تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: سوال و راهنمایی سرنوشت سازمم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

متاسفانه یا خوشبختانه این بند از قانون مشمول ازدواج موقت نمیشود!
    سلام
    در تاپیک زیر ماجرای دختر و پسری رو نوشتم که همدیگه رو دوست داشتند اما خانواده هاشون راضی نبودند
    نه فرار کردند , نه ازدواج موقت و نه کار حساب نشده . ازدواجشون هم موفق بود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خواستگار شما اگر شرایط ازدواج دائم رو نداره پس نمیتونه تکیه گاه قابل اطمینانی باشه
    اگر شرایط ازدواج دائم رو داره پس چرا حرف از صیغه میزنه ؟؟؟
    این شخص قابل اطمینان نیست . معلوم نیست چی در سرش میگذره و چه هدفی رو دنبال میکنه
    اگر شما قصد ازدواج دارین این رو به خانوادتون بگین تا با کمک فامیل و آشنایان ,خواستگار ازدواج دائم براتون پیدا کنند . و اگر اصلاً با ازدواج شما مخالفند ببینید حرفشون چیه که مخالفند
    راه درست و عاقلانه اینه .
    خیلی مراقب و هشیار باشین

2. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شهر باران.رشت

پيش فرض

اگه کسی (مثل من) بی دین باشه دلیل نمیشه که کارهایی خلاف دیدن انجام بده و فکر کنه چون دین نداره پس کارهای بد خوب میشه!!!!!!!!!!
    دین نداری انسان که هستی؟ ازدواج به این صورت بدون اجازه خانواده مصداق بارز فساده. (حالا چه دین داشته باشه چه نداشته باشی فرقی نمیکنه)
    اصلا متوجه عرایض شما نشدم اقا!
    در اینکه بفرض کسی بی دین هم باشه نباید کارهایی که بر خلاف انسانیت و روابط اجتماعی هست رو انجام نده شکی نیست
    در اینکه یکسری رفتارها و اعمال هستند که ربطی به دین و سرزمین و فرهنگ ندارند و نباید صورت بگیره شکی نیست
    منتها اینجا رو متوجه نمیشم که چطور ازدواج بصورت موقت و بدون اطلاع خانواده میشه مصداق بارز فساد ولی این همه دوست دختر بازی دوست پسر بازی در خود جامعه ما که بیشترشون هم به روابط نامشروع کشیده میشن رو کسی نمیبینه!!!
    واقعا از دید خداوند و جامعه کدوم شون بدتره!؟
    با این دید شما در جوامع دیگه که بدون اطلاع هیچ کس و حتی بدون هیچ عقد و تعهدی با یکدیگر زندگی میکنند همه رو باید فاسد و جانی دونست درسته؟!!
    واقعا جای تاسف داره
    Last edited by fanoos1; 30-12-2016 at 13:19.

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

اصلا متوجه عرایض شما نشدم اقا!
    در اینکه بفرض کسی بی دین هم باشه نباید کارهایی که بر خلاف انسانیت و روابط اجتماعی هست رو انجام نده شکی نیست
    در اینکه یکسری رفتارها و اعمال هستند که ربطی به دین و سرزمین و فرهنگ ندارند و نباید صورت بگیره شکی نیست
    منتها اینجا رو متوجه نمیشم که چطور ازدواج بصورت موقت و بدون اطلاع خانواده میشه مصداق بارز فساد ولی این همه دوست دختر بازی دوست پسر بازی در خود جامعه ما که بیشترشون هم به روابط نامشروع کشیده میشن رو کسی نمیبینه!!!
    واقعا از دید خداوند و جامعه کدوم شون بدتره!؟
    با این دید شما در جوامع دیگه که بدون اطلاع هیچ کس و حتی بدون هیچ عقد و تعهدی با یکدیگر زندگی میکنند همه رو باید فاسد و جانی دونست درسته؟!!
    واقعا جای تاسف داره
    من اصلا کاری با آمریکا و فرانسه و ... ندارم اونا همجنس هاشون هم باهم ازدواج میکنن و وضعشون خیلی خرابه. تا چند وقت دیگه هم به درجه ای از آزادی میرسن که به حقوق قاتل و جانی هم احترام میذارن و قتل و غارت آزاد میشه تو کشورشون.

خودت رو بذار جای خانوادت با کلی امید و بدبختی بچه بزرگ کردن که اینجوری جوابشون رو بده؟ اگه برادر و پدر داری بدون اینکار واسه اونا از مرگ هم بدتره چون مرد غیرت داره و ترجیح میده بمیره اما نشنوه خواهرش همچین کاری کرده. ما که گفتیم خود دانی. یه کاری کن پس فردا پیر شدی سربلند باشی و گذشته عذابت نده.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شهر باران.رشت

پيش فرض

من اصلا کاری با آمریکا و فرانسه و ... ندارم اونا همجنس هاشون هم باهم ازدواج میکنن و وضعشون خیلی خرابه. تا چند وقت دیگه هم به درجه ای از آزادی میرسن که به حقوق قاتل و جانی هم احترام میذارن و قتل و غارت آزاد میشه تو کشورشون.

خودت رو بذار جای خانوادت با کلی امید و بدبختی بچه بزرگ کردن که اینجوری جوابشون رو بده؟ اگه برادر و پدر داری بدون اینکار واسه اونا از مرگ هم بدتره چون مرد غیرت داره و ترجیح میده بمیره اما نشنوه خواهرش همچین کاری کرده. ما که گفتیم خود دانی. یه کاری کن پس فردا پیر شدی سربلند باشی و گذشته عذابت نده.
    بله درست میفرمایید آمریکا، فرانسه و کل جهان در وضعیت وخیم و فاجعه باری در آزادی و فرهنگ و مساعل اجتماعی قرار دارند و ماها باید الگویی برای آنان باشیم!!!
    درسته امارهای مختلف هم اینو نشون میدن...!
    دل آدم بحال مردم شون میسوزه واقعا...!

((امیدوارم سفری به یه کشور اروپایی داشته باشی و از نزدیک خودت اونچه رو که‌میبینی قضاوت کنی نه اونچه رو که برات تعریف میکنند...!))

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

بله درست میفرمایید آمریکا، فرانسه و کل جهان در وضعیت وخیم و فاجعه باری در آزادی و فرهنگ و مساعل اجتماعی قرار دارند و ماها باید الگویی برای آنان باشیم!!!
    درسته امارهای مختلف هم اینو نشون میدن...!
    دل آدم بحال مردم شون میسوزه واقعا...!

((امیدوارم سفری به یه کشور اروپایی داشته باشی و از نزدیک خودت اونچه رو که‌میبینی قضاوت کنی نه اونچه رو که برات تعریف میکنند...!))
    منظورت از آزادی تو آمریکا دقیقا کدوم آزادیه؟ اگه منظورت آزادی از نظر هرزگی هست بله آمریکا آزاده اما در بقیه موارد آمریکا بسیار سخت گیرانه تر از ایران عمل میکنه. واسه مثال من به رانندگی با سرعت زیاد و لایی کشی علاقه دارم اما تو آمریکا نمیتونم اینکارو انجام بدم! چون آزادی نداره ... من دوست دارم سرقت مسلحانه انجام بدم اما آمریکا این اجازه رو به من نمیده! پس آزادی 100% هیچ کجا وجود نداره. یکی آزادی رو تو هرزگی می بینه یکی هم آزادی رو تو لایی کشی با ماشین. اگه قراره آزادی باشه واسه همه باید باشه.

طرف رفته بدون اجازه خانواده و پدرو برادر صیغه شده طلب کارم هست که انسان پاکیه!!!!

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شهر باران.رشت

پيش فرض

خیلی جالبه
    نظر بر وجود آزادی، آزادی های فرهنگی.دینی.اجتماعی هست پسرجان
    نه اونجور آزادی ها ک بقول خودت اونجا محدودیت بیشتر داره
    اونجا بر خلاف اینجا کسی در زمینه فرهنگی و مذهبی بیاد اظهار نظری کنه فردی مثل تو‌نمیاد انگار از بالا منبر سرک بکشه داخل کارش
    اینکار رو نمیکنه چون واس اعتقاد اون ارزش و اختیار قاعله ولی امثال تو دخالت در اینجور موارد رو از واجبات هم میدونن
    هه اینو باش
    اگه امثالی با شخصیت شما بخوان به امثال من بگن ناپاک مایه سعادته

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •