تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: راهنمایی برای آموزش زبان یک مبتدی

در آغاز فعالیت hivva's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

گرامر در مراحل ابتدایی یادگیری مهم نیست. بیشتر به درد نوشتن می خوره تا گوش کردن.
    با توجه به هدفی که دارید در گام اول بهتره تعداد لغات رو بالا ببرید. در کنارش می تونید فیلم زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی (تأیید می کنم زیرنویس انگلیسی) نگاه کنید تا گوشتون به تلفظ لغات هم یواش یواش عادت کنه.
    در نهایت فکر اینکه یه شبه بخواید ره صد ساله رو برید رو هم بذارید کنار. زبان فقط تکرار و تکرار و تکرار هست. با صبر و حوصله برید جلو و گول این مؤسساتی که میگن 3 ماهه زبانتون میشه خدا رو هم نخورید!
    دیدن فیلم با زیر نویس بد نیست. من خودم هم در 10-12 سال گذشته از این روش زیاد استفاده کرده ام
    اما این روش برای کسی مفید هست که حداقل 80% اون فیلم رو بفهمه که تا حدودی بتونه فیلم رو دنبال کنه و ذهنش درگیر تعداد معدودی نکته و کلمه جدید بشه
    نه اینکه کلش جدید باشه و ندونه داستان فیلم چیه و کدوم کلمات و قواعد رو باید یاد بگیره.

راه حل بهتر اینه که اول تعداد مناسبی کلمه یاد بگیره (مثلا 1000 کلمه پرکاربرد انگلیسی که حدود سه چهارم تمام کتابها و فیلمها و.. رو پوشش میده)
    بعد اصول گرامر رو بخونن که بتونن جملات رو در قالب جمله بیارن و متوجه بشن (مثلا به کمک کتاب Basic grammar in use که بعضیها میگن پرفروشترین کتاب گرامر نیم قرن اخیر در دنیاست)
    بعد از اون با روشهای خاص (نه فقط دیدن و یادداشت برداری) میتونن سریال های ساده رو ببینن و کتاب صوتی و متنی رو همزمان استفاده کنند و کارهایی از این قبیل.

نکته اصلی این روش اینه که ما اول باید به اندازه کافی کلمه کاربردی و قواعد جمله سازی (که میشه همون گرامر ) بلد باشیم بعد بریم سراغ صدها تکنیک پراکنده ای که در اینترنت یا توسط دوست و اشنا و .. پیشنهاد میشه (فیلم دیدن و سایتهای مختلف و کتاب صوتی و پادکست و بازی و dvd و...)
    من خودم چندسالیه با شاگردهام طبق این اصول کار میکنم و نتایج عالی گرفته ام.
    خودمم این حسرت رو دارم که کاش با همین روش میخوندم و این همه سال رو صرف تلاشهای پراکنده و بی فایده نمی کردم

2. 2 کاربر از hivva بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

به نظر من تا جایی که می تونی فیلم و اخبار گوش بده. به صورت مداوم لغات رو هم مرور کن. این باعث میشه سریع رشد کنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

برای آموزش و یادگیری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در زمان کم موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- زبان انگلیسی را به صورت مداوم بخوانید و یادگیری آن را قطع نکنید.

2- تا جایی که می توانید به اخبار و داستانهای انگلیسی گوش دهید و فیلم انگلیسی ببینید.

3- جوی را برای خودتان فراهم کنید که همه چی به زبان انگلیسی باشد. در ماشین هم به مطالب آموزشی انگلیسی گوش دهید.

4- در کلاسهای زبان انگلیسی و در صورت لزوم جلسات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شرکت کنید. برای مشاهده مدرسین زبان انگلیسی به پایین همین مطلب مراجعه نمائید یا بر روی عبارت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید.

5- از مطالب آموزشی موجود در اینترنت برای یادگیری نحوه مطالعه و آموزش زبان استفاده کنید. به عنوان مثال، مطالب زیر ممکن است مفید باشد.

6- در گفتگو با همکلاسی هایتان کاملا به زبان انگلیسی حرف بزنید. سعی کنید از لغات جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.

7- به زبان انگلیسی نامه بنویسید. خاطرات روزانه اتان را هم می توانید به زبان انگلیسی بنویسید. لیست خرید روزانه، برنامه ریزی روز بعد و .... را هم به انگلیسی بنویسید.

8- گرامر خودتان را تقویت کنید. برای آموزش گرامر دانلود جزوات زیر مفید است.

9- از جزوات آموزشی، نمونه سوالات امتحانی و ... که در اینترنت وجود دارد استفاده نمائید. تعدادی از انها را با کلیک بر روی لینکهای زیر می توانید دانلود کنید.

10-اصطلاحات و عبارت انگلیسی را یاد بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی لینکهای زیر می توانید تعدادی از آنها را مشاهده نمائید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11- گوش دادن مادر یادگیری یک زبان جدید است. تا می توانید به اخبار، فیلم، داستان و ... انگلیسی گوش کنید.

12- اگر در شهرهای بزرگ زندگی می کنید، هر جا که فرصت شد با توریست هایی که به شهرتان می آیند به زبان انگلیسی حرف بزنید.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از sirvan1124 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •