تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: درخواست معرفی چند کتاب برای IELTS

پروفشنال H.M.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض درخواست معرفی چند کتاب برای IELTS

سلام، لطفا اگه امکانش هست چند تا کتاب واسه شرکت در امتحان آیلتس معرفی کنید که توی دو سه ماه روشون کار کنم و خودمو واسه امتحان آماده کنم.
    1 یا 2 تا کتاب برای آمادگی به منظور شرکت در امتحان،
    1 یا 2 کتاب هم برای اینکه امتحان های سال های قبل آیلتس توش باشه و اونا رو کار کنم و تست بزنم.

--------------
    البته خواهشمندم کسانی که خودشون سطح زبان قابل قبولی دارن، و توی امتحان آیلتس موفق بودن کتاب پیشنهاد بدن.
    اگه فقط کتابی به چشمتون خورده (یا اسمشو شنیدین) و خودتون اصلا کار نکردین باهاش و همینجوری فقط محض اینکه یه چیزی معرفی کرده باشید معرفیش می کنین، ممنون میشم از جواب دادن صرف نظر کنید!

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من دوره ایلتس رو گذروندم ، الان هم دارم خودم مطالعه می‌کنم ، هنوز امتحان ندادم
    کتابی که استاد ما خیلی روش تاکید داشت سری crack ielts in a flash بود که فکر کنم شیش جلده،یکی برای ریرینگ،یکی برای لیستنینگ و غیره. ایشون می‌گفت همین کتابها کافی هستن

برای فقط تست هم کتابی هست به نام 404 essential tests for ielts که من با اون کار میکنم. فقط تسته.
    امیدوارم کمک کرده باشم.

3. این کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

10 اینم چندتا کتاب خوب برای شروع تا سطوح بالای آیلتس

دوست عزیز به درخواست شما به معرفی چندی از کتب آموزشی آیلتس می پردازم.

National Geographic: Bridge to IELTS

این کتاب به تازگی برای زبان آموزان سطح پایین در قالب دوازده درس با هدف دستیابی به نمره 2-3 آیلتس (روی کتاب 3.5-4.5 درج شده است اما با محتوای آن تطابق ندارد) در تمام مهارت ها نگارش شده است. علاوه بر مهارت ها، این کتاب روی زوایای زبانی از جمله واژگان، گرامر و تلفظ مرتبط با آزمون آیلتس آموزش ها و تمریناتی ارایه داده است.
    طبق CEFR، این کتاب در سطح A1-A2 جای گرفته و یکی از بهترین گزینه ها برای Self-study و کار در کلاس است.

Macmillan: IELTS Introduction

این کتاب به تازگی برای زبان آموزان سطح متوسطه در قالب دوازده درس با هدف دستیابی به نمره 3-4 آیلتس در تمام مهارت ها نگارش شده است. علاوه بر مهارت ها، این کتاب روی زوایای زبانی از جمله واژگان، گرامر و تلفظ مرتبط با آزمون آیلتس آموزش ها و تمریناتی ارایه داده است.
    طبق CEFR، این کتاب در سطح A2-B1 جای گرفته و یکی از بهترین گزینه ها برای Self-study و کار در کلاس است.

Macmillan: Improve your skills for IELTS

این کتاب های جدید و فوق العاده در سال 2014 منتشر شده و با توجه به سطح بندی CEFR و مقیاس آیلتس (0-9) یکی از بهترین گزینه ها برای Self-study و کار در کلاس است.
    طبق CEFR، کتاب های 6-4.5 در سطح B2 و کتاب های 7.5-6 در سطح C1 جای می گیرند.

Macmillan: Direct to IELTS

این کتاب جدید و بسیار کامل برای دست یابی به نمره ی 7-6 در تمامی مهارت ها در آزمون آیلتس توسط Sam McCarter تهیه شده است. علاوه بر مهارت ها، این کتاب روی زوایای زبانی از جمله واژگان، گرامر و تلفظ مرتبط با آزمون آیلتس آموزش ها و تمریناتی ارایه داده است.
    طبق CEFR، این کتاب در بین سطوح B1-B2 جای گرفته و یکی از بهترین گزینه ها برای Self-study و کار در کلاس است.

Longman: Practice Test Plus 1, 2, 3

مجموعه سه جلدی Test Plusبه همراه DVD فیلم ضبط شده ی مصاحبه های Speaking، اشاره می کند به نکات خاص و مهم مورد نیاز برای رسیدن به جواب های درست در هر چهار مهارت. این کتاب ها، نمونه های شبیه سازی شده ای از آیلتس برای هردو نوع آکادمیک و جنرال به علاوه پاسخ نامه تشریحی و کامل ارایه می کنند.

Cambridge: IELTS authentic past papers

این کتاب ها 4 نمونه ی کامل آکادمیک + جنرال آزمون های قبلی آیلتس را در اختیار زبان آموزان می گذارد. تاکنون ده جلد از این کتاب چاپ شده است اما توصیه میشود برای تمرین از شماره پنج به بعد (10-5) استفاده شود. انجام تمرینات این کتاب اکیدا برای آمادگی آزمون آیلتس توصیه می شود.

Cambridge: Official Cambridge guide to IELTS

در این کتاب خود دانشگاه کمبریج نکات و استراتژی هایی برای بالابردن نمره ی آیلتس به متقاضیان این آزمون ارایه داده و در کنار آن تست های طبقه بندی شده شبیه سازی شده ی آزمون را در قالبی یکسان تهیه کرده است. باتوجه به اینکه ناشر این کتاب کمبریج می باشد، توصیه می شود دقت و وقت بیشتری روی این کتاب نسبت به ناشران دیگر در حوزه ی نمونه سوالات آیلتس گذاشته شود. مطالعه و انجام تمرینات این کتاب اکیدا برای آمادگی آزمون آیلتس توصیه می شود.

National Geographic: Exam Essentials Practice Tests 1 & 2

مجموعه دو جلدی Exam Essentials Practice Testsبه همراه DVD فیلم ضبط شده ی مصاحبه های Speaking، اشاره می کند به نکات خاص و مهم مورد نیاز برای رسیدن به جواب های درست در هر چهار مهارت. این کتاب ها، نمونه های شبیه سازی شده ای از آیلتس برای هردو نوع آکادمیک و جنرال به علاوه پاسخ نامه تشریحی و کامل ارایه می کنند.
    Cambridge: Common mistakes at IELTS

بر پایه ی ارزیابی هزاران پاسخ نامه ی آزمون آیلتس تا به حال، کمبریج در هر درس از این کتاب های با ارزش به نکته ای کلیدی اشاره کرده و با توضیحات لازم سعی در آموزش صحیح مطالب دارد. به داوطلبان آزمون توصیه می شود حتما از این دو کتاب کوچک در کنار دیگر کتاب های خود استفاده کنند.

تقویت مهارت شنوایی آیلتس

Longman Contemporary Topics: Academic listening and note taking

سری کتاب 4 جلدی کتب موضوعات معاصر شامل سخنرانی های آکادمیک دانشگاهی در موضوعات هنری، تاریخی، مطالعات رسانه ای و روان شناسی می باشند. این کتاب ها زبان آموزان را برای شرکت در سخن رانی ها و یادداشت برداری آماده می کنند. سخن رانی های موجود واقعی هستند و لهجه ی مجموعه امریکایی می باشد. انجام تمرینات این کتاب اکیدا برای آمادگی آزمون آیلتس و آزمون های مشابه توصیه می شود.
    Longman: Test your listening

این کتاب فوق العاده در چهار بخش زبان آموزان را برای مهارت شنوایی آکادمیک و همچنین زندگی در کشورهای انگلیسی زبان آماده می کند. لهجه ی این کتاب بریتانیایی بوده و انجام تمرینات آن اکیدا برای آمادگی آزمون آیلتس توصیه می شود.

بازم سوال داشتین بپرسین.

5. این کاربر از مجتبی اعتمادی زاده بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

کتاب های زیر عالین همشون رو استفاده کنین برای IELTS:

101 helpful hints for IELTS
    202 useful Exercises for IELTS
    404 essential tests for ielts

7. این کاربر از مجتبی اعتمادی زاده بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال H.M.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

مرسی از دوستان برای راهنمایی.

بر اساس جستجوهایی که تو اینترنت کردم، آخرش این 6 تا کتاب رو برای شروع گرفتم، که اگه آخرش وقت داشتم و نیاز بود برم کتاب های دیگه ای رو هم بگیرم.

هنوز به طور جدی شروع نکردم به مطالعه، ولی دو تا کتاب Cambridge Guide to IELTS و Cabridge Grammar for IELTS دو تا درس اولش رو خوندم، به نظرم که خیلی سخت نبوده، یعنی تا حدی هم آسون بوده بر خلاف انتظارم!
    حالا نمیدونم چون درس های اولشه آسون بودن، یا اینکه همه درس هاش اینطوری نسبتا آسونن، یا چی!

اگه خود امتحان آیلتس در همین حد باشه که عالیه!
    Last edited by H.M.D; 04-01-2017 at 16:50.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

آقا اون Barron's رو دور بنداز بجاش سری کتاب های improve your skills انتشارات Macmillan رو بگیر بخون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

به جای Vocab for IELTS هم برو کتاب Oxford Word Skills رو بگیر سطح اینترمدیت حتما هم عادیوش رو گوش کن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •