تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: اورژانسی, برگرداندن پارتیشن حذف شده در ویندوز XP با نرم افزار های تحت داس

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_i3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

14 اورژانسی, برگرداندن پارتیشن حذف شده در ویندوز XP با نرم افزار های تحت داس

با سلام,
    یکی از فامیل ها سیستمش رو بهم داده بود و گفت که 20 گیگ از درایو C برام کم کن و این حجم رو به درایو دیگه ای اضافه کن .
    من هم از طریق Disk Managment خواستم این کار رو بکنم و چون درایو C مربوط به ویندوز بود اجازه نداد و
    من هم هاردش رو در آوردم و به عنوان هارد دوم به سیستم خودم زدم و این کار انجام شد .
    ولی موقعی که دوباره هارد رو انداختم رو سیستم خودش تا مرحله ی که ویندوز بارگذاری میشه پیش میره و بعد اخطار پیدا نشدن سیستم عامل و ریستارت.
    دوباره زدمش به سیتم خودم و درایو های هارد بالا می امد و مشکلسی اصلا نداشت.
    اومدم ویندوز رو عوض کنم .تو اون مرحله که همه درایو های سیستم رو نشون میده و باید درایو رو فرمت کرد فقط دوتا درایو رو نشون میداد و اولی هم همون درایو ویندوز قبلی بود , من هم D و اینتر و L رو زدم بعد دیگه هیچ درایوی وجود نداشت :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هارد اینترنال 160 مکستور
    ویندوز روی سیستم XP

ویندوز خودم Win 10 هست.

متاسفانه هارد مال خودم نبوده و روش پر اطلاعات بوده ,
    خواهش میکنم هر کمی ازتون برمیاد دریغ نکنید .
    با نرم افزار های تحت داس یا بقیه راهی هست که اخرین پارتیشن قبلی رو برگردونم ؟

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

هیچ کاری نکن هیچ کاری سیستم خاموش کن ... بعد ببر پیش تعمیرکار وارد ... نتونستی برنامه مقثل recover my file یا active disc recovery نصب و با استفاه از اون پارتیشن رو برگردون .ووو

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

با سلام,
    یکی از فامیل ها سیستمش رو بهم داده بود و گفت که 20 گیگ از درایو C برام کم کن و این حجم رو به درایو دیگه ای اضافه کن .
    من هم از طریق Disk Managment خواستم این کار رو بکنم و چون درایو C مربوط به ویندوز بود اجازه نداد و
    من هم هاردش رو در آوردم و به عنوان هارد دوم به سیستم خودم زدم و این کار انجام شد .
    ولی موقعی که دوباره هارد رو انداختم رو سیستم خودش تا مرحله ی که ویندوز بارگذاری میشه پیش میره و بعد اخطار پیدا نشدن سیستم عامل و ریستارت.
    دوباره زدمش به سیتم خودم و درایو های هارد بالا می امد و مشکلسی اصلا نداشت.
    اومدم ویندوز رو عوض کنم .تو اون مرحله که همه درایو های سیستم رو نشون میده و باید درایو رو فرمت کرد فقط دوتا درایو رو نشون میداد و اولی هم همون درایو ویندوز قبلی بود , من هم D و اینتر و L رو زدم بعد دیگه هیچ درایوی وجود نداشت :
    هارد اینترنال 160 مکستور
    ویندوز روی سیستم XP

ویندوز خودم Win 10 هست.

متاسفانه هارد مال خودم نبوده و روش پر اطلاعات بوده ,
    خواهش میکنم هر کمی ازتون برمیاد دریغ نکنید .
    با نرم افزار های تحت داس یا بقیه راهی هست که اخرین پارتیشن قبلی رو برگردونم ؟
    دوست عزیز شما کل پارتیشن رو پاک کردی و تمام اطلاعات روی هارد رو هم پاک کردی.
    در تصویر نشون داده ک یچ اطلاعاتی بر روی هارد دیسک نیست.
    الان امکان ریکاوری داری و هرچه که بیشتر با هارد ور بری بیشتر این اطلاعات از دست میره و ریکاوری رو ناتوان تر میکنه.

بهتره هارد رو روشن نکنی و به دست یک وارد به کار بسپری تا نزدی از اینی که هست خرابتر نکردی.
    میشه به شما برنامه های ریکاوری رو معرفی کرد و برنامه های متعدد وجود داره. اما احتمال اینکه شما سهوا شرایط رو بدتر کنی خیلی زیاده.
    ریکاوری این هارد بدلیل اینکه سالمه زیاد هزینه نداره.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

باید همون هارد دوم بزنی با eases data recovery کل اطلاعات رو برگردونی
    برای کم کردن درایو c هم بهتر بود با نرم افزار eases partition wizard اینکارو میکردی نه disk managment

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •