تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: ...::::: کمک فوری :::::....

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض ...::::: کمک فوری :::::....

سلام . دوستان من یه خط اعتباری ایرانسل دارم همراه با قابش چند سال پیش کسی به من داد این خطو . اصلا هم نمیدونم به نام کی هست . میخواستم ببینم میشه خط رو به نام خودم بزنم ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام . دوستان من یه خط اعتباری ایرانسل دارم همراه با قابش چند سال پیش کسی به من داد این خطو . اصلا هم نمیدونم به نام کی هست . میخواستم ببینم میشه خط رو به نام خودم بزنم ؟
    بله با یک مرکز مشترکین آشنا و البته این کار تخلف است.

3. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام دوست عزیز اگه خط هدیه ایرانسل بوده امکانش نیست و به نام صاحب اصلی هست
    ولی اگه خط اعتباری معمولی ایرانسل هست بله میتونین با کارت ملی به یکی از دفتر های خدمات ایرانسل مراجعه کنین و به نام خودتون ثبت نام کنین و بعد 2 ساعت براتون فعال میشه

5. 2 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

البته اگه خط فعال هست و به نام دوستتون هست باید هر دو با کارت ملی به یکی از دفتر های خدمات ایرانسل محل سکونتتون مراجعه کنین و سیمکرت را به نام خودتون تغییر مالکیت بزنین
    ولی اگه به نام شخص دیگری هست این امکان وجود نداره و برای تغییر مالکیت حتما باید مالک خط حضور داشته باشه ...

7. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

البته اگه خط فعال هست و به نام دوستتون هست باید هر دو با کارت ملی به یکی از دفتر های خدمات ایرانسل محل سکونتتون مراجعه کنین و سیمکرت را به نام خودتون تغییر مالکیت بزنین
    ولی اگه به نام شخص دیگری هست این امکان وجود نداره و برای تغییر مالکیت حتما باید مالک خط حضور داشته باشه ...
    خط سه ساله فعال هست.من دسترسی هم به اون شخص که خطو بهم داده ندارم.خط اصلی من هم هست.واقعا هم نمیدونم به نام خوشه یا کسی دیگه.ازترس اینکه خط روقطع کنن خواستم به نام خودم کنم.پس متسفانه هیچ راهی نیست؟ بعدی کار اینجاس تمام کارای اداری و همه کارای اقتصادی با این خط انجام شده و حتما باید روشن باشه .
    Last edited by arashsard; 19-12-2016 at 16:29.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خط سه ساله فعال هست.من دسترسی هم به اون شخص که خطو بهم داده ندارم.خط اصلی من هم هست.واقعا هم نمیدونم به نام خوشه یا کسی دیگه.ازترس اینکه خط روقطع کنن خواستم به نام خودم کنم.پس متسفانه هیچ راهی نیست؟ بعدی کار اینجاس تمام کارای اداری و همه کارای اقتصادی با این خط انجام شده و حتما باید روشن باشه .
    هیچ آشنایی نداری؟!
    اکثر کافی نتها مجوز این فعالیت رو دارن. به دوستان و آشنایانت بگو مطئنن کسی هست که آشنا باشه.
    از اونجاکه این خط سالها دستته کسی مدعی نمیشه. و با یک کپی شناسنامه جعلی میتونه خط رو به شما انتقال بده.

شما به مشترکین برو یا یه زنگ به 700 بزن و بگو که من سالها پیش از دوستم سیمکارت هدیه گرفتم. (مهم نیست که این سیمکارت هدیه هست یا نه. شما بگو هدیه گرفتم) و بگو مدتهاست که دیگه با اون دوستم ارتباطی ندارم. بگو شوهر کرده که طرف قانع شه. ببین چی راهنماییت میکنن. ولی مطمئنن میگن که باید یه خط دیگه بگیری.

قبلا از طریق ecare میشد تغییر نام داد ولی الان این وضعیت رو غیرفعال کردن.

یک راه دیگه هم داری که نیاز به گنگستر بازی داره
    شاید بتوی از طریق ecare مشخصات فردی صاحب خط رو پیدا کنی. بعد باید یک شناسنامه جعلی درست کنی. نمونش تو اینترنت هست. بعد اون کپی شناسنامه رو ب همراه یک نفر که سن و سالش هم بهش بخوره میبری به یکی از همین کافی نتها که مجوز فعالیت مشترکین دارن (حتما کافی نتی باشه. جون امور مشترکینی ها پیله هستن. کافی نتی بخاطر اینکه کاسبیش خرابه زیاد گیر نمیده) بعد بگو عه من کارت ملی ندارم که. مدارک همرام نیست. نمیدونسم لازم میشه. بعد که یکم ناز کردی بگو فقط کپی دارم. کافی نتیه هم واسه اینکه 10 تومن رو ازت بگیره ولت نمیکنه و با همون کپی کارتو انجام میده.

ما قبلا کافی نت داشتیم از این رکبا زیاد خوردیم.
    Last edited by siava5h; 19-12-2016 at 17:09.

10. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

بله همونطور که دوستمون اشاره کردن براحتی با Ecare میتونین نام و نام خانوادگی و تلفن و آدرس و کد پستی شخصی که سیمکارت به نامش هست را ببینید و بهش خبر بدین تا بیاد به نامتون بزنه

12. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

11

البته دوست عزیز شرایط نمایندگی های ایرانسل نسبت به قبل خیلی تغییر کرده قبلا همه مشاغل میتونستن نمایندگی رسمی ایرانسل بگیرن و ثبت نام سیمکارت و تغییر مالکیت بزنن
    ولی جدیدا به خاطر فشار دولت به ایرانسل و حساسیت در مورد به نام بودن سیمکارتها تغییر مالکیت فقط و فقط در مراکز خدمات ایرانسل با ارائه اصل کارت ملی دو طرف انجام میشه

دوستمون میتونه به این آدرس ها مراجعه کنه :

شیراز - بلوارنصر - مرکز خدمات ایرانسل
    شنبه تا چهار شنبه: 8 – 17 پنج شنبه: 8 – 12

شیراز- خیابان ملاصدرا - خیابان حکیمی - نبش کوچه 3
    شنبه تا چهار شنبه: 8 - 17 پنج شنبه: 8 – 12
    Last edited by EhsanCPU; 19-12-2016 at 20:21.

14. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

بله همونطور که دوستمون اشاره کردن براحتی با Ecare میتونین نام و نام خانوادگی و تلفن و آدرس و کد پستی شخصی که سیمکارت به نامش هست را ببینید و بهش خبر بدین تا بیاد به نامتون بزنه
    سلام . من وارد ecare شدم . ففط اسم و فامیل و تاریخ تولد رو دیدم که تازه به نام اون شخصی که سیم کارتمو داده نیست . شماره ملی رو توی ecarec نشون نمیده نه ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام . من وارد ecare شدم . ففط اسم و فامیل و تاریخ تولد رو دیدم که تازه به نام اون شخصی که سیم کارتمو داده نیست . شماره ملی رو توی ecarec نشون نمیده نه ؟
    سلام
    از تب خدمات مشترکین قسمتهای مشاهده پرونده و مشاهده آدرس میتوانید اطلاعات را مشاهده کنید
    در مورد شماره ملی اگه در سیستم ایرانسل ثبت شده باشه باید نشون بده

17. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •