تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: صفحه Welcome ویندوز 10 چرا با وجود برداشتن تیکش در تنظیم باز دوباره میاد؟

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

13 صفحه Welcome ویندوز 10 چرا با وجود برداشتن تیکش در تنظیم باز دوباره میاد؟

سلام

از Run عبارت netplwiz رو تایپ می کنم در پنجره User Accounts تیک Users must enter an user... را بر می دارم. یه پنجره هم اومد گفت پسوورد رو تایپ کن که من اصلا یادم نیست پسووردی گذاشته باشم و الکی زدم admin و قبول کرد! بعد هم Ok کردم و سیستم رو ری استارت کردم ببینم درست شد یا نه. ولی دوباره پنجره Welcome میاد! سیستم که اومد بالا رفتم دوباره تو پنجره User Accounts و تیک نبود اما نمی دونم چرا پنجره Welcome میاد.
    البته بگم همیشه بدون رمز عبور من وارد ویندوز می شدم ولی این پنجره خوش آمد گویی با فیلد رمز عبور ظاهر میشه.
    کجای کار ایراد داره که نمی دونم؟!
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اونجا شما معرفی مکنید که با چه یوزرنیم و پسوردی مستقیم به سیستم لاگین بکنه.
    الان وقتی سیستمتون بالا میاد سعی میکنه با یوزر ادمین و بدون پسورد لاگین بکنه و احتمالا چون همچین یوزر با این پسورد ندارید پیغام خطا نشون میده.
    برای این که مستقیم وارد یوزرتون بشید باید یوزر و پسوردی که الان ازش استفاده میکنید رو بهش معرفی بکنید.

3. این کاربر از reza0707 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام
    اونجا شما معرفی مکنید که با چه یوزرنیم و پسوردی مستقیم به سیستم لاگین بکنه.
    الان وقتی سیستمتون بالا میاد سعی میکنه با یوزر ادمین و بدون پسورد لاگین بکنه و احتمالا چون همچین یوزر با این پسورد ندارید پیغام خطا نشون میده.
    برای این که مستقیم وارد یوزرتون بشید باید یوزر و پسوردی که الان ازش استفاده میکنید رو بهش معرفی بکنید.
    سلام

یادم نمیاد چه نام کاربری و رمز عبوری گذاشتم، الان باید چکار کنم که این صفحه Welcome دیگه نیاد و نام کاربری و رمز عبور رو هم پاک کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برید توی netplwiz و اون تیک رو دوباره بذارید.

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

برید توی netplwiz و اون تیک رو دوباره بذارید.

من تو پست اول هم گفتم که رفتم تو اون مسیر که تیک رو که از قبل بوده برداشتم ولی باز صفحه Welcome میاد. یعنی تیک باشه یا نباشه باز صفحه Welcome میاد. تیک عبارت هم نوشته "کاربران برای استفاده از این کامپیوتر باید نام کاربری و رمز عبور رو وارد کنند". من تنها کاربر این کامپیوترم و سطح کاربری من هم Admin است.

داره خودمونی میشه alireza9t9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام

از Run عبارت netplwiz رو تایپ می کنم در پنجره User Accounts تیک Users must enter an user... را بر می دارم. یه پنجره هم اومد گفت پسوورد رو تایپ کن که من اصلا یادم نیست پسووردی گذاشته باشم و الکی زدم admin و قبول کرد! بعد هم Ok کردم و سیستم رو ری استارت کردم ببینم درست شد یا نه. ولی دوباره پنجره Welcome میاد! سیستم که اومد بالا رفتم دوباره تو پنجره User Accounts و تیک نبود اما نمی دونم چرا پنجره Welcome میاد.
    البته بگم همیشه بدون رمز عبور من وارد ویندوز می شدم ولی این پنجره خوش آمد گویی با فیلد رمز عبور ظاهر میشه.
    کجای کار ایراد داره که نمی دونم؟!
    ممنون
    سلام دوست عزیز طبق آموزش زیر پیش برید :

اول از همه دکمه های Win + R رو فشار بدید تا پنجره ی Run بر روی صفحه ظاهر بشه .

درون کادر عبارت regedit رو وارد کنید و سپس بر روی Ok کلیک کنید .

حالا باید پنجره ای مثل عکس زیر باز شده باشه :

حالا این مسیر رو دنبال کنید : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Win dows\System
    سپس بر روی فولدر System کلیک راست کرده و طبق عکس زیر پیش برید و بر روی DWORD ( 32-BIT( کلیک کنید

اسم این فایلی که ایجاد کردید رو DisableLogonBackgroundImage بزارید .

و حالا روی فایل دابل کلیک کرده و تنظیمات مثل عکس زیر ایجاد کنید .

بر روی OK کلیک کنید .

سیستم رو RESTART کنید .

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه .
    Last edited by alireza9t9; 30-12-2016 at 14:08.

8. این کاربر از alireza9t9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه .

سلام

این دستور برای فعال کردن و غیر فعال کردن تصویر پس زمینه صفحه Log on است نه حذف صفحه Welcome. در هر صورت ممنون چون این دستور رو بلد نبودم.

داره خودمونی میشه alireza9t9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام

این دستور برای فعال کردن و غیر فعال کردن تصویر پس زمینه صفحه Log on است نه حذف صفحه Welcome. در هر صورت ممنون چون این دستور رو بلد نبودم.
    یه بار دیگه با Run عبارت netplwiz رو تایپ کنید ، اما اینبار توی اون پنجره که ازتون رمز میخواد ، کادر های رمز رو خالی بزارید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •