تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 15 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 144

نام تاپيک: دیرانزالی آقایان بدون عوارض

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

اشتباه نشه نگفتم درمان زود انزالی
    برای دیر انزالی آقایون به طوری که هیچ عوارضی نداشته باشه چه راهها و محصولاتی توصیه می کنید
    لطفاً فقط اونایی که در این زمینه تجربیات موفقی دارن اظهار نظر کننممنون
    اصولا نود درصد زود انزالیها با استمنا یا خود ارضایی آقایون رابطه مستقیم داره .
    خود ارضایی های مکرر آقایون مهمترین عارضش زودانزالیه که در دوران متاهلی خودش رو نشون میده ... اما حالا که به این درد دچار شدید به قول دوستان یا باید هر ازگاهی سراغ قرصهای خاص برید .
    یا اینکه یاد بگیرید اول همسرتون رو به مرز ارضا برسونید و بعد سراغ خودتون برید .
    سلام
    ایشون راه حلی برای دیرانزالی خواستند نه زود انزالی
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 28-01-2017 at 16:10. دليل: تصحیح

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    ایشون راه حلی برای دیرانزالی خواستند نه زود انزالی
    خوب دوست عزیزمون با این سرتیتر تاپیک ایجاد ایهام میکنند ! اگر منظور دیر انزالیه و میخوان این رو درمان کنند یا دنبال راه حل میگردن بحثش جداست // اما اگر دنبال اینن که زودانزالی رو از بین ببرن و به دیر انزالی برسن پاسح من و اعضای انجمن بر این مبنا بوده

3. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با توجه به پست ایجاد کننده تاپیک در صفحه اول ایشون میخوان بعد از ارگاسم شریک جنسی به انزال برسن ..بنابراین پاسخ ما صحیح بود .. اصولا زود انزالی باید درمان بشه تا به دیر به انزالی برسیم و این راه حل عاقلانشه و در هر صورت مقوله زود انزالی اول باید بررسی بشه
    Last edited by Gilopa; 29-01-2017 at 12:44.

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اصولا نود درصد زود انزالیها با استمنا یا خود ارضایی آقایون رابطه مستقیم داره . خود ارضایی های مکرر آقایون مهمترین عارضش زودانزالیه که در دوران متاهلی خودش رو نشون میده ... اما حالا که به این درد دچار شدید به قول دوستان یا باید هر ازگاهی سراغ قرصهای خاص برید . یا اینکه یاد بگیرید اول همسرتون رو به مرز ارضا برسونید و بعد سراغ خودتون برید .
    من دیروز یه چیزی نوشتم ظاهرا ارسال نکردم!!
    ببینید، وقتی با یه ادم واقعی دارید ۳ک۳ می‌کنید، یه سری مسائل هست... مثل خسته شدن، راحت بودن و اون و خودت و کلی چیزای دیگه... ولی وقتی با دست خودت(یا هر تکنیکی که اقایون به کار می‌برن و ما خبر نداریم!) کار میکنی، هیچی نیست!! همه چیز تو ذهنت اتفاق می‌افته...
    بنابراین خفن‌ترین فانتزی ها اتفاق می‌افته... ادامه مسئله جالب تر هم هست!! شاخ ترین داف‌های مملکت (از نظر خود شخص) باهاش می‌پرن و خفن ترین کارها رو براش میکنن...
    اینها باعث میشه طرف سه سوته ارضا بشه و تموم...

در مقابل... وقتی با یه ادم واقعی رابطه داری، همونطور که گفتم همه چیز مثل فانتزی نیست!! ممکنه نتونه یا حسش رو نداشته باشه که اون‌کارها رو بکنه یا اساسا بلد نباشه...

نتیجه نهایی حرفم اینه که خودراضایی در بلند مدت، بسیار خطرناکه چون باعث میشه رابطه شخص با دنیای واقعی قطع بشه و هیچ دختر معمولیی نتونه ارضاش کنه!! شما در این حالت حتی تاپ‌ترین چورن‌استارها رو هم بیاری، نمیتونن کاری کنن...

بنابراین این دست اقایون، وسط کار خسته میشن!! و شروع میکنن در حالی که معشوقشون تو بغلشونه خودشون دست به کار بشن و خودشون رو ارضا بکنن!!
    فک کن مثلا ۵ دقیقه ۱۰ دقیقه یه ربع رو کار بودی، ولی ارضا نشدی که نشدی....

خودارضایی اگر به اونجاهاش برسه، باعث ناارضایی میشه کلا! )

البته این حرفا نظر شخصیمه و چیز علمیی برای دفاع ندارم ازش

6. 5 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ببینید، وقتی با یه ادم واقعی دارید ۳ک۳ می‌کنید، یه سری مسائل هست... مثل خسته شدن، راحت بودن و اون و خودت و کلی چیزای دیگه... ولی وقتی با دست خودت(یا هر تکنیکی که اقایون به کار می‌برن و ما خبر نداریم!) کار میکنی، هیچی نیست!! همه چیز تو ذهنت اتفاق می‌افته...
    بنابراین خفن‌ترین فانتزی ها اتفاق می‌افته... ادامه مسئله جالب تر هم هست!! شاخ ترین داف‌های مملکت (از نظر خود شخص) باهاش می‌پرن و خفن ترین کارها رو براش میکنن...

در مقابل... وقتی با یه ادم واقعی رابطه داری، همونطور که گفتم همه چیز مثل فانتزی نیست!! ممکنه نتونه یا حسش رو نداشته باشه که اون‌کارها رو بکنه یا اساسا بلد نباشه...

نتیجه نهایی حرفم اینه که خودراضایی در بلند مدت، بسیار خطرناکه چون باعث میشه رابطه شخص با دنیای واقعی قطع بشه و هیچ دختر معمولیی نتونه ارضاش کنه!! شما در این حالت حتی تاپ‌ترین چورن‌استارها رو هم بیاری، نمیتونن کاری کنن...

بنابراین این دست اقایون، وسط کار خسته میشن!! و شروع میکنن در حالی که معشوقشون تو بغلشونه خودشون دست به کار بشن و خودشون رو ارضا بکنن!!

کاملا صحیح میفرمایید
    دیدن فیلم های سو....پر هم همون مسایل منفی خودارضایی رو دارن و تاثیر خیلی بدی روی رابطه جنسی میذارن . مثلا ادم فکر میکنه که طرف مقابلش هم باید همون کارهای پ...ورن استار توی فیلم رو بکنه ولی از این مسیله قافل هست که اونها دارن فیلم بازی میکنن و کارهاشون واقعی نیست

8. 2 کاربر از bas ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

پس علت طلاق ها چی میتونه باشه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

پس علت طلاق ها چی میتونه باشه؟

طلاق میتونه ده‌ها و صد‌ها علت داشته باشه که در کشور ما وجود داره و بین همه درد مشترکه...

۱- من همیشه به دوستانی که رابطه نداشتن میگم شما اصلا نمی‌دونی جریان چیه!! هنوز دست نزدی به مثلا سینه های یه دختر یا هنوز یکیش رو بغل نگرفتی که ببینی چه ساز سینه‌ای دوس داری... چه قدی دوس داری...
    خیلی ها دختر شیطون، و خیلی ها دختر اروم دوست دارن... مشخصا تا حالا با یکیش مثلا رو مبل ننشستن وسط بازی فوتبال یا فیلم مورد علاقه! یا کنار یکیش سعی نکردن بخوابن! پس نمی‌دونن زندگی با یه دختر شیطون یا اروم یعنی چی!
    تا حالا ۳ک۳ نکردن که بخوان تشخیص بدن فیزیک اون پایین یه دختر یعنی چی...
    گرمایی سرمایی یه دختر یعنی چی!‌

این چیزیه که من همیشه به رفقام میگم و ازشون میخوام اول دوسه بار تجربه کنن، تا دستشون بیاد!!

ادمها بدون تجربه یا علم به اینکه جریان چیه وارد یه رابطه فوق‌العاده جدی به اسم ازدواج میشن، بعد تازه می‌فهمن مثلا خانومشون اون اخلاقی که اینا میخوان رو نداره و بهشون حال نمیده در کنارش بودن...

۲- مورد دیگه، این هستش که ایران یه کشور نسبتا مدرنه... ما افغانستان و عربستان نیستیم! دخترامون با روبنده رد نمی‌شن از کنارمون که یه کیف سیاه ببینیم! توی خیابون که راه میری کلی دخترای خوشکل با تیپ های مختلف می‌بینی و مشخصا میدونی که از هر مثلا ۱۰ تای اینها، میشه لااقل ۲-۳ تاش رو یه شب باهاش بود!!
    خانومت در مقابل نه این تیپ ها رو می‌زنه، نه این ارایش ها یا اینکه برات تکراری شده(همین اول زندگی و مثلا سر سومین ماه زندگی!)...
    دلیل این قضیه که خیلی هم جدیه، این هستش که شما وارد یه زندگی شدی با دختری که زیاد اشنایی نداری باهاش، یا اشنایی داشتی ولی اولین رابطه‌ات و عشق اولت هست...
    وانگهی، پشیمون می‌شی که ایکاش کمی دیرتر ازدواج می کردم و با این در و دافا میخوابیدم...

بحث خیانت نیست! ممکنه منتهی به خیانت مستقیم نشه و طرف فقط دید زنی بکنه دخترا رو... ولی خوب، همین کار هم باعث میشه که سرد و سردتر نسبت به خانومش بشه...

۳- مسئله دیگه، رابطه بین دو طرفه... فرضا هر دو طرف عشق و حال و خریت! ها و جوونی هاشون رو کردن و حالا با همن...اما اونجوری که باید با هم نیستن توی زندگی... یعنی روابطشون(عاطفی و جنسی) اونجوری که باید پیش نمی‌ره...
    مشخصا خانوم‌ها در این مورد اولین طرفی هستن که سرد میشن از رابطه و سردیشون سریعا کل زندگی رو می‌گیره...
    فک کن دختره چیزی میخواد ولی باید براش زمینه سازی بکنه! میاد برنامه می‌ریزه که اول توجه‌اش رو جلب می‌کنه بعد ناز میکنه بعد تازه مسئله‌اش رو میگه... حالا مثلا برای جلب توجه میگه ام. سرم درد میکنه یا اعصابم خورده یا دلم درد میکنه یا هر چیزی... جناب شوهر که حوصله نداره و خسته و کلافه‌هستش و اخرین چیزی که انتظار داره، درد و ناراحتی خانومشه بر میداره می‌گه پریودی؟ و اینجا بحث کلا عوض میشه!!

یا فرض کن میای خونه، میری سر غذا و چیز خوبی نیست و از قبل هم کلافه بودی به خاطر ترافیک و ادمی که تو صف نونوایی تقلب کرد و کلا اعصابت خورده، حالا خانوم انتظار داره که مثلا موهای سرش رو از یه گیس و جلو به چپ، تغییر داده به یه گیس و جلوبه چپ با یه گیر! و شما این تغییر بزرگ رو بهش تبریک بگی و بغلش کنی و بهش عشق بورزی! در صورتی که دختره وقتی اشاره مستقیم میکنه به محل رویدادن تغییر، شما متوجه نمی‌شی چی تغییر کرده و میگی به به چقد عوض شدی!! موهاتو رنگ کردی؟

کم کم روی هم اوار میشه اینها و ایجاد نارضایتی میکنه! ضمن اینکه خانوما خدای گند زدن به همه چیز توی ذهن اقایون هستن! سیستم فکری خانوم‌ها به هیچ عنوان مثل اقایون کار نمیکنه و من مثلا به خانومم گفتم که اقا همکارم(خانوم) گفته فلان چیز برای گلو درد خوبه! خانومم به جای اینکه بشنوه فلان چیز برای گلو درد خوبه، میاد بحث راه میندازه که چرا بایه خانوم همکلام شدی و راجع به درد گلو حرف زدی؟ خوب حالا باید مشخص بشه سن و سال و دلیل همکاری با این خانوم و بررسی احتمال دور شدن از خانوم!! ممکنه کار به بازرسی و تحقیق محلی هم کشیده بشه و خانوم خودش بیاد محل کار و بررسی کنه که شما کجایی، همکار خانوم کجاس!!

به طور کلی کلی چیزهای ریز ممکنه باعث خراب شدن بین رابطه بشه...

همونجور که گفتم، دلایل بسیار متعدد هستش... ممکنه دو طرف اصلا از اول هم رو دوست نداشتن، یا اینجوری دوست نداشتن!!
    یکی از دوستانم با دختر عموش ازدواج کرد، میگفت طول ۲۳-۴ سال گذشته عین خواهرم باهاش حرف زدم، الان باهاش تنها میشم انگار پیش خواهرمم!! بعد از ۶ ماه دست نزده بود به دختره و طلاق گرفتن رفت پی کارش...

مخصوصا اگر یه دختر خودش بیرون نره و کار نکنه، فوق العاده راحت تر و زودتر از شوهرش می‌رنجه و ناراحت میشه... ضمن اینکه احساس ناامنی جدی هم میکنه...

11. 7 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ظاهرا دوستمون مشکلش اینه دیر ارضا میشه....
    باید دید دلیلش چیه!! که خانوم نمیتونه ارضاش کنه!

13. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

فقط ترا لامصب

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    من هم مشترک تاپیک شدم.
    یاد سریال بیگ بنگ تئوری افتادم. اون یهودیه اسمش چی بود؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •