تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: كمك در انتخاب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض كمك در انتخاب

سلام دوستان قصد خريد دوربين dslr دارم و ميخوام هزينه ايي كه ميكنم تا چندسال جوابگو باشه ،مدل هاي مد نظر خودم همه از شركت نيكون هست حالا به نظرتون اصلا اين مدل ها ارزش خريد داره يا صبر كنم مدل جديد وارد بشه،d3400 ,d5300,d5500و اگه بتونم خيلي تلاش بكنم شايد مدل d7200 رو بتونم تهيه كنم البته اين مدل مد نظرم نيست چون فعلا نميتونم تهيه كنم،فقط يه چيز ديگه مدل d5600 چه تفاوتي با اين مدل ها داره،
    من دوربين رو براي عكاسي پرتره و عكاسي از طبيعت ميخوام و دوست دارم كيفيت خيلي خوبي داشته باشه،

Sent from my iPad using Tapatalk

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام دوستان قصد خريد دوربين dslr دارم و ميخوام هزينه ايي كه ميكنم تا چندسال جوابگو باشه ،مدل هاي مد نظر خودم همه از شركت نيكون هست حالا به نظرتون اصلا اين مدل ها ارزش خريد داره يا صبر كنم مدل جديد وارد بشه،d3400 ,d5300,d5500و اگه بتونم خيلي تلاش بكنم شايد مدل d7200 رو بتونم تهيه كنم البته اين مدل مد نظرم نيست چون فعلا نميتونم تهيه كنم،فقط يه چيز ديگه مدل d5600 چه تفاوتي با اين مدل ها داره،
    من دوربين رو براي عكاسي پرتره و عكاسي از طبيعت ميخوام و دوست دارم كيفيت خيلي خوبي داشته باشه،

اونچیزی که برای عکاسی تو ژانرهای مختلف مهمه لنز دوربینه نه خود بادی. بدنه دوربین ها هرچی بیشتر پول بدید سنسورها یا قدرت پردازش یا امکانات بهتری داره. ولی بعدش لنز خوب مهمه و باید هزینه هر دو رو در نظر بگیرید انتخابتون آسونتر میشه.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

3. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

خوب كدوم مدل مناسب من هست

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

خوب كدوم مدل مناسب من هست

خب وقتی برند دوربین رو مشخص کردید انتخاب خیلی سادست. این چهارتا دوربین که اسم بردید خیلی بهم نزدیکن از نظر امکانات و اختلافشون جزئیه. بین اینها D5600 و D3400 ساخت 2016هستن و احتمالا انتخاب بهترین از نظر بروز بودن ولی من به شخصه بین اینها D3400رو انتخاب میکردم بخاطر باتری بهترش و فکر میکنم جنس بدنش بهتره (فیبر کربن) و یسری امکانات بروز تر مثل امکان فلش وایرلس. هرچند از یه طرف جی پی اس نداره یا ال سی دیش کیفیت معمولی داره، ولی اختلاف قیمتش با بقیه خیلی بالائه و نسبت به قیمت ارزش خرید داره. صرفه جویی که تو قیمت این دوربین میکنید رو میتونید روی لنز خرج کنید که متناسب هدف شمائه.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

6. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •