تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: ios vs Android

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

9 ios vs Android

سلام
    من میخواستم طی این یکی دو ماه آینده یه گوشی بگیرم. بین Iphone 7 (یا حتی 7 plus) و Galaxy S7 (یا پرچمدارای اندرویدی دیگه مثل Google PixelوHTC10و...) موندم! از یه طرف واقعا وسوسه میشم از حرف بعضیا که میگن از وقتی آیفون دستم گرفتم دیگه اصلا با گوشی دیگه ای حال نمیکنم از یه طرفم نمیدونم چرا از آیفون خوشم نمیاد و محدودیتایی که داره!
    اول از همه تو روون تر بودن iPhone(ios) نسبت به Galaxy S7(Android) یا اندرویدی های دیگه شکی ندارم! همینطور از کیفیت سخت افزاری آیفون چندین فیلمی که دیدم در مجموع آیفون برتر بوده!
    ولیکن مشکل من با سیستم عاملشه و سختی هاش! واقعا واسم عجیبه که چطور بعضیا در جواب امثال من که میگیم آیفون محدودیت داره و دردسر داره میگن نه اتفاقا خیلی راحته!! :/
    و اینکه میدونم که خوب اگه محدودیتی هم داره و سختگیری هایی داره به خاطر بالا بودن امنیتشه! ولی خوب کسی اگه یه مقدار کمی هم به IT وکامپیوتر آشناییت داشته باشه میدونه چه جوری از کامپیوتر یا موبایلش و وسایل الکترونیکی دیگش استفاده کنه که ویروسی نشه و ...! این هم از این! فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه!!
    حالا یکی لطف کنه بگه واقعا استفاده از سیستم عامل ios برای کسی که کارش کامپیوتر هست و مدام مشغول رد و بدل کردن فایل و ادیت کردنشون و ... با کامپیوتر یا گوشی دیگه هست مناسبه؟ همینطور کسی که میخواد نرم افزار برای موبایل درست کنه!؟
    مثلا فرض کنید من تو گوشی آیفونم(اگر آیفون بگیرم) یه فایل داکیومنت وردی دارم میخوام اونو بفرستم به لپتاپ یکی از دوستان کابل هم همرام نیست، طرف نرم افزار خاصی هم نصب نداره! میتونم بفرستم اون فایل رو یا نه؟
    و یه مورد اینکه بازی های دیتاداری مثل بازی های گیم لافت و ... کرک شدشون هست برای آیفون؟
    شنیدم اگر بخوایم تو آیفون مثلا آهنگ بریزیم حتما باید از طریق iTunes بریزیم! واقعا همینطوره؟ یعنی نمیشه مثل گوشی های دیگه حتی گوشی های قدیمی جاوایی آهنگ رو فرستاد به گوشی پلی کرد!؟
    و آخرین موردی که یادم میاد و از همه مهم تره!! میگن دیگه آیفون تو ایران از کار میفته از چند وقت دیگه شایعه اس!؟ یا ممکنه واقعا دیگه قابل استفاده نباشه!!؟؟
    فعلا چیز دیگه ای یادم نمیاد! ببخشید دیگه طولانی شد! اگه دوستان لطف کنن راهنمایین کنن ممنون میشم

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    والا سوالات خیلی زیاد بود حالا من تا اونجایی که یادمه چند تا رو جواب میدم
    در مورد این سوال اخرت نه مطمئن باش ایفون از کار نخواهد افتاد !
    درباره اون محدودیت ها که خب اره تا حدودی درسته ، مثلا به راحتی گوشی اندرویدی نمیتونی فایل جابه جا کنی ، یا مثلا همین قضیه اهنگ ریختن
    بعضی ها با این محدودیت ها کنار میان یعنی یه جورایی عادت میکنن بهش بعضیا نه
    انتخاب بین این دو تا سلیقه ای هست بیشتر
    درباره روون بودن من خودم اولا مثل شما فکر میکردم ( من حدود 3 مدل ایفون و 7-8 تا گوشی اندروید تا حالا داشتم ) ولی وقتی سری نکسوس ها رو گرفتم واقعا از نظر روون بودن هیچ تفاوتی با ios ندیدم
    از نظر امنیت هم تو ورژن های جدید اندروید امنیت بالا رفته و هر ماه گوگل یه پچ امنیتی میده پس از این نظر مشکلی نیست
    بازم میگم سلیقه ای هست ( اگه مثل خیلی ها کلاس گوشی برات مهم تره خب قطلا ایفون )
    امیدوارم جوابم به دردت بخوره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    والا سوالات خیلی زیاد بود حالا من تا اونجایی که یادمه چند تا رو جواب میدم
    در مورد این سوال اخرت نه مطمئن باش ایفون از کار نخواهد افتاد !
    درباره اون محدودیت ها که خب اره تا حدودی درسته ، مثلا به راحتی گوشی اندرویدی نمیتونی فایل جابه جا کنی ، یا مثلا همین قضیه اهنگ ریختن
    بعضی ها با این محدودیت ها کنار میان یعنی یه جورایی عادت میکنن بهش بعضیا نه
    انتخاب بین این دو تا سلیقه ای هست بیشتر
    درباره روون بودن من خودم اولا مثل شما فکر میکردم ( من حدود 3 مدل ایفون و 7-8 تا گوشی اندروید تا حالا داشتم ) ولی وقتی سری نکسوس ها رو گرفتم واقعا از نظر روون بودن هیچ تفاوتی با ios ندیدم
    از نظر امنیت هم تو ورژن های جدید اندروید امنیت بالا رفته و هر ماه گوگل یه پچ امنیتی میده پس از این نظر مشکلی نیست
    بازم میگم سلیقه ای هست ( اگه مثل خیلی ها کلاس گوشی برات مهم تره خب قطلا ایفون )
    امیدوارم جوابم به دردت بخوره
    خیلی ممنون بابت پاسخ خوبتون
    نه از لحاظ کلاس گذاشتن که اصلا! اگه کلاس میخواستم بزارم که اصلا یگه نیازی به پرسش نداره!
    من 6-7 سال پیش که تازه Galaxy S(1) GT-I9000 اومده بود و آیفون 4 و یه مدل از HTC جزو خوبا بودن زیر و روی اینترنت رو در آوردم به این نتیجه رسیدم که S1 بگیرم! حالا که S7&Iphone7&HTC10 و ... اومدن دوباره در حال بررسی هم! که این بار هم تا اینجا بیشتر نظرم رو همون اندروید بوده
    به نظرم اکثر کسایی که آیفون دارن اصلا استفاده خاصی از گوشی ندارن و فقط به فکر کلاس گذاشتنن باهاش!
    Nexus برای Google هست دیگه درسته؟
    نمیدونم چرا بیشتر به سامسونگ علاقه دارم به دکمه هوم و لمسی های اطرافش عادت کردم دیگه!

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

خیلی ممنون بابت پاسخ خوبتون
    نه از لحاظ کلاس گذاشتن که اصلا! اگه کلاس میخواستم بزارم که اصلا یگه نیازی به پرسش نداره!
    من 6-7 سال پیش که تازه Galaxy S(1) GT-I9000 اومده بود و آیفون 4 و یه مدل از HTC جزو خوبا بودن زیر و روی اینترنت رو در آوردم به این نتیجه رسیدم که S1 بگیرم! حالا که S7&Iphone7&HTC10 و ... اومدن دوباره در حال بررسی هم! که این بار هم تا اینجا بیشتر نظرم رو همون اندروید بوده
    به نظرم اکثر کسایی که آیفون دارن اصلا استفاده خاصی از گوشی ندارن و فقط به فکر کلاس گذاشتنن باهاش!
    Nexus برای Google هست دیگه درسته؟
    نمیدونم چرا بیشتر به سامسونگ علاقه دارم به دکمه هوم و لمسی های اطرافش عادت کردم دیگه!
    خواهش میکنم
    اره نکسوس برای گوگل هست البته گوشی جدیدش که اسمش پیکسل هست
    فقط مشکلی که هست پیکسل قیمتش الان به شدت گرونه 3 تومنه فکر کنم و واقعا اونقدر کارایی به نسبت این قیمت نداره
    یعنی من اگه خودم بودم و ومیخواستم گوشی اندروید بخرم با 1800 ، یا s7 میخریدم یا HTC 10
    ولی بازم شما اگه پولش براتون مهم نیست میتونین همون پیکسل رو بخرین

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

پیکسل بخر تا همه موارد با هم داشته باشی
    روونی در حد ایفون
    ازادی عمل
    اپدیت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

والا پولش مهم که هست ولی اگه ارزششو واقعا داشته باشه مشکلی نیست! چون من هر چند سال یه بار یه چیزی میگیرم ولی وقتی چیزی میگیرم سعی میکنم حتی الامکان بهترینرو بگیرم نهایتش اینه که یه خورده دیرتر اون وسیلرو میگیرم اگه مقدار کافی پولشو نداشته باشم!
    من خودم سامسونگ رو خیلی دوست دارمو بهش عادت کردم ولیکن خوب اگه ارزششو داشته باشه و پیکسل خیلی قوی تر از اس7 باشه پیکسل میگیرم!
    حالا یه مشکلی که هست اینه که هنوز تو ایران نیومده! و اینکه بعضی جاها نوشته اسپیکراش مشکل داره مثل اینکه :/
    و اینکه مدل XLاش فقط QHD هست

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

والا پولش مهم که هست ولی اگه ارزششو واقعا داشته باشه مشکلی نیست! چون من هر چند سال یه بار یه چیزی میگیرم ولی وقتی چیزی میگیرم سعی میکنم حتی الامکان بهترینرو بگیرم نهایتش اینه که یه خورده دیرتر اون وسیلرو میگیرم اگه مقدار کافی پولشو نداشته باشم!
    من خودم سامسونگ رو خیلی دوست دارمو بهش عادت کردم ولیکن خوب اگه ارزششو داشته باشه و پیکسل خیلی قوی تر از اس7 باشه پیکسل میگیرم!
    حالا یه مشکلی که هست اینه که هنوز تو ایران نیومده! و اینکه بعضی جاها نوشته اسپیکراش مشکل داره مثل اینکه :/
    و اینکه مدل XLاش فقط QHD هست
    خیر. پیکسل اونقدرها هم که فکر کنی قویتر از S7 نیست و فعلا اصلا ارزش قیمت 1 میلبون بالاتر بودنش رو نداره. شاید اگه هم قیمت بودن من اون رو بهت پیشنهاد می کردم هرچند که خودم عاشق s7 edge هستم اما از ساپورت نرم افزاری گوگل هم نمیشه گذشت.
    در هر حال اگه قصد خرید رو الان داری، s7 یا اگه زیبایی بیشتری میخوای S7 edge رو بگیر.
    من هم آیفون داشتم و هم اندروید.
    آیفون بدرد آدم هایی می خوره که دنبال کار حرفه ای با گوشی نیستن (مگر اونایی که جیلبریک می کنن که اون هم دردسرهای خودش رو داره و هر سری که اپدیت میاد باید بشینی تا جیلبریکش هم بیاد)
    اگه میخوای همه جای گوشی ات سرک بکشی و به قول معروف اون رو به سلیقۀ خودت شخصی سازی کنی، صددرصد اندروید بگیر.

8. این کاربر از amin_947 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

خیر. پیکسل اونقدرها هم که فکر کنی قویتر از S7 نیست و فعلا اصلا ارزش قیمت 1 میلبون بالاتر بودنش رو نداره. شاید اگه هم قیمت بودن من اون رو بهت پیشنهاد می کردم هرچند که خودم عاشق s7 edge هستم اما از ساپورت نرم افزاری گوگل هم نمیشه گذشت.
    در هر حال اگه قصد خرید رو الان داری، s7 یا اگه زیبایی بیشتری میخوای S7 edge رو بگیر.
    آیفون بدرد آدم هایی می خوره که دنبال کار حرفه ای با گوشی نیستن (مگر اونایی که جیلبریک می کنن که اون هم دردسرهای خودش رو داره و هر سری که اپدیت میاد باید بشینی تا جیلبریکش هم بیاد)
    اگه میخوای همه جای گوشی ات سرک بکشی و به قول معروف اون رو به سلیقۀ خودت شخصی سازی کنی، صددرصد اندروید بگیر.
    گل گفتی منم همین فکر رو میکنم در مورد آیفون دارا! خیلی مسخرس مثلا تو تلگرام یه آهنگ دانلود کنی بعد از طریق پلیر نشه اون آهنگ رو گوش داد :/
    اس 7 اج چه قابلیت هایی اضافه تر از اس7 معمولی داره!
    میگن اج نگیر یه جا بخوره سریع داغون میشه صفحه نمایشش و قاب درست حسابی براش نیست و ...!

- - - Updated - - -

گل گفتی منم همین فکر رو میکنم در مورد آیفون دارا! خیلی مسخرس مثلا تو تلگرام یه آهنگ دانلود کنی بعد از طریق پلیر نشه اون آهنگ رو گوش داد :/
    اس 7 اج چه قابلیت هایی اضافه تر از اس7 معمولی داره!؟
    میگن اج نگیر یه جا بخوره سریع داغون میشه صفحه نمایشش و قاب درست حسابی براش نیست و ...!

10. این کاربر از mn_acer1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اس 7 اج چه قابلیت هایی اضافه تر از اس7 معمولی داره!

- - - Updated - - -

اس 7 اج چه قابلیت هایی اضافه تر از اس7 معمولی داره!؟
    تفاوت عمدۀ S7 معمولی و Edge در ظاهرشون هست که خب اگرچه Edge خیلی زیباتر و خاص تر هست اما باید حواست بیشتر بهش باشه. ضمن اینکه قاب های برند Spigen فوق العاده عالی روش سوار میشه و تقریبا میشه گفت جلوی 90 درصد مشکلات احتمالی رو می گیره (قاب های این برند آمریکایی، استاندارد نظامی داره!) مثلا من خودم این رو دارم و بسیار راضی هستم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون آنچنان ضخامت گوشی رو اضافه نمی کنه و ضربه گیر خوبی هم هست، اگه حساس تر هستی می تونی مدل های Tough Armor رو بخری.

اما به جز ظاهر، مهمترین نقطۀ قوت Edge باتری فوق العادۀ اون هست. در سایر موارد دیگه از جمله سی پی یو، رم، دوربین و حافظه کاملا مشابه هم هستن.

پی ان: اگر خواستید قابی از برند گفته شده بخرید حتما حتما از جای معتبر خریداری کنید چون به شدت قاب های فیک این برند در بازار زیاد شده!!
    Last edited by amin_947; 28-12-2016 at 21:30.

12. این کاربر از amin_947 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سلام عزیز

سوالاتتون رو خوندم ببینید این جواب سوالتان رو فقط خودتون میدونید جواب به طرز فکر و شخصیتتان بستگی داره و این سوالات فقط در ایران پرسیده میشه حتما گیچ شدی میگی این چی میگه؟

بنده از زمان ایفون 3GS همیشه ایفون داشتم الان هم ایپد پرو دارم یک سوال ازت میکنم محصولات اپل یعنی ایفون و ایپد و ...قیمتهاش از 3 تومان شروع میشه میره بالا 4 5 و....یعنی شما پول هنگفتی رو میدی! خوب میدی؟ اگه میدی باز هم میتونی براش خرج کنی؟
    مثال میزنم 3 تومان پول ایفون دادی ایا 1 تومان پول نرم افزار میدی؟ گرفتی؟ نظر خودتو بگو جو ایران رو میبینی و کپی رایت و ایرانی هم حتما زرنگند و میخوان کپی رایت دور بزنند خیلی هم حتما باهوشند این حرفها رو بریز دور....

ببینن iOS یک سیستم قانونی با امنیت بالاست منظورم کیفیت بالاست خلاصه کنم شما اگر محصولات اپل بخری باید براش خرج بیشتر کنی چون همه چیش قانونی هست

شخصا همه چی رو الان از اپ استور و ایتونز میخریم برنامه فیلم سریال موزیک و هیچ نیازی به کامپیوتر و برنامه ایتونز کامپیوتر ندارم نزدیک 4 سال هست کلا ندیدمش میبینی! خیلی راحتم و هیچ مشکلی هم ندارم سالهای بعد هم مدل جدیدتر بخرم راحت فقط اکانتم رو بش منتقل می کنم.

حالا صبحت سر استفاده و ذهنیت شماست که بر میگردیم به خط اول اگر قانونی استفاده میکنی و مشکلی نداری فقط iOS چون بهترین کیقیت موزیک و فیلم و سریال و جدیدترین برنامه ها و بازیها رو iOS داره و زودتر براش عزضه میشه

ولی اهل قانونی نیستی همون اندروید برات راحته
    Last edited by italodance; 29-12-2016 at 11:25.

14. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •