تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: آیا هارد من مشکل داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض آیا هارد من مشکل داره؟

سلام دوستان عزیزم،من یه هارد 2 ترابایت ای دیتا گرفتم گفتم همینجوری با برنامه Regenerator تستش بکنم ببینم بدسکتوری چیزی نداره چون هارد قبلیم بدسکتور گرفت اطلاعاتم یه خوردش پرید.به محض اینکه میخوام تست رو شروع کنم روی همون سکتور های اولیه میزنه 2 delay detected ...ولی ارور یا بدسکتور دیگه ای نداره بجز این ارور که دیروز یکی بود امروز تست کردم دوتا بود.خواستم ببینم که این مشکل سخت افزاری نیست یا بعدا باعث نمیشه هاردم بدسکتور بگیره؟هاردم سه سال گارانتی داره خواهش می کنم اگه مشکل حادی داره بهم بگین براشون پس بفرستم...
    خلاصه کلام delay detected مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری و جای نگرانی داره یا نه؟
    پ.ن:دوستان الان رفتم باز چک کردم نتیجه اینجوریه که من از هر سکتوری که شروع به تست کنم همون سکتور رو میزنه1 delay detected. فکر کنم هارد یه دیلی کلی داره و این دیلی به سکتور خاصی مربوط نمیشه چون از روی هر سکتوری که شروع به تست کنی دیلی میزنه.نظر شما چیه؟
    Last edited by essi_1360; 12-01-2017 at 01:58.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان عزیزم،من یه هارد 2 ترابایت ای دیتا گرفتم گفتم همینجوری با برنامه Regenerator تستش بکنم ببینم بدسکتوری چیزی نداره چون هارد قبلیم بدسکتور گرفت اطلاعاتم یه خوردش پرید.به محض اینکه میخوام تست رو شروع کنم روی همون سکتور های اولیه میزنه 2 delay detected ...ولی ارور یا بدسکتور دیگه ای نداره بجز این ارور که دیروز یکی بود امروز تست کردم دوتا بود.خواستم ببینم که این مشکل سخت افزاری نیست یا بعدا باعث نمیشه هاردم بدسکتور بگیره؟هاردم سه سال گارانتی داره خواهش می کنم اگه مشکل حادی داره بهم بگین براشون پس بفرستم...
    خلاصه کلام delay detected مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری و جای نگرانی داره یا نه؟
    پ.ن:دوستان الان رفتم باز چک کردم نتیجه اینجوریه که من از هر سکتوری که شروع به تست کنم همون سکتور رو میزنه1 delay detected. فکر کنم هارد یه دیلی کلی داره و این دیلی به سکتور خاصی مربوط نمیشه چون از روی هر سکتوری که شروع به تست کنی دیلی میزنه.نظر شما چیه؟
    سلام .

با توجه به قسمت "پ.ن" نظر من این هست که هارد دیسک مشکلی نداره .
    قسمت Health برنامه HD Tune رو هم بررسی کنید . چون اگر Delay داشته باشه قسمت Current Pending Sector Count احتمالاً یک warning به شما میده .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام .

با توجه به قسمت "پ.ن" نظر من این هست که هارد دیسک مشکلی نداره .
    قسمت Health برنامه HD Tune رو هم بررسی کنید . چون اگر Delay داشته باشه قسمت Current Pending Sector Count احتمالاً یک warning به شما میده .
    عطا جان ضمن تشکر از شما با برنامه ای که فرمودین تست کردم جلوی اون قسمتی که گفتین نوشته اوکی و هیچ ارور و وارنینگی مشاهده نمیشه و وضعیت سلامت کلی هارد رو هم اوکی میزنه.خودم میگم شاید چون با یو اس بی 2 وصل هستم دیلِی میزنه این هم عکسش لطف کنید ببینید مشکلی نداره؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by essi_1360; 15-01-2017 at 09:59.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عطا جان ضمن تشکر از شما با برنامه ای که فرمودین تست کردم جلوی اون قسمتی که گفتین نوشته اوکی و هیچ ارور و وارنینگی مشاهده نمیشه و وضعیت سلامت کلی هارد رو هم اوکی میزنه.خودم میگم شاید چون با یو اس بی 2 وصل هستم دیلِی میزنه این هم عکسش لطف کنید ببینید مشکلی نداره؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از نظر من مشکلی نداره .

فقط برای safe remove از روشهای گفته شده در این تاپیک ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) استفاده کنید چون طبق عکسی که گذاشتید تا الان 21 بار Unsafe Shutdown Count شده . البته مشکل خاصی برای هارد دیسک ایجاد نمیشه ولی ممکن هست برای اطلاعات خطرناک باشه .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

ممنون عطا جان توی اون تایپیک مزاحمتون میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •