تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید موبایل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض راهنمایی برای خرید موبایل

سلام

من می خوام گوشی samsung galaxy s7 edge دوال سیم کارت رو بخرم اما قیمت های متفاوتی بر اساس گارانتی و رنگ از 2150 تا 2490 داره

حالا با توجه به تجربیات شما از گارانتی های گوشی های سامسونگ چه گارانتی هایی معتبر هستند مثلا آیا ارزش داره 300 هزار بیشتر بدم پارس مایکروتل بخرم

همچنین اگر امکان داره یه راهنمایی درباره تست گوشی و اینکه در موقع خرید به چه نکاتی باید توجه کنم مثلا جعبه گوشی ها باز شده است یا نه و یا تاریخ و ساعت با توجه به فعالیت سامسونگ در ایران از قبل تنظیم شده است یا نه و حالا هر چی که به ذهنتون می رسه

سوالی هم درباره مشخصات این گوشی داشتم

همونطور که می بینید در قسمت cpu نوشته یک چهار هسته و یک 8 هسته که روی هم می شه 12 هسته ولی در سایت های ایرانی همون 8 هسته رو نوشته

یک توضیحی هم درباره موارد نوشته شده در قسمت chipset و GPU بدید که دقیقا کدومشون روی گوشی نصبه هم در chipset و هم GPU چون در یک سایت adreno 530 رو همون snapdragon 820 معرفی کرده بود و کاربرد chipset رو هم یه توضیح مختصر بدید

در مورد خرید microsd هم یه توضیحی بدید چون در مشخصات اومده که برای دوربین از 4k پشتیبانی می کنه ولی میکرو اس دی که من می خوام بخرم نوشته full hd که 100 تومنه ولی اگه بخوام 4k بخرم 250 به بالاست آیا با همون میکرو اس دی full hd می شه 4k رو صبط کرد

و سوال آخر اینکه اگه من بخوام از دو سیم کارت همزمان استفاده کنم جا برای گذاشتن microsd داره یا مثل گوشی های دیگه برای گذاشتن میکرو اس دی باید از یک سیم کارت استفاده کنم

اگه نقطه ضعفی هم در این گوشی مشاهده کردید مثلا داغ کردن یا خبری درباره ترکیدن باتری اون رو هم بفرمائید

پیشاپیش از راهنمایی هاتون تشکر میکنم

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

همونطور که می بینید در قسمت cpu نوشته یک چهار هسته و یک 8 هسته که روی هم می شه 12 هسته ولی در سایت های ایرانی همون 8 هسته رو نوشته

یک توضیحی هم درباره موارد نوشته شده در قسمت chipset و GPU بدید که دقیقا کدومشون روی گوشی نصبه هم در chipset و هم GPU چون در یک سایت adreno 530 رو همون snapdragon 820 معرفی کرده بود و کاربرد chipset رو هم یه توضیح مختصر بدید
    این مشخصات مربوط به دو نوع گوشی هست:
    نوع اول) پردازندۀ 4 هسته ای snapdragon همراه با گرافیک Adreno 530
    نوع دوم) پردازندۀ 8 هسته ای exynos همراه با گرافیک Mali T880

نوع اول مختص امریکاست. نوع دوم مربوط به اروپا و ایران میشه.

3. این کاربر از amin_947 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •