تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 15 اولاول ... 51112131415
نمايش نتايج 141 به 144 از 144

نام تاپيک: دیرانزالی آقایان بدون عوارض

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مرسی از توضیحات و راهنمایی شما

من این قرص رو تعریفشو شنیدم و میخوام امتحان کنم و عوارض سرگیجه و حالت تهوع شنیدم نداره و از موارد مشابهه

عکس
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این قرصی که شما معرفی کردید ش ق کننده هم هست؟

مثلا بار اول که میخوام قرصی تست کنم همون 2-3ساعت قبلش خویه؟ میگن باید اب زیاد خورد درسته؟ واینکه چند لیوان باید خورد
    قرصی که من معرفی کردم از توی داروخونه ها میتونید تهیه کنید
    یک قرص رو باید با یک لیوان کامل آب خورد ، نباید قرص دیگه ای تا دو هفته قبلش مصرف کرده باشد .
    بله میتونید یک ساعت و نیم تا دو ساعت قبلش مصرف کنید.
    بعد از غذا خوردنش یا با معده نسبتا خالی هیچ تفاوتی نداره .
    اونی که شما تصویرش رو گذاشتین من آشنایی باهاش ندارم ، اما خیلی از قرص های یک دز ترامادل داره که خوب نیست . معمولا ممکنه به رنگ آبی باشند.

در مورد تحریک کنندگی ، خیر و بهتره در این مورد از دارو یا عطر های مخصوص اینکار استفاده نکنید ، بهترین روش طبیعی هست و تحریک پذیری را با توانایی ذهنی انجام بدین بهتره.
    یا در نهایتش میتونید لحظاتی قبلش فیلم پو رن باهم نگاه کنید. چون با روش غیر طبیعی معمولا تحریک شدید ایجاد میشه و شاید زیاد دلپذیر و خوب نباشه
    مثلا ادکلان هایی در بازار موجوده که استفاده اونها بشدت بسیار بالایی تحریک کننده جنسی هست ، البته ممکنه یک یا چندبار استفاده از اون براتون لذت بخش باشه اما به هیچ عنوان استفاده دائمی اون رو پیشنهاد نمیکنم .

این قرص هایی هم که معرفی کردم در 24 ساعت بیشتر از یکی خوردنش پیشنهاد نمیشه و درضمن تا 7 روز بعدش نباید داروهای دیگه مصرف کنید.
    اینها خاصیت درمان کنندگی نیز دارند بطوری که بعد از چند استفاده متوجه بشید که دیگه نیازی به خوردنش ندارید.
    استفاده از اسپری بی حسی یا کاندوم مخصوصا از انواع شایع بی حسی دارش میتونه بشدت مانع تحریک پذیری کامل بشه و در ضمن لذت رابطه رو هم کم میکنه .
    بنظرم میتونند دوشریک سلامت ، که قبل و بعد از رابطه نیز استحمام میکنند ، بطور کاملا طبیعی و مدت دار (بسیار طولانی به اندازه دلخواه هردو) رابطه برقرار کنند.

من با استفاده از کاندم دارای لیدوکائین (بی حسی) مشکلی در زمان برقراری رابطه ندارم ، استفاده از کاندم نیز باید درست انجام بشه ، بعد از تحریک شدن کامل ، بطور صحیح با اصولی که در سایت های آموزشی اومده باید کشیده بشه و بعد از اون با شروع آرام رابطه از به خواب رفتن آلت جلوگیری بشه اما مدت چنددقیقه در حالت تحریک شده و آرام باید باقی ماند تا اثر بی حسی بطور بسیار خوبی اثر گذار باشد ، پس از آن میتوانید شروع کرده و سکس را به روش های مختلف شدت دهید.
    اما بدون استفاده از کاندم زمانی که ارتباط کاملا طبیعی هست ، معمولا انزال زود اتفاق می افتد ، البته این اصلا غیر طبیعی نیست و در سایت های پزشکی نیز آمده است که بین 5 تا 8 بار عمل رفت و برگشت ، پس از آن انزال شدن طبیعی و کاملا نرمال هست .
    اینجا بخاطر لذت جنسی میبایست از حالت استاندارد و سلامت نرمال بدنی عبور کرد و اگه مثلا مثل من شریکی دارید که به روی طبیعی بودن رابطه و عدم استفاده از کاندوم برای بالابردن کیفیت رابطه پافشاری میکند ، استفاده از این قرص ها بهترین راه حل است و میتواند مدت زمان رابطه را بطور معجزه آسایی تا هرزمانی بالا ببرد .
    البته توجه داشته باشید که هماطور که گفتم اگر مدت زمان خوردن قرص قبل از رابطه طولانی باشد ، احتمال اینکه حتی با توانایی ذهنی بالا نتوانید به انزال برسید ، وجود دارد .
    در چنین حالت هایی پیشنهاد میکنم بعد از راضی کردن شریکتون ، دست از ادامه رابطه بردارید و انزال خود را به باری دیگر موکول کنید.

این قرص به نوعی تقویت کننده بدن هست به عنوان تجربه شخصی من روزی بعد از مصرف و داشتن رابطه طولانی و رضایت بخش ، دوش گرفته و برای ورزش بیرون رفتم
    در کمال تعجب توانستم بدون هیچگونه خستگی (که همیشه در زمان ورزش اتفاق می افتاد) هشت کیلومتر بدوم و حتی حرکت های ورزشی که در حالت نرمال به دشواری بسیار زیاد انجام میدادم را به تعداد زیاد و راحت انجام دهم و عجب تر آنکه خستگی بسیار کمی بعد از آن داشتم .

در مورد عوارض مصرف مثل سرگیجه و تهوع باید بگم که در راهنمای مصرف نوشته شده این عوارض به ندرت اتفاق می افتد و در اکثر مواقع این چنین نیست .
    من بارها از این قرص استفاده کردم و مشکلی نداشتم ، اما این در هر فرد به فرد دیگر ممکن است متفاوت باشد .
    (در مورد قرص های دیگه نیز همینطوره ، امیدوارم قرص های شما حداقل تاییده وزارت بهداشت را داشته باشد ، به این نکته توجه کنید که بخاطر سود بسیار زیاد در این بازار و سودجویی بعضی متقلبان انواع زیادی دارو وجود دارد که ممکن است آزمایشات سلامتی لازم را نگذرانده باشند و برای سلامتی شما مضر باشند)

در روشی دیگر نیز استفاده متوسط و غیر زیاده روی از الکل و مشروبات الکلی نیز میتواند مدت زمان رابطه را تا حدی افزایش دهد.
    Last edited by shaahani; 21-11-2018 at 07:57.

2. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اینارو از داروخونه میخرید؟ من که عمرا روم نمیشه برم داروخانه بگم یه قرصی بده که دیر بیاد
    رو شدن نمیخواد که ، داروخانه ها یک بخش کاملا مجزا برای فروش محصولات مختلف جنسی دارند .
    مراجعه کنید و خیلی راحت و با ارامش درخواست قرص تقویت جنسی کنید ، میتونید بجای استفاده از عبارت قرص تقویت جنسی نیز مثلا اسم برندهای کاندم (مثلا کداکس) یا نام قرص مثلا (داپوکسین) رو بیارید.
    پرسنل داروخونه خیلی راحت و دقیق شما رو راهنمایی میکنن ، معمولا برای فروش این لوازم توی داروخانه ها دستورالعمل وجود داره .
    من حتی دیدم اگر فروشنده اون بخش خانم بوده و چاره ای بجز مطرح کردن با او نبوده ، اگر آقایی در دسترسش بوده رفته و آورده که با من راحتتر صحبت کنه ، یا اینکه اگه خودش پاسخگو بوده ، بسیار با اعتماد به نفس و بدون خجالت صحبت کرده .
    اصلا نباید خجالت بکشید ، چون این لوازم فقط برای برقراری یک رابطه خوب نیستند ، برای سلامتی نیز مهم هستن و مثلا پیشگیری از بارداری ناخواسته.

اگر ارتباط مشکل داری ایجاد شد ، مثلا کاندمی پاره شده بود و یا در یک اتفاق اشتباه ، لقاح انجام شد باید در فوریت بالا و بسیار سریع به داروخانه مراجعه کنید و قرص اوژانسی برای خانم دریافت کنید ، اگه قرار باشه خجالت بکشید که بارداری ناخواسته اتفاق میفته و همیشه باید با پیامدهای آن زندگی کنید !

به داروخانه محلتون یکی دوبار مراجعه کنید دیگه خجالتتون میریزه .
    Last edited by shaahani; 20-11-2018 at 21:45.

4. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

این چیزا رو میتونین از دیجی کالا یا سایت یار کالا براحتی سفارش بدید.

لذت ببرید

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

رو شدن نمیخواد که ، داروخانه ها یک بخش کاملا مجزا برای فروش محصولات مختلف جنسی دارند .
    مراجعه کنید و خیلی راحت و با ارامش درخواست قرص تقویت جنسی کنید ، میتونید بجای استفاده از عبارت قرص تقویت جنسی نیز مثلا اسم برندهای کاندم (مثلا کداکس) یا نام قرص مثلا (داپوکسین) رو بیارید.
    پرسنل داروخونه خیلی راحت و دقیق شما رو راهنمایی میکنن ، معمولا برای فروش این لوازم توی داروخانه ها دستورالعمل وجود داره .
    من حتی دیدم اگر فروشنده اون بخش خانم بوده و چاره ای بجز مطرح کردن با او نبوده ، اگر آقایی در دسترسش بوده رفته و آورده که با من راحتتر صحبت کنه ، یا اینکه اگه خودش پاسخگو بوده ، بسیار با اعتماد به نفس و بدون خجالت صحبت کرده .
    اصلا نباید خجالت بکشید ، چون این لوازم فقط برای برقراری یک رابطه خوب نیستند ، برای سلامتی نیز مهم هستن و مثلا پیشگیری از بارداری ناخواسته.

اگر ارتباط مشکل داری ایجاد شد ، مثلا کاندمی پاره شده بود و یا در یک اتفاق اشتباه ، لقاح انجام شد باید در فوریت بالا و بسیار سریع به داروخانه مراجعه کنید و قرص اوژانسی برای خانم دریافت کنید ، اگه قرار باشه خجالت بکشید که بارداری ناخواسته اتفاق میفته و همیشه باید با پیامدهای آن زندگی کنید !

به داروخانه محلتون یکی دوبار مراجعه کنید دیگه خجالتتون میریزه .
    به هرحال هرکس یه جوریه به نظر من ضایع است بری بگی قرص داپوکسین میخوام و بدتر از اون اگه طرف نشناسه میگه این قرص واسه چه کاریه؟ بعد تو باید تو چشماش نگاه کنی و بگی قرص انزال زودرسه!
    آقا من روم نمیشه یکی بخره واسه من بفرسته

این چیزا رو میتونین از دیجی کالا یا سایت یار کالا براحتی سفارش بدید.

هیچ کدوم از این ها که گفتی قرص ندارن.
    Last edited by ژیان; 06-12-2018 at 09:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •