تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: پارازیت

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

حقیقتش آپارتمانی هستیم حدود 30 متر سیم استفاده کردم ولی سیم خیلی مرغوب سیم دوربین مدار بسته هستش
    بعضی از ساعت های روز کامل همه شبکه ها میگیره و زمانی هم که نمیگیره قدرت سیگنال تند تند بالا و پایین میشه
    فکر کنم کامل نشانه پارازیت باشه
    تا از همسایه ها نپرسین معلوم نمیشه
    راهِ ساده ی دیگری هم داره:
    موقعی که تصویر بده یکی بالا باشه , یکی پائین . با موبایل در تماس باشید . پشت آنتن بایسته و خیلی آروم به چهار جهتِ آنتن کمی فشار بیاره و نفر پائینی تصویر رو چک کنه
    اگر تصویر درست میشه پس مشکل از آنتنه
    برای تست سیم راهی نیست جز چک کردن در پشت بام یعنی گیرنده و تلوریون باید کنار آنتن باشه و با سیم کوتاه چک بشه . این تست هم باید موقعی که تصویر بده انجام بشه
    بنده خودم یک بار برام پیش اومد در "یاه" . قدرت موج 95% بود اما شطرنج .
    فکر میکردم پارازیته اما همسایه ها گفتند مشکلی ندارند
    با یک فشار کوچک به لبه ی سمت چپِ آنتن از پشت مشکل حل میشد
    با 2 میلیمتر چرخاندنش به چپ مشکل حل شد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

حقیقتش آپارتمانی هستیم حدود 30 متر سیم استفاده کردم ولی سیم خیلی مرغوب سیم دوربین مدار بسته هستش
    بعضی از ساعت های روز کامل همه شبکه ها میگیره و زمانی هم که نمیگیره قدرت سیگنال تند تند بالا و پایین میشه
    فکر کنم کامل نشانه پارازیت باشه
    متاسفانه سبز جامگان پشمالو دستگاهشو رو دقیقا در مسیر سیگنال گیری دیش شما قرار دادن و امواجی موازی با امواج رادیوی ارسال میکنن.
    ما هم این مشکل رو داشتیم که خوشبختانه دستگاهشون بدلیل قرار گیری در دمای بالا دچار آتش سوزی شد. که چون این دستگاه گرون بوده دوباره نیاوردنش.

یک کلک رشتی شاید جواب بده. جهت دیش رو بچرخون و جای قیچی هارو عوض کن. مثلا اگه هاتبرد رو مستقیم میگرفتی و بدر رو با سوئیچ، بدر رو مستقیم کن و هاتبرد رو با سوئیچ. اینطوری ممکنه بعضی از ستلایتهارو از دست بدی ولی شاید تونستی تا حدودی مشکل رو حل کنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

واقعا این پارازیت اعصاب نزاشته واسم

دیش رو گذاشتم بین ستا دیوار فقط جلو دیش بازه بازم تو کل روز دوتا نیم ساعت شبکه ها میگیرن بقیه ساعات فقط 8تا شبکه جم میگیذه و بقیه قطعه
    خدایی یکی یه راهکاری بده شبکه mitv یه فیلمایی پخش میکنه شاهکار. الاتن که نمیتونم ببینم گریم گرفته
    Last edited by kasra.rahimi24; 16-01-2017 at 15:08.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

واقعا این پارازیت اعصاب نزاشته واسم

دیش رو گذاشتم بین ستا دیوار فقط جلو دیش بازه بازم تو کل روز دوتا نیم ساعت شبکه ها میگیرن بقیه ساعات فقط 8تا شبکه جم میگیذه و بقیه قطعه
    خدایی یکی یه راهکاری بده شبکه mitv یه فیلمایی پخش میکنه شاهکار. الاتن که نمیتونم ببینم گریم گرفته
    رای بده درست مشه

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •