رابطه جنسی حرام داشتی که اینطور پست دادی
    اگه این دوران را به سلامت پشت سر گذاشتی بهش کمک کن تا مثل خودت به سلامت این دوران را پشت سر بزاره

نه من و نه برادرم هیچ کدوم مذهبی نیستیم و تفکرات مذهبی رو قبول نداریم
    مشکلی با رابطه داشتن با جنس مخالفش ندارم
    مشکلم این هست که تو این سن شروع پورن دیدن جالب نیست و تاثیر منفی داره براش

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

به نظر من نگرانی شما بی مورده.
    توی این سنین این جور مسائل طبیعیه و جای هیچگونه نگرانی نیست.
    خود ارضایی هم عوارض آنچنانی نداره که بخواد نگران کننده باشه.
    (به نظر من) شما بهتره راه رو بهش نشون بدید و بگذارید خودش تصمیم بگیره نه اینکه اینترنت رو براش قطع کنید.
    شاید اینطور که میگید باشه و بی مورد باشه نگرانی م
    ولی پورن دیدن در این سن و سال قطعا براش مضر هست
    چون یه تصور کاذب نسبت به سکس پیدا میکنه
    و یک هیجان و اشتیاق شدید که باعث میشه همه چیز رو س*ک*سی ببینه
    و این خوب نیست براش

دوست عزیز بهت تبریک میگم که برادر دلسوزی هستی درکت میکنم خوب تنها راهی که میتونم به شما پیشنهاد کنم که برادرتون شاید سراغ خودارضایی نره اینکه باید عوارض خودارضایی براش کاملا ملموس بشه و به هر حال بچه ها خیلی باهوش هستند ولی مطمئن باشید تنها راه اینکه توی دام این موضوعات نیوفته اینکه بفهمه که خودارضایی به انسان احساس خیلی بدی میده و برای این کار باید به مدت حداقل 21 روز عوارض خودارضایی رو بخونه و بهش فکر کنه و لذت خودارضایی نکردن و سالم بودن رو بخونه و بهش فکر کنه این روشی که گفتم برای ترک تمام عادت غلط و بد میشه استفاده کرد و گرنه با هیچ محدودیتی نمیشه جلوی این موضوع رو گرفت پس به هر روشی که میتونید سعی کنید دیدگاهش رو راجع به خودارضایی عوض کنید تا خودارضایی نه تنها براش لذت بخش نباشه بلکه زجر آور باشه .
    یکی دیگه هم بهم گفت که خودم به صورت مستقیم باهاش حرف بزنم در این مورد
    خجالت میکشم ولی
    ولی فکر میکنم باید همین کار رو بکنم و قانع ش کنم

خیلی متاسفم برای از دست دادن پدرتون و تسلیت میگم بابت این مسئله و امیدوارم پایدار و استوار باشی. و سایت بالا سر خانوادت.

طبق آمار تقریبا تمام مردها و حدود 70 درصد زنها دست به خود ارضایی زدن و این مسئله برخلاف باورهای غلط مذهبی یک عارضه و یا یک مشکل نیست. تنها موردی که در این مسئل وجود داره وسواس هست.

چند وقت پیش شخصی در تلگرام کنفراسی رو در این مورد گذاشته بوده و کاملا این مسئله رو تشریح کرده بوده. الان هم خیلی تلاش کردم اون کنفرانس رو پیدا کنم اما متاسفانه قدیمی بود و یافت نشد.

اینکار شما تاثیر به شدت بدتری رو در مورد این مسئله بر روی برادتون میزاره و عمل خود ارضایی هیچ دخالتی با سایتهای پورن نداره و بدون این سایتها هم این اتفاق میافته. و اصلا نیازی به تماشای این محتوا نیست.
    توصیه من اینه که به صحبتهای مذهبی در این باره توجهی نکنی و این محدودیت رو لغو کنی. و دخالتی در این مسله نکنی.
    سرکوبی این مسئله آسیب های روانی شدیدی میتونه وارد کنه. اینطور مسائل از نگاه هیچ پسری مخفی نیست و ممکنه کار به کپی زنی فیلم از طریق فلش و این چیزها ختم بشه.

اون برنامه کنترلی رو هم از رو سیستم پاک کن تا هم وضعیت روحی شما بهتر بشه و هم برادرتون متوجه این قضیه نشه و به دنبال راهکارهای دور زدن این مسئله نیافته. و انواع تقلب رو امتحان نکنه.

ممنونم جناب بابت تسلیت
    حرف شما درسته بله
    ولی در مورد بچه خیلی صدق شاید نکنه
    چون اگه اعتیاد بهش پیدا کنه از نظر جسمی ضعیف ش میکنه تو سنی که الان هست باید ورزش کنه تا بدنش اماده تر بشه
    خودارضایی مداوم باعث افسردگی ش میشه
    دوست ندارم اینجوری بشه
    در مورد پاک کردن اون نرم افزار ؟؟؟؟
    نمیدونم

کاریش نمیشه کرد از اقتضاهای سن نوجوانی هست ، مگه خودتون نگاه نمیکردید ؟ همه نگاه می کردیم . فقط کاش بشه توجیه کرد که پورن با سکس واقعی تفاوت میکنه ، همین عدم درک تفاوت پورن با سکس به خیلی افراد ناآگاه مخصوصا تو این سن ضربه میزنه.

اره واقعا
    الان که فکر میکنم میبینم خودم وقتی همسن ش بودم حتی کوچیکتر میرفتم تو خونه مادربزرگم که پیر بود و نمیومد تو اتاق تلویزیون اونجا سی دی رو که از رفقا گرفته بودم میدیدم
    و چقد هم میدیدم
    ولی مسئله ای که هست من سکسم رو زود شروع کردم و تو یه بازه زمانی خیلی کتاب های روانشناسی میخوندم تا بفهمم اصل قضیه چیه
    کنارش ورزش داشتم
    و این پورن دیدن و خودارضایی یادمه باعث شده بود تا هجده سالگی مشکل زودانزالی داشته باشم که با ورزش و روش های ذهنی و دوش آب سرد و تغذیه درست حسابی درمانش کردم
    ولی اون چی؟؟
    کی باید این چیزا رو بهش بگه تا بفهمه؟؟

1 بار تهدیدش کنید اگر فیلم ببینی دوباره میرم به مامان اینا میگم آبروت رو می برم. شاید جواب داد و ترسید.

معمولا پسرها از اینکه مادر و خواهرشون بفهمن دارن فیلم بد نگاه میکنند می ترسن و دیگه نگاه نمی کنن. ولی با برادر راحت هستند...

ولی من در کل میگم شل بگیرید.سخت نگیرید.خودتون و اونو اذیت نکنید.

الان اون بخواد از جای غیر اینترنت هم براحتی میتونه فیلم تهیه کنه به دوستاش بگه بهش بدن..الان با این سرعت اینترنت جور کردن فیلم 1 ساعت کار داره...

میتونه حتی به دوستش بگه با موبایلش براش دانلود کنه...اصلا میتونه تو موبایل دوستش تو کوچه ببینه.خودش اگر موبایل داشته باشه که دیگه هیچی

زیاد بهش گیر بدی از یه جای دیگه میزنه بیرون شاید باهم دعواتون بشه ..

خلاصه حواستون باشه ..وقتی 1 نفر رو خیلی تحت فشار بزاری یهویی منفجر میشه..
    فکر نمیکنم تهدید جواب بده بهش
    از من بیشتر میترسه تا از مادرم
    خیلی مسائل رو مادرم از من مخفی میکنه چون میدونه مصطفی ازم میترسه
    و این یه جوری عامل بازدارنده برا خیلی رفتارهای غلط شاید شده باشه
    میترسم این جایگاه رو از دست بدم

بله
    Last edited by Mr.World.Wide; 15-01-2017 at 16:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •