تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: راهنمایی در پارتیشن بندی

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض راهنمایی در پارتیشن بندی

یا سلام دوستان یه هارد هست ویندوز xp توش هست با acrons disk درایو ویندوز رو حذغ کردم و یع درایو با فضای بیشتر ساختم حالا موقع نصب ویندوز فقط هارد رو میشناسه ن درایو ها رو و ویندوز نصب نمیشه به خاطر اطلاعات توی هارد نمیشه از اول پارتیشن بندی کرد

در ضمن یه سوال هارد رو روی یه سیستم ک ویندوز 8 هست بستم ویندوز 8 ریسیت میشه چطور میشه وقتی سیستم روشنه هارد رو وصل کرد هارد ide
    به عکس زیر نگاه کنین چطور میشه اطلاعات رو بر روی چیزی انتقال بدم اطلاعات خیلی برام مهمه

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام .

طبق عکسی که گذاشتید ، مشکل به خاطر داینامیک شدن هارد دیسک هست . با توجه به اینکه اطلاعات مهمی دارید پیشنهاد میکنم و ساده ترین راه این هست که باکس اکسترنال مخصوص هارد دیسکهای IDE بگیرید و تبدیل به اکسترنال کنیدو وصل کنید به سیستمی که ویندوز سالم داره و اطلاعات رو خارج کنید .

در ضمن یه سوال هارد رو روی یه سیستم ک ویندوز 8 هست بستم ویندوز 8 ریسیت میشه چطور میشه وقتی سیستم روشنه هارد رو وصل کرد هارد ide
    شاید در تنظیمات بایوس باید روی IDE باشه به جای Ahci . اگر بازهم جواب نداد پیشنهاد من همان خرید باکس هست .

بعد از اینکه اطلاعات رو خارج کردید ، برگردونید به سیستم اول و در مرحله نصب ویندوز و در مرحله ای که یک درایوی رو برای نصب ویندوز انتخاب میکنید کلیدهای shift و f10 رو باهم بزنید و دستور diskpart رو تایپ کنید و هارد دیسک رو clean کنید و از diskpart خارج بشید تا برگردید به مرحله نصب ویندوز (اگر نحوه انجام اینکار رو نمیدونید بگید تا دقیقتر راهنمایی کنم) .
    سپس هارد دیسک رو پارتیشن بندی و فرمت و ویندوز نصب کنید .
    +
    ویرایش : میتونید نسخه های Live ویندوز و یا لینوکس رو هم تست کنید . اینها نسخه هایی هستند که بدون نیاز به نصب روی سیستم ، از روی فلش مموری یا CD/DVD بوت میشوند . اگر اینها بتونند هارد دیسک و پارتیشنها شتاسایی کنند و به اطلاعات دسترسی داشته باشید میتونید اطلاعات رو کپی کنید روی هارد اکسترنال .

ویندوز live در Hiren’s BootCD موجوده و برای لینوکس live هم میتونید از توزیع Ubuntu استفاده کنید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •