تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: فروش اندروید باکس ومدیا پلیر فول اپشن Kaiboer Q9

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض فروش اندروید باکس ومدیا پلیر فول اپشن Kaiboer Q9

سلام وادب
    یک دستگاه اندروید باکس ومدیا پلیر مارک Kaiboer Q9 در حد نو و اک با کلیه متعلقات وجعبه کاملا تمیز وسالم جهت فروش به قیمت واقعا برای کسی که میخواهد دستگاهی فول آپشن با قیمتی عالی و خوب تهیه کند دارم. نیازی به تعریف این دستگاه نیست دوستان بزرگوار میتوانند خودشان تو نت نسبت به این دستگاه تحقیق کنند الان تو سایت های خارجی قیمتش 215 دلار میباشد با احتساب دلار فعلی نزدیک هشتصدو پنجاه هزار تومان فقط بدون گمرگی میباشد به علت خرید دوچرخه ناچارا بفروشم وگرنه قصد فروش نداشتم. ضمنا روت ش کردم هر چی بازی و برنامه هست با خیال راحت میشه به حافظه های جانبی انتقال داد البته من بیشتر از چنتایی برنامه روش نصب نکردم وبیشتر برای دیدن انواع فرمتهای ویدیویی فیلم وعکس و در پشت زمینه اش موزیک گاها استفاده میکردم. تو هیچ فرمتی کم نمیاره و ضمنا هارد سه ونیم اینچی اینترنال داخلش میتوانید تعبیه کنید و دنیایی از فیلم اماده داشته باشید و مزیت دیگر اون علاوه بر اچدی ام ای خروجی یک عدد ورودی اچ دی ام ای دارد و این خیلی کاربرد دارد و دیگر فن کوچک بی صدا دارد که تو اکثرا مینی باکس ها ندارد و دیگر درگاه یو اس پی ورژن سه دارد که تو نودو نه درصد دستگاهای دیگر نیست ودیگر یک عدد فونت زیبای فارسی بهش دادم وتو برنامه ام ایکس پلیر که روش نصب کردم زیر نویس فارسی زیبا با بزرگترین حد که بخواهید با انواع رنگها خصوصا زرد رنگ میتوانید فیلمتون رو نگاه کنید برنامه های کاربردی که نیاز بوده روش نصب هست. خلاصه برای خودش غولی هست وجهت آگاهی بیشتر وکاملتر لینک معرفی کاملش را براتون قرار میدم.
    قیمت با ارسال رایگان 625000 تومان

متاسفانه نتونستم عکس ها ولینک رو تو سایت بزارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

بخاطر ضرورت مالی قیمت رو به 565000 تومان کاهش دادم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام وادب
    در سایت دیگر بفروش رفت .باز از شما تشکر و سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •