تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: ایجاد صفحه ای با ارتفاع ثابت

داره خودمونی میشه atiishpare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض ایجاد صفحه ای با ارتفاع ثابت

سلام . وقت بخیر.
    دوستان عزیز من یک صفحه دارم که دو تا div زیر هم داره.دیویژن بالایی حاوی منوهام هستش و دیویژن پایینی اسلاید شو هستش. میخوام صفحم طوری باشه که توی هر اسکرینی باز شد به اندازه کل صفحه باشه و اسکرول نخوره. یه کد پیدا کردم که با جاوااسکریپت طول و ارتفاع صفحه رو بدست میاره ولی این کد اسکرول افقی به صفحم میده.
    خواهش میکنم دوستان متخصص منو راهنمایی کنین. با css یا جاوا اسکریپت یا هرچی که میشه.
    ممنونم

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام . وقت بخیر.
    دوستان عزیز من یک صفحه دارم که دو تا div زیر هم داره.دیویژن بالایی حاوی منوهام هستش و دیویژن پایینی اسلاید شو هستش. میخوام صفحم طوری باشه که توی هر اسکرینی باز شد به اندازه کل صفحه باشه و اسکرول نخوره. یه کد پیدا کردم که با جاوااسکریپت طول و ارتفاع صفحه رو بدست میاره ولی این کد اسکرول افقی به صفحم میده.
    خواهش میکنم دوستان متخصص منو راهنمایی کنین. با css یا جاوا اسکریپت یا هرچی که میشه.
    ممنونم
    سلام
    خدمت شما:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام
    خدمت شما:
    کد:
    خیلی ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون. فقط یه سوال، اگه اون ارتفاع 90 درصد رو برای body در نظر نگیرم مشکلی پیش میاد؟ چون css من برای چند تا صفحس. صفحه های دیگم تاثیر میگیرن.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خیلی ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون. فقط یه سوال، اگه اون ارتفاع 90 درصد رو برای body در نظر نگیرم مشکلی پیش میاد؟ چون css من برای چند تا صفحس. صفحه های دیگم تاثیر میگیرن.
    خواهش می کنم.
    اگه به html و body ارتفاع ندید، عملا صفحه ارتفاعی نداره که دیویژن ها بتونن 20% یا 80%ش رو پر کنن.
    برای اینکه صرفا رو صفحه مورد نظرتون اعمال بشه، می تونید یه کلاس به html و body اون صفحات خاص بدید و ارتفاع 90 درصد رو روی اون کلاس اعمال کنید.

6. این کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

خواهش می کنم.
    اگه به html و body ارتفاع ندید، عملا صفحه ارتفاعی نداره که دیویژن ها بتونن 20% یا 80%ش رو پر کنن.
    برای اینکه صرفا رو صفحه مورد نظرتون اعمال بشه، می تونید یه کلاس به html و body اون صفحات خاص بدید و ارتفاع 90 درصد رو روی اون کلاس اعمال کنید.
    سلام و تشکر مجدد.
    من کاری که گفتینو انجام دادم و نتیجه ای که میخواستم رو گرفتم فقط الان یه مشکلی هست. عکسای اسلاید شو اگه یکم بزرگ باشن صفحه اسکرول میشه. با اینکه ارتفاعشون رو 100 درصد گذاشتم. البته با ارتفاع 80 درصد هم تست کردم. اینو چیکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام و تشکر مجدد.
    من کاری که گفتینو انجام دادم و نتیجه ای که میخواستم رو گرفتم فقط الان یه مشکلی هست. عکسای اسلاید شو اگه یکم بزرگ باشن صفحه اسکرول میشه. با اینکه ارتفاعشون رو 100 درصد گذاشتم. البته با ارتفاع 80 درصد هم تست کردم. اینو چیکار کنم؟
    سلام
    خواهش می کنم.
    در صورتی که عکس های اسلاید شو رو با background-image لود کردین، می تونید از روش زیر استفاده کنید:
    کد:

9. این کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

میتوانی برای پیدا کردن این جواب به سایت w3schools و قسمت how to‌بروی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •