تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: Resident Evil 7

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

سلام

هشدار: امکان لو رفتن داستان و جزییات بازی !

من این بازی رو با تاخیر گرفتم و بازی کردم و برخلاف نظرات دوستان و اکثر منتقدین زیاد با بازی حال نکردم...دلیلشم میگم

اول که کلا سبکش اول شخص شده بود حال نکردم...
    شخصیت پردازی که به لطف اول شخص تقریبا صفر بود که واقعا دلیلی نبود شخص جدیدی بخواد وارد RE اونم تو سبک اول شخص..
    گرافیک که واقعا در حد و اندازه های تریلر ها و عکس های پیش نمایش بازی نبود در حد یه گیم نسل هفتم بود...!!

داستانش خوب بود ساده و قابل فهم و جوری که دوس داری بازی رو ادامه بدی و هر لحظه وقعات بازی رو درک میکردی
    گیم پلی اش هم بد نبود خصوصا نحوه شلیک سلاح ها و ریلود کردن خیلی خوب در اومده بو...

ولی جزییات افتضاح پایین بود...

مثال میزدم یه بازی مثل Splinter Cell 3 که 10 سال پیش منتشر شده یه بازی نسل ششمی هست !! شما وقتی با کلت به یه لامپ شلیک میکنی میترکه و محیط تاریک میشه...
    اون وقت دو نسل بعد یه بازی میاد یه خشاپ شات گان خالی میکنی روی فانوس یا یه لامپ انگار نه انگار !!!! اصلا بگو یه ذره نورش کم بشه....
    شلیک میکنی به گلدون سفالی و شیشه و پنچره هییییییییچ اتفاقی نمیافته..!!! همه چیز خشک و بی روح هست.. حالا این یه نمونش بود

هیچ منطقی معماهای بازی نداره و اصلا چه ضرورتی داره قبلش بشینی فیلم VHS اش رو ببینی که قبلا کی چیکار کرده..
    این همه هیجان داری تو بازی آخرش میفهمی داشتی فیلم میدیدی !

اول بازی که شروع میشه انگار دقیقا داری RE4 بازی میکنی و وارد یه کلبه میشی و ادامه ماجرا....

تنوع دشمن ها و اسلحه ها واقعا کمه....محیط خونه ی بیکر ها بعد از یه مدت خیلی تکراری و خسته کننده میشه و بخش دوم بازی که تو کشتی هست که دیگه بدتر...!

واقعا خیلی مسخرست بعد از سه سال دنبال همسر گمشدت هستی و کوبیدی اومدی یه روستای دور افتاده
    بعد از کلی چالش و سختی پیداش میکنی بعد بازی بهت حق انتخاب میده که اینکه همسرت رو نجات بدی یا یه دختر غریبه رو !!!
    واقعا چی فکر کردن این گزینه رو لحاظ کردن!

باس های بازی هم ترتیب خوبی ندارن به نظرم پدر خانواده بیکر باید غول آخر باشه نه غول اول بازی..

آخر بازی هم یه نفر با هلی کوپتر میاد پایین میگه من رفیلد هستم (یعنی کریس بود یا پسر عموش بود والا اصلا شبیش نبود!) در کل مضحک بود که اینجوری ربطش دادن به نسخه های قبلی RE

خلاصه من چون اسم RE روش بود وظیفه ی خودم دیدم که بازی اش کنم...شاید اصلا تمومش هم نمیکردم و همون اواسط unistall میکردم..
    به شخصه با بازی evil within بیشتر حال کردم...
    اگه کسی نظری داره خوشحال میشم بشنوم...

2. این کاربر از ali_agha1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

سلام
    مارگارت رو کشتم بعد تلفنی با اون پسر صحبتش شد وکلید مار ولی درقسمت مرده خانه هیچ اثری از جنازه نیست که کلید رو ازش بکشم بیرون ..فیلم مراحلش رو دیدم همون قسمت مرده خونه رو میز جتازه هست که ازتو کلش کلید درمیاری ولی واسه من هیج جیزی نیست ایا کاری باید کرد یا چیزی از قلم افتاده راهنمایی کنید لطفا!

در آغاز فعالیت Ned_Stark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

والا ما که با این بازی کلی خاطره داریم... خاطره!

من که همیشه دوسش دارم. با اینکه هنوز فقط 2-3 ساعت بازی کردم ولی بد نیست. بیشتر جلو برم منم نظرم رو کامل میگم.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •