تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: چند تا سئوال رانندگی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

چطور میشه تو کوچه‌های تنگ یا وقتی داری از کنار دیوار یا عابر پیاده یا ماشین دیگه رد میشی مطمئن باشی که بهش نمیخوری؟

من تو فاصله دور میتونم خوب تخمین بزنم که به مانع روبرو میخورم یا نه ولی در فاصله نزدیک نمیتوانم تشخیص بدهم که دارم بهش میخورم یا نه

روش خاصی به ذهنم نمی رسه، باید بیشتر رانندگی کنین تا اندازه های ماشین بیاد دستتون.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

چطور میشه تو کوچه‌های تنگ یا وقتی داری از کنار دیوار یا عابر پیاده یا ماشین دیگه رد میشی مطمئن باشی که بهش نمیخوری؟

من تو فاصله دور میتونم خوب تخمین بزنم که به مانع روبرو میخورم یا نه ولی در فاصله نزدیک نمیتوانم تشخیص بدهم که دارم بهش میخورم یا نه
    این به مهارت رانندگی مربوط میشه و معیاری نداره.
    باید حس کنی که داری برخورد میکنی یا نه...

البته دوستان ما نظرات متفاوتی هم ارائه میکنن. : نگران نباش. شما برو، اگه خورد صدا میکنه.

3. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آینه وسط خودرو چطور باید باشه؟ بهتره که تخت باشه؟ یا از دو طرف کمی خمیده؟ سایزش (طولش و عرضش) استاندارد خاصی داره؟ اگر نکته خاصی در انتخاب آینه هست ممنون میشوم راهنمایی‌ام کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

آینه وسط خودرو چطور باید باشه؟ بهتره که تخت باشه؟ یا از دو طرف کمی خمیده؟ سایزش (طولش و عرضش) استاندارد خاصی داره؟ اگر نکته خاصی در انتخاب آینه هست ممنون میشوم راهنمایی‌ام کنید
    هرچی پهن تر باشه دیدت به پشت بیشتره ولی باعث کور کردن دید جلو میشه.
    اگه خمیده باشه در تشخیص فاصله اجسام دچار مشکل میشی و معمولا در تشخیص موتور سیکلت در پشت سرت هم دچار مشکل میشی. بهتره به همون اندازه ای که کارخونه در نظر گرفته اکتفا کنی. دید آینه رو تا جایی به سمت خودت بگیر که صورتت در تصویر دیده نشه. اینطوری فضای بیستری از پشت سر و چپ رو میبینی. و در هنگام سبقت گرفتن خیلی کمکت میکنه.
    آینه بغل رو طوری تنظیم کن که اگه سرت رو یک کمی کج کنی بتونی بدنه ماشین رو ببینی و در حالت عادی بدنه در تصویر نباشه. اینطوری فضای بیستری از اطراف رو میبین که بازهم در هنگام سبقت و یا انحراف به راست کمکت میکنه.
    البته این کار در هنگام پارک کردن یا دنده قب رفتن کمی سخت میشه که با کج کردن سرت میتونی این مشکل رو برطرف کنی.

6. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام یک سئوال دارم فقط نخندید!

آیا آینه وسط (آینه داخل خودرو) میتونه خودش باعث محدود شدن دید راننده بخصوص برای افرادی که مثل من قد بلند هستند بشه؟

من یک موقعهایی شده که دارم تو مسیر حرکت میکنم و از فرعی یا کوچه سمت راستم یک ماشین یا موتور سر وسیله نقلیه‌اش را داده بیرون ولی من ندیدمش تا وقتی که آنقدر آمده بیرون که از پشت آینه وسط خارج شده! و این خیلی بده چون ممکنه یکدفعه بیاد بیرون و من وقتی بهش میخورم تازه متوجه شوم که این وسیله داشته میامده طرف من!

تو اینترنت هم یک سرچی کردم چند نفر دیگه هم همین مشکل را دارند و برای حلش آینه وسط را جابه‌جا کردند:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •