تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: آموزش گیتار

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض آموزش گیتار

سلام دوستان
    حدودا 10 ساله گیتار کلاسیک دارم همون اولا کلاس گیتار رفتم ولی استاداشون کلنگ بودن منم کلا زده شدم بیخیال شدم
    الان هیچ یادم نیست و گیتارم معنای دکور خونه رو میده دریغ از زدن یه نت
    حالا میخواستم یه راهنمایی کنید به نظرتون دوباره کلاس برم(البته استاد درست پیدا کردنم آرزوست) اگه آره تو تهران جای درست حسابی رو میشناسید؟؟
    مدت یادگیری (با هوش کلنگ رو به متوسط ) چقدر طول میکشه؟؟
    یا سی دی های آوزشی بگیرم؟؟؟ کلا بدرد میخوره؟ اگه مشیناسید ممنون میشم معرفی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

یاد خودم افتادم 14 سال پیش رفیقم گفت بیا یه گروه موسیقی بزنیم کلی شور و اشتیاق ایجاد کرد گفت برو گیتار بخر منم رفتم گیتار خریدم ...2 روز بعدش یادم رفت اصلا گیتار دارم نگاهش نمی کردم ..بعد 5 سال بردم فروختم..اون رفیقمم که گفت بیا گروه بزنیم معتاد شده خودمم داغون شدم...میخواستیم گروه موسیقی بزنیم شانس آوردیم کارتون خواب نشدیم حالا.

3. این کاربر از مودم محدود کننده بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

یاد خودم افتادم 14 سال پیش رفیقم گفت بیا یه گروه موسیقی بزنیم کلی شور و اشتیاق ایجاد کرد گفت برو گیتار بخر منم رفتم گیتار خریدم ...2 روز بعدش یادم رفت اصلا گیتار دارم نگاهش نمی کردم ..بعد 5 سال بردم فروختم..اون رفیقمم که گفت بیا گروه بزنیم معتاد شده خودمم داغون شدم...میخواستیم گروه موسیقی بزنیم شانس آوردیم کارتون خواب نشدیم حالا.
    چه تراژدیه شد
    دمت گرم روحیم رو برای یادگیری افزایش دادی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض 1

با سلام خدمت شما دوست عزیز یه سایت هست به اسم استاد موزیک که چندتا آموزش گیتار داره که یکی از آموزشاش نود روزست حتی خصوصی هم تدریس میکنه. یه سر بزن یا با اون شماره تماس بگیر اسمش آروین شهبازی انصافا آموزشاشون خیلی خوبن من که جواب گرفتم اگه خواستی سفارش بدی اول نمونه کاراشونو نگاه کن تا مطمئن شی. فقط یادت باشه باید صبور باشی. امیدوارم شما هم ج بگیرید.

آدرس : تهران- بزرگراه رسالت- مجیدیه شمالی- شمس آباد- کوچه فرزاد-بن بست شکفته- پلاک ۵-واحد ۸
    برای سفارش تلفنی محصولات لطفا با شماره ۲۲۹۷۹۴۷۵-۰۲۱ یا ۰۹۱۹۰۹۰۰۱۳۷ تماس بگیرید.
    همچنین جهت خرید حضوری، قبلش تلفنی هماهنگ نمایید.ساعت تماس:
    شنبه تا چهارشنبه: از ساعت ۹ الی ۲۰
    پنجشنبه: از ساعت ۹ الی ۱۵

6. این کاربر از raviar.ra011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zachyrock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    حدودا 10 ساله گیتار کلاسیک دارم همون اولا کلاس گیتار رفتم ولی استاداشون کلنگ بودن منم کلا زده شدم بیخیال شدم
    الان هیچ یادم نیست و گیتارم معنای دکور خونه رو میده دریغ از زدن یه نت
    حالا میخواستم یه راهنمایی کنید به نظرتون دوباره کلاس برم(البته استاد درست پیدا کردنم آرزوست) اگه آره تو تهران جای درست حسابی رو میشناسید؟؟
    مدت یادگیری (با هوش کلنگ رو به متوسط ) چقدر طول میکشه؟؟
    یا سی دی های آوزشی بگیرم؟؟؟ کلا بدرد میخوره؟ اگه مشیناسید ممنون میشم معرفی کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه Shape of Despair's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016
    محل سكونت
    (Hell (Iran

پيش فرض

دوستان لطفاً برای گیتار الکتریک هم یه سایت خوب که اصولی محصولات اموزش مثل استاد موزیک داشته باشه رو معرفی کنید
    این سایت استاد موزیک اصلاً الکتریک کار نمیکنه!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام دوست عزیز من خودم تا حالا گیتار الکتریک و از نزدیک ندیدم که بتونم کمکت کنم ولی اگه خواستی با مدیر همین سایت استاد موزیک تماس بگیر احتمالا میتونه کمکت کنه همیشه هم در دسترسه اگه نخواستی برو تو همون سایت استاد موزیک مطلبت و به اشتراک بزار به احتمال زیاد میتونن یه جورایی کمکت کنن. موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •