تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: کمک>>کاهش سرعت سیستم بعد از کوچ از ویندوز 7 به ویندوز 10!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض کمک>>کاهش سرعت سیستم بعد از کوچ از ویندوز 7 به ویندوز 10!!

سلام به همگی
    دوستان مدتیه ک از ویندوز 7 خدافظی کردم و ویندوز 10 نصب کردم , علارغم همه تعریفایی ک از ویندوز 10 میشد من اصلا پرفورمنس خوبی نگرفتم و سرعت سیستمم خیلی افت کرده کلا مکس ها و کپ هایی ک میکنه رو مخمه حتی حس میکنم کپی کردن فایل از یک درایو ب درایو دیگه هم سرعتش اومده پایین
    اول فک کردم مشکل از ویندوزی ک خریدمه واسه همین دیشب ی ویندوز جدید و آخرین ورژن ویندوز 10 پرو رو دانلود کردم ولی الان میبینم ک مشکل همچنان باقیه و سرعت سیستم پایینه
    خیلی ممنون میشم کمک کنید سیستم رفته رو مخم !

مشخصات سیستم
    mb:GIGA Z77
    CPU: I3 3220
    RAM:4GB 1600
    VGA: ASUS 640GTX
    HDD:1T
    Last edited by armin_gera; 25-12-2016 at 03:43.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

با چه برنامه ای ویندوزو فعال کردید؟ بعد ببینید که سی پی یوی سیستم چند درصد اشغاله و اگه خیلی هست چه برنامه ای از سی پی یو استفاده میکنه. رم رو هم ببینید که چقدرش پره. بع داز انصب دایورهای سیتمو نصب کردید؟ منظورم درایورهای مادر بورد و کارت گرافیک و این چیزاست.
    اگه دیدید سی پی یو عادیه و در شرایط معمول در حد یکی دو درصده و رم هم حداقل پنجاه شصت درصدش خالیه. بهتره از طریق خود ویندوز . ویندوزو آپدیت کنید که شاید عدم به روز بودن درایوری این مشکلو بوجود اورده. خود ویندوز داریوراتونو به روز میکنه البته اگه نصب باشن.
    Last edited by آداک; 26-12-2016 at 13:24.

3. 3 کاربر از آداک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Jalal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران و حومه

پيش فرض

با برنامه process explorer فعالیت سیستم رو زیر نظر بگیرین ببینی کدوم پروسس ها بیشترین پرفورمنس سیستم رو میگیره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از Jalal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با چه برنامه ای ویندوزو فعال کردید؟ بعد ببینید که سی پی یوی سیستم چند درصد اشغاله و اگه خیلی هست چه برنامه ای از سی پی یو استفاده میکنه. رم رو هم ببینید که چقدرش پره. بع داز انصب دایورهای سیتمو نصب کردید؟ منظورم درایورهای مادر بورد و کارت گرافیک و این چیزاست.
    اگه دیدید سی پی یو عادیه و در شرایط معمول در حد یکی دو درصده و رم هم حداقل پنجاه شصت درصدش خالیه. بهتره از طریق خود ویندوز . ویندوزو آپدیت کنید که شاید عدم به روز بودن درایوری این مشکلو بوجود اورده. خود ویندوز داریوراتونو به روز میکنه البته اگه نصب باشن.
    از اونجایی ک ب کرک ویندوز هم شک کرده بودم اینبار ویندوز رو اکتیو نکردم و از محلت 30 روزه ویندوز دارم استفاده میکنم
    cpu اغلب رو 16 الی 25 درصد میگرده و ram هم 46 درصد پره
    اتفاقا تو نصب درایور مشکل دارم درایورای مادربردم در کمال تعجب برای ویندوز 10 نصب نمیشه منم زیاد گیر ندادم بهش دیدم داره کار میکنه زیاد مته ب خشخاش نزاشتم دیدم همه چیو شناخته دیگه نصب نکردم پس احتمالا مشلکل از اونه اره؟ ممکنه با اپدیت حل شه؟
    بعد ب نظرتون خوبه ک ویندوز رو از سایت خود مایکرو سافت دانلو.د کنم و بعد با برنامه های مختلف اکتیوش کنم؟
    Last edited by armin_gera; 26-12-2016 at 23:51.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با برنامه process explorer فعالیت سیستم رو زیر نظر بگیرین ببینی کدوم پروسس ها بیشترین پرفورمنس سیستم رو میگیره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامهرو الان مینصبم ولی cpu من زیاد نمیره بالا ولی مثلا وقتی میخوام ی عکسو باز کنم چندین ثاینه طول میکشه تا فوتو ویوور بیاد بالا و عکسو نشون بده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

"از اونجایی ک ب کرک ویندوز هم شک کرده بودم اینبار ویندوز رو اکتیو نکردم و از محلت 30 روزه ویندوز دارم استفاده میکنم
    cpu اغلب رو 16 الی 25 درصد میگرده و ram هم 46 درصد پره
    اتفاقا تو نصب درایور مشکل دارم درایورای مادربردم در کمال تعجب برای ویندوز 10 نصب نمیشه منم زیاد گیر ندادم بهش دیدم داره کار میکنه زیاد مته ب خشخاش نزاشتم دیدم همه چیو شناخته دیگه نصب نکردم پس احتمالا مشلکل از اونه اره؟ ممکنه با اپدیت حل شه؟
    بعد ب نظرتون خوبه ک ویندوز رو از سایت خود مایکرو سافت دانلو.د کنم و بعد با برنامه های مختلف اکتیوش کنم؟"
    آخرین ور›ن درایورهاتونو مخصوصا کارت گرافیک نصب کنید. ولی به نظر من مشکل از این بعیده باشه. ویندوزتون که آخرین نسخش و آپدیت شده پس نیازی نیست دوباره ویندوز نصب کنید. کرک هم با چیزی بکنید که آنتی ویروسا کمتر بهش بهش گیر میدن مثل microsoft toolkit یا kms auto lite.
    درایو c پر نیست؟ هر چی درایو سی خالیتر باشه بهتره و سرعت بیشتر. اینکه میگید اغلب ۱۶ درص سی پی یو هست یعنی در مواقعی که هم که هیچ برنامه ای استفاده نمیکنید ۱۶ درصد سی پی یو مصرف میشه؟ اگه اینطوره اصلا خوب نیست و اون برنامه ای که داره از سی پی یو استفاده میکنه داره از دیسک شمام استفاده میکنه به همین خاطر همه چی کندتره. در شرایطی که برنامه ای باز نیست سی پی یو باید یکی دو درصد مصرف کنه. آنتی ویرستون چیه شاید اون خیلی سرعت سیستمتونو کم کرده. همچنین با یه برنامه مثل o&oسیستمو دفرگ کنید ببینید . اتفاق خاصی میفته؟ به نظر از ۴ حالت خارج نیست: ۱- برنامه یا سرویسی که از دیسک شما استفاده میکنه. ۲- عدم فضای مناسب خالی در داریو سی. ۳- نیاز به دفرگ داشتن سیستم. ۴- وجود آنتی ویروسی که چون تازه نصب شده در حال آنالیز فایلهاست و به همین خاطر سرعتو کم کرده.
    در اخر اگه هیچ کدوم نیود چند روز به ویندوز وقت بدید شاید درست شد و اگه باز دیدی اذیت میشید از یه برنامه بهینه ساز استفاده کنید شاید وضعیت بهتر شد.

در آغاز فعالیت vahab.alirezaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

منم دو سه نسخه ویندوز ۱۰ نصب کردم
    از شاتل لند ، پرنیان و غیره
    سرعت تو همشون بسیار پایینه
    برای همین دوباره برگشتم به ویندوز۷

فرستاده شده از C6903ِ من با Tapatalk

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام به همگی
    دوستان مدتیه ک از ویندوز 7 خدافظی کردم و ویندوز 10 نصب کردم , علارغم همه تعریفایی ک از ویندوز 10 میشد من اصلا پرفورمنس خوبی نگرفتم و سرعت سیستمم خیلی افت کرده کلا مکس ها و کپ هایی ک میکنه رو مخمه حتی حس میکنم کپی کردن فایل از یک درایو ب درایو دیگه هم سرعتش اومده پایین
    اول فک کردم مشکل از ویندوزی ک خریدمه واسه همین دیشب ی ویندوز جدید و آخرین ورژن ویندوز 10 پرو رو دانلود کردم ولی الان میبینم ک مشکل همچنان باقیه و سرعت سیستم پایینه
    خیلی ممنون میشم کمک کنید سیستم رفته رو مخم !

مشخصات سیستم
    mb:GIGA Z77
    CPU: I3 3220
    RAM:4GB 1600
    VGA: ASUS 640GTX
    HDD:1T
    منم دو سه نسخه ویندوز ۱۰ نصب کردم
    از شاتل لند ، پرنیان و غیره
    سرعت تو همشون بسیار پایینه
    برای همین دوباره برگشتم به ویندوز۷

فرستاده شده از C6903ِ من با Tapatalk
    سلام
    64 بیت نصب کردین یا 32 بیت ؟
    اگر ram بیشتر از 4 گیگ هست باید 64 نصب کنین
    اگر کمتره 32 نصب کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •