تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: Evernote بدون استفاده فی...شکن سینک نمی کنه؛ آیا شما هم این مشکل رو تو ویندوز دارید؟

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

13 Evernote بدون استفاده فی...شکن سینک نمی کنه؛ آیا شما هم این مشکل رو تو ویندوز دارید؟

سلام

امروز نسخه Evernote ویندوز رو باز کردم تا با نسخه اندرویدی سینک بشه و نوتهایی رو که تو نسخه اندرویدی اضافه کردم بودم رو شناسایی و سینک کنه ولی وقتی روی آیکون سینک می زدم بعد از چند لحظه علامت قرمز تعجیب میومد. بعد فیل...شکن رو فعال کردم درست شد و سینک رو انجام داد. آیا برنامه مسدود شده تازگی؟ چند روز پیش که در حالت عادی سینک می کرد و نیازی به فیل....شکن نبود.

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

بله متاسفانه evernote فیلتر شده و دیگه سینک نمیشه ، واقعا دلیلی برای فیلتر شدن نداره !
    Last edited by irgem776; 03-01-2017 at 21:15.

3. این کاربر از irgem776 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

الان Evernote را کنترل کردم دیدم از فیلتر در اومده و از ویندوز بدون فیل شکن یه صفحه وب رو کپچر کردم و سینک هم شد. از داخل اندروید هم مشگلی نیست و انگار رفع فیل تر شده. معلوم نیست دوباره کی بزنه به سر پوک اون احمقهایی که هی استخاره می کنن کی و چه برنامه های سرگرم کننده ای مثل کلش و آموزشی و مفیدی مثل Evernote رو دوباره فیلتر و مسدود کنن.
    بجای این کارها برید سایتهایی که به اسم آشنایی افراد با مسائل به اصطلاح زناشویی و زندگی مشترک دارن فیلم پو-ر-ن می فروشن و ترویج فحشا و ضد اخلاقی می کنن رو ببندید یا صفحات افراد پولدار بی غم فاسد تو اینستاگرام رو ببندید که جوونهای مردم از سر بی عقلی و جیب خالی و زندگی سخت که ماحصل دزدی شماست دارن حسرت زندگی اون فاسدهای شکم سیر رو می خورن و سعی می کنن مثل اونها سبک زندگیشون رو تغییر بدن و مثل اونها فکر و رفتار کنن. یا برید سایت ضد یهود ستیزی و طرفدار تو آتشه جنایتکاری مثل آدولف هیتلر یعنی "نازی سنتر" رو مسدود و افرادشو بازداشت کنید که دیگه ترویج نازیسم رو نکنن. که البته همه مواردی که گفتم بصورت سیستماتیک و توسط خود کسانی که کلش و Evernote و امثال این رو خیلی دوست دارن مسدود کنن اداره و پشتیبانی می شه. شرم آوره و ننگ بر شما.

5. این کاربر از Free Spirit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض مشکل Evernote

دوستان، مشکل Evernote دو هفته ایست که پیش آمده و این مشکل ربطی به فیلترینگ ایران ندارد. من با پشتیبانی Evrenote نامه نگاری کردم و به این نتیجه رسیدم که بنا به گفته پشتیبانی، Evernote به تازگی زیرساخت های انبارش داده اش رو به گوگل کلاد منتقل کرده و گوگل کلاد هم کشور ایران را با کشورهایی نظیر سودان، سوریه و... در لیست کشورهای ممنوعه قرارداده. بنابراین چاره ای جز VPN نخواهد بود.

Evernote Support (Evernote Help and Learning)
    Dec 28, 04:16 PST
    Hi there,
    Thank you for contacting Evernote Support. I'm Ben, and I will be helping you.
    We are currently transitioning our servers infrastructure to the Google Cloud. Google Service are not available on all country, like Iran or Crimea.
    Your only solution will be to use a VPN.
    Regards,
    Evernote Support

Dec 28, 01:10 PST
    Dear Support Team,
    Following to the first item in your instruction, I tried to sign in from my PC web browser but I received no response from the site. In the other two ISPs I checked, the main page "evernote.com" has responded but the sign in page didn't respond. So based on my investigation, it seems that the IP addresses sourcing from Iran are banned by your network recent policies or something. I'd be much appreciated if you could make a review of the ticket and fix the issue.
    I will be hearing from your response.

Thank YOU,

Dec 27, 23:36 PST
    Dear Support team,
    Since last week I lost my devices access to the evernote server which caused not syncing new notes in the server. I use the software in Windows and Android platforms.
    In the troubleshooting steps, I tried to re-login to the software but couldn't login after it logged out.
    I believe the issue is related to some network problems since the issue can be resolved as soon as connecting the server through VPN. I tested my connection with via different ISPs but nothing changed and just making the connection established through VPN and changing the source IP address is remedial.
    As I'm in Iran and trying to connect through the Iranian registered IP addresses, could you please let me know if your company possibly has blocked the access from the IPs coming from our sources or not.
    Thank You,

7. 2 کاربر از dariush_tat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

دوستان، مشکل Evernote دو هفته ایست که پیش آمده و این مشکل ربطی به فیلترینگ ایران ندارد. من با پشتیبانی Evrenote نامه نگاری کردم و به این نتیجه رسیدم که بنا به گفته پشتیبانی، Evernote به تازگی زیرساخت های انبارش داده اش رو به گوگل کلاد منتقل کرده و گوگل کلاد هم کشور ایران را با کشورهایی نظیر سودان، سوریه و... در لیست کشورهای ممنوعه قرارداده. بنابراین چاره ای جز VPN نخواهد بود.

Evernote Support (Evernote Help and Learning)
    Dec 28, 04:16 PST
    Hi there,
    Thank you for contacting Evernote Support. I'm Ben, and I will be helping you.
    We are currently transitioning our servers infrastructure to the Google Cloud. Google Service are not available on all country, like Iran or Crimea.
    Your only solution will be to use a VPN.
    Regards,
    Evernote Support

Dec 28, 01:10 PST
    Dear Support Team,
    Following to the first item in your instruction, I tried to sign in from my PC web browser but I received no response from the site. In the other two ISPs I checked, the main page "evernote.com" has responded but the sign in page didn't respond. So based on my investigation, it seems that the IP addresses sourcing from Iran are banned by your network recent policies or something. I'd be much appreciated if you could make a review of the ticket and fix the issue.
    I will be hearing from your response.

Thank YOU,

Dec 27, 23:36 PST
    Dear Support team,
    Since last week I lost my devices access to the evernote server which caused not syncing new notes in the server. I use the software in Windows and Android platforms.
    In the troubleshooting steps, I tried to re-login to the software but couldn't login after it logged out.
    I believe the issue is related to some network problems since the issue can be resolved as soon as connecting the server through VPN. I tested my connection with via different ISPs but nothing changed and just making the connection established through VPN and changing the source IP address is remedial.
    As I'm in Iran and trying to connect through the Iranian registered IP addresses, could you please let me know if your company possibly has blocked the access from the IPs coming from our sources or not.
    Thank You,

از مدتها پیش در وبلاگشون اعلام کرده بودن که میخوان ببرن روی گوگل کلاد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نگران بودم که اگر اینکار رو بکنند ما دیگه دسترسی نخواهیم داشت که متاسفانه همینطور هم شد

البته میتونیم از جایگزین ها استفاده کنیم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 2 کاربر از ●●●FDR●●● بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

از Google Keep استفاده کنید .برنامه اش سبکه، افزونه کروم و فایرفاکس هم داره .

11. این کاربر از pars20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

الان یعنی دیگه اورنوت رو تو ایران نمی‌شه سینک کرد؟ باهاش خدافظى كنيم؟! :-/
    واسه من با vpn هم سينک نشد… -_-

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

مشکل خیلی وقته حل شده و من فرصت نداشتم بیام بگم تا خیالتون راحت بشه. بله به احتمال زیاد مشکل همونی بود که دوستمون گفتن می خوان به سرورهای کلاد گوگل مهاجرت کنن. و الان Evernote بدون مشکل و بدون نیاز به فیل شکن کار می کنه و هم از ویندوز و اندروید سینک می کنه..

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

از Google Keep استفاده کنید .برنامه اش سبکه، افزونه کروم و فایرفاکس هم داره .

Google Keep رو هم رو گوشی دارم ولی در مقابل Evernote هیچه. OneNote مایکروسافت هم رو هم امتحان کردم و اونم یه چیز بی خود و پر ایراد بود که برای کپچر کردن صفحات وب افتضاح کار می کرد که الان توضیح نمی دم چی بود و چه ضعفهایی داشت. Google Keep برای نگهداری عکس و نتهای ساده خوبه اما نمی تونه صفحه وب رو ذخیره کنه و خیلی امکاناتش محدوده.

15. این کاربر از Free Spirit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •