تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل در safe remove کردن هارد اکسترنال

داره خودمونی میشه alireza9t9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض مشکل در safe remove کردن هارد اکسترنال

سلام و خسته نباشید ، من اکثر اوقات که میخوام هاردمو safe revmoe کنم ، با ارور مواجه میشم :

هرکاری به ذهنم میرسیده انجام دادم دیگه نمیدونم چیکار کنم ، اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه .

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام و خسته نباشید ، من اکثر اوقات که میخوام هاردمو safe revmoe کنم ، با ارور مواجه میشم :

هرکاری به ذهنم میرسیده انجام دادم دیگه نمیدونم چیکار کنم ، اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه .
    با سلام .
    اگر اطلاعاتی روی این هارد دیسک اکسترنال ندارید پیشنهاد میکنم کلیه پارتیشنها رو حذف و مجددا پارتیشن بندی و فرمت کنید و بررسی کنید مشکل برطرف میشه یا خیر . در صورتیکه اطلاعاتی دارید و نمیخواهید پارتیشن بندی و فرمت کنید برای Eject یا Safe remove کردن بدون مشکل برید Disk management ویندوز و مثل عکس زیر offline کنید . البته برای استفاده مجدد باید online بشه .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alireza9t9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

با سلام .
    اگر اطلاعاتی روی این هارد دیسک اکسترنال ندارید پیشنهاد میکنم کلیه پارتیشنها رو حذف و مجددا پارتیشن بندی و فرمت کنید و بررسی کنید مشکل برطرف میشه یا خیر . در صورتیکه اطلاعاتی دارید و نمیخواهید پارتیشن بندی و فرمت کنید برای Eject یا Safe remove کردن بدون مشکل برید Disk management ویندوز و مثل عکس زیر offline کنید . البته برای استفاده مجدد باید online بشه .

سلام دوست عزیز مرسی که راهنمایی کردید.

تونستم با همین روشی که فرمودید آفلاین کنم و بعدش هارد راحت safe remove شد . در رابطه با اینکه گفتید کلیه پارتیشنها رو حذف و دوباره پارتیشن بندی کنم ، والا قصد دارم تا مدتی دیگه ویندوزمو دوباره نصب کنم ، همونجا این کارارو کنم مشکلی نیست؟ ترجیح میدم همه رو اونجا فرمت کنم .

بعد یه سوال با همین روش آفلاین کردن ، اگر زیاد انجام بشه به هارد صدمه نمیزنه؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .
    بعد یه سوال با همین روش آفلاین کردن ، اگر زیاد انجام بشه به هارد صدمه نمیزنه؟
    نه صدمه ای وارد نمیشه .

در رابطه با اینکه گفتید کلیه پارتیشنها رو حذف و دوباره پارتیشن بندی کنم ، والا قصد دارم تا مدتی دیگه ویندوزمو دوباره نصب کنم ، همونجا این کارارو کنم مشکلی نیست؟ ترجیح میدم همه رو اونجا فرمت کنم .
    زمان نصب ویندوز که نمیتونید اطلاعات رو از هارد اکسترنال به هارد سیستم منتقل کنید . پس پیشنهاد میکنم بعد از نصب ویندوز و بعد از اینکه اطلاعات رو منتقل کردید اینکار رو انجام بدید . مگر اینکه هیچ اطلاعاتی داخل هارد اکسترنال نداشته باشید .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •