تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 15 اولاول ... 39101112131415 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 144

نام تاپيک: دیرانزالی آقایان بدون عوارض

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

جناب دکتر بار ها تو این انجمن نوشت برا این موضوع تعداد تعیین نکنید !
    بدن هر شخص متفاوته - ایشون بار ها گفتن حتی هر روزش هم مشکلی نداره
    ----------------------------------------------------
    کاش یه مدیر بیاد این تاپیک رو قفل کنه واقعا بحث کش داری شده که الکی هم ادامه پیدا کرده
    نه چرا قفل بشه ؟ این دوست ترول مون احتمالا همین دو صفحه مهمان ما بودند ولی مساله انزال مساله مهمی در سلامت آقایان هست ، من مطالب مهمی در این تاپیک مطالعه کردم و مطمعنا برای خیلی ها مثبت بوده این تاپیک.

قفل بشه که پست های بعضی دوستان ( مثل پست بالایی رو نبینیم )
    این آقا داره به همه توهین میکنه !
    این دوست بی ادبمون کارش درست نیست ولی دلیل موجهی برای قفل یا حذف این تاپیک نیست چندین صفحه قبل از شروع شیرین کاری های ایشون خود من یه سوال پرسیدم که شاید خارج از محیط مجازی رو میگرفتم بپرسم و یکی از دوستان هم جواب داد ، باز به نظر من تاپیک خیلی خوبی هست چون خیلی ها شاید بیرون رو بگیرند سوالاتشون رو بپرسند.
    Last edited by Captain_America; 04-04-2017 at 18:29.

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

نه چرا قفل بشه ؟ این دوست ترول مون احتمالا همین دو صفحه مهمان ما بودند ولی مساله انزال مساله مهمی در سلامت آقایان هست ، من مطالب مهمی در این تاپیک مطالعه کردم و مطمعنا برای خیلی ها مثبت بوده این تاپیک.

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اونایی که طرفدار سرسخت خودارضایی هستن و اینکاره ان اینقدر این عمل را انجام بدین تا جونتون دربیاد بالاخره یه روز به حرف من میرسین که دیگه خیلی دیر شده حالا دیگه خود دانید این راه و این هم چاه سیاه بدبختی
    میدونم اکثر شما چاه را انتخاب میکنین و با سر میرین توی چاه ولی از من گفتن بود والسلام
    پشت حرف های ما ۱۰۰ ها پژوهش و منبع علمی هست؛پشت حرف شما تعصب!
    برادر من شما بگین خودارضایس گناه هست انجام ندین من قبول میکینم؛بگین خود ارضایی باعث میشه روح انسان که لوح پاکی هست کدر بشه(از حرف های کلاس های دینی دبیرستان یادمه!) من قبول میکنیم؛بگین میری جهنم من قبول میکنم!
    اما نمیتونی و نخواهی تواسنت عوارض جسمانی رو بهش نسبت بدین
    این حرفایی که شما زدین و تو اون متن نوشته شده همگی کذب هست؛
    شما فقط این سوالات من رو جواب بده:
    ۱-آیا اگر خودارضایی عوارض جسمی نداشته باشه از گناه بودن حذف میشه؟
    ۲-ایا گناه بودن یک عمل برای انجام ندادنش کافی نیست و حتما باید برایش عوارض کذب تراشیده شود؟

4. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

داداش دین و مذهب هميشه يک قدم از علم جلوتر بوده دین ما دین کاملیه اگه گفته عملی رو انجام ندین100درصد علت و عوارض و ضررهایی داشته و داره که گفته انجام ندین
    اگرم گفته انجام بدین بازم نفع هایی داره که گفته انجام بدین حالا چرا من این حرف را با قاطعیت میزنم؟؟؟؟؟؟؟
    مسائلي بوده که اول دين و مذهب اونها رو مطرح کرده بعدش دانشمندا و محققا به دنبال اونا رفتن و اونا رو کشف کردن
    نمونش ختنه پسران هست که غربیها که به اون عقیده ای نداشتن هم به این نتیجه رسیدن که این عمل باید انجام بشه و به فایده هاش پی بردن و خیلی از چیزای دیگه که تو اسلام به اونها توصیه شده مفید هستن حتی غربیها هم بعد از تحقیقاتشون به همین نتیجه رسیدن
    نتیجه:
    ندانستن چيزي از سوي ما، دليل بر اين نيست که بگوييم آن چيز درست نيست.
    انیشتین هم همینجوری شیعه شد اصلا یا اون فضانوردی که صدای اذان رو تو ماه شنید دیگه. چند سالته عمویی ؟ پایگاه هم میری؟ سخنرانی استاد دکتر روازاده و اینا هم اونجا براتون پخش میکنن ؟

6. 7 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

جناب دکتر بار ها تو این انجمن نوشت برا این موضوع تعداد تعیین نکنید !
    بدن هر شخص متفاوته - ایشون بار ها گفتن حتی هر روزش هم مشکلی نداره
    ----------------------------------------------------
    کاش یه مدیر بیاد این تاپیک رو قفل کنه واقعا بحث کش داری شده که الکی هم ادامه پیدا کرده
    دقیقا ما تعداد و زمان نداریم؛هرکس باید با توجه به نیازش ارضای جنسی رو انجام بده؛تعداد حتی روزی یکبار به خودی خود زیان ده نیست؛
    ما تنها در یک ص.رت خودارضایی رو همراه با مشکل میدونیم که تبدیل به وسواس بشه؛یعنی خودارضایی بجای ارضای غریزه جنسی،با هدف ارضای وسواس انجام بشه؛و این کار هم زمانگیر بشه(بیش از یکساعت) ویا برای زندگی کاری و اجتماعی فرد مشکل ایجاد کنه؛
    اینطور تعریف وسواس برای هرکس که حتی روزانه خودارضایی کنه تلقی نمیشه و شرایط خاص داره

@M.R.S.
    دکتر جان حرفات نتیجه داد این یکی داره برای خودش نسخه هر روز میپیچه تویی که داری اینا را به این عمل کثیف تشویق میکنی اون دنیا علاوه بر گناهان خودت باید جوابگوی گناهان اینا هم باشی
    آیا گفتن حقیقت گناه هست؟یعنی اون دنیا خدا میگه چرا گفتی خودارضایی باعث انزال زودرس،جذب هوای مرطوب از کیسه منی،مشکل در مایع مغزی و مشکل پروستات نمیشه؟
    یعنی خدای عالم و عادل با گفتن حقیقت مشکل داره؟
    بنده گفتم مشکلی با گناه بودن خودارضایی ندارم؛هرکس ایمان داره انجام نده!به اینکه این کار عارضه جسمی نداره چه ربطی داره؟

نه اتفاقا بحث خوب پیش میره؛ این حرفهای خنده دار و عوارض کذب رو که تو مغز بچه ها میکنن باید رو بشه؛
    من هم در دوران مدرسه همین حرف ها رو از معلم ها شنیدم؛حالا که حقیقت رو فهمیدم باید برای بقیه هم روشنگری کرد؛ذکات علم انتشار اون هست
    بزارین منطق این افراد رو بشه که وقتی نمیتونن حرف علمی بزنن و حرفشون رو اثبات کنن شروع میکنن به توهین و تقبیح!
    Last edited by M.R.S.; 04-04-2017 at 20:06.

8. 5 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

داداش دین و مذهب هميشه يک قدم از علم جلوتر بوده دین ما دین کاملیه اگه گفته عملی رو انجام ندین100درصد علت و عوارض و ضررهایی داشته و داره که گفته انجام ندین
    اگرم گفته انجام بدین بازم نفع هایی داره که گفته انجام بدین حالا چرا من این حرف را با قاطعیت میزنم؟؟؟؟؟؟؟
    مسائلي بوده که اول دين و مذهب اونها رو مطرح کرده بعدش دانشمندا و محققا به دنبال اونا رفتن و اونا رو کشف کردن
    نمونش ختنه پسران هست که غربیها که به اون عقیده ای نداشتن هم به این نتیجه رسیدن که این عمل باید انجام بشه و به فایده هاش پی بردن و خیلی از چیزای دیگه که تو اسلام به اونها توصیه شده مفید هستن حتی غربیها هم بعد از تحقیقاتشون به همین نتیجه رسیدن
    نتیجه:
    ندانستن چيزي از سوي ما، دليل بر اين نيست که بگوييم آن چيز درست نيست.
    اما فعلا که تمام حرف های شما مغایرت کامل با علم داشت و حتی یک مطالعه و پژوهش درست و حسابی برای اثبات عارضه جسمی و روانی خودارضایی ارائه ندادین
    من به تقابل علم و دین کاری ندارم؛اما فعلا از این دری که شما وارد شدین به ضرر خودتون و اعتقاداتتون هست
    برای اون ختنه هم از طریق علم پزشکی نمیگیم ختنه 100درصد خوب هست حتی یکسری عوارض یا مشکلات هم براش در نظر میگین و درنهایت برای توصیه به ختنه میگیم خانوده تصمیم بگیره!
    از این ادعا که 100درصد هرعملی که گفته شده رو انجام ندین عارضه داره یا هرچی گفتن خوبه بعدا فایده اش کشف شده کاری ندارم اما شما علی الحساب بما از مقالات علمی درست و حسابی و پژهش ها( نه مقالات pseudoscience و ادعاهای خنده دار) یا کتاب های علمی مضرات خودارضایی رو به ما اثبات کن تا ما به حقیقت پی ببریم!

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اونایی که طرفدار سرسخت خودارضایی هستن و اینکاره ان اینقدر این عمل را انجام بدین تا جونتون دربیاد بالاخره یه روز به حرف من میرسین که دیگه خیلی دیر شده حالا دیگه خود دانید این راه و این هم چاه سیاه بدبختی
    میدونم اکثر شما چاه را انتخاب میکنین و با سر میرین توی چاه ولی از من گفتن بود والسلام
    احساس میکنم بعلت عدم توانایی در بحث منطقی و اوردن دلیل ومدرک برای اثبات گفته های خود سعی دارید با توهین تاپیک رو قفل کنید تا بحث خاتمه یابد!
    معلوم نیست حلال و حرام شما چیست،البته فرقی نداره که حلال خورده باشه که حزام؛از نظر شما کسی مثل شما فکر نکند گناهکار است و سزاوار آتش جهنم!
    Last edited by M.R.S.; 04-04-2017 at 20:58.

11. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan90ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

احساس میکنم بعلت عدم توانایی در بحث منطقی و اوردن دلیل ومدرک برای اثبات گفته های خود سعی دارید با توهین تاپیک رو قفل کنید تا بحث خاتمه یابد!
    من کی توهین کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا مغلطه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟این دوستان شما هستن که مدام دارن به همه چیز اهانت میکنن
    معلوم نیست حلال و حرام شما چیست،البته فرقی نداره که حلال خورده باشه که حزام؛از نظر شما کسی مثل شما فکر نکند گناهکار است و سزاوار آتش جهنم!
    چی داری میگی برای خودت جناب دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نخیر من چنین چیزی نگفتم هر کسی را داخل یک قبر میزارن و خودش میمونه و اعمال و گناهانش و هر کس باید جواب اعمال خودش را بده و سزای اعمال بد خودش را که آتش و عذاب جهنم هست ببینه
    البته بعضیا هم میگن خدا بخشنده هست و در این دنیا هر غلطی خواستید بکنین و بعدش خدا میبخشه ولی نمیدونن ممکنه وقتی برای توبه نداشته باشن و نباشه

یه سوال شخصی هم از شما آقای دکتر دارم شما دکترای عمومی دارین یا متخصص هستین؟؟؟؟؟؟
    اصلا مریض هم دارین چون میبینم صبح تا شب تو انجمن هستین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

من هر دو پدر بزرگم آخوند (حوزوی) پدرم بانی حسینیه و تکیه محل و خودم هم کاندید دکتری فقه و مبانی حقوق اسلامی (تو مصاحبه سال ۹۵ قبول نشدم ایشالا امسال!) هستم پسر خوب.
    پ.ن : اگه شما این مسائل سطح پایین دینی رو مطرح میکنی بدون بنده اللمعه الدمشقیه فی فقه الامامیه رو پاس کردم.
    داداش با این سابقه مذهبی از شما بعیده به دینمون توهین کنی

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

[SIZE=3][B]

یه سوال شخصی هم از شما آقای دکتر دارم شما دکترای عمومی دارین یا متخصص هستین؟؟؟؟؟؟
    اصلا مریض هم دارین چون میبینم صبح تا شب تو انجمن هستین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

داداش با این سابقه مذهبی از شما بعیده به دینمون توهین کنی
    من تو انجمن باشم باید به تو جواب بدم؟
    حالا که دهنت بسته شده از این در داری وارد میشی؟
    چزا شما که اینقدر اعتقاد مذهبی دارین آخرش از در توهین و تحقیر وارد میشین؟

بی صبرانه منتظر هستم که شما مضرات جسمی خودارضایی رو اثبات کنید وگرنه بهتر است سکوت کنید!
    Last edited by M.R.S.; 04-04-2017 at 21:17.

14. 3 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan90ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

من تو انجمن باشم باید به تو جواب بدم؟
    حالا که دهنت بسته شده از این در داری وارد میشی؟
    چزا شما که اینقدر اعتقاد مذهبی دارین آخرش از در توهین و تحقیر وارد میشین؟

بی صبرانه منتظر هستم که شما مضرات جسمی خودارضایی رو اثبات کنید وگرنه بهتر است سکوت کنید!
    من خودم به شخصه اشخاصی را دیدم که بر اثر خودارضایی مشکلات روانی پیدا کردن عزیز
    شما هم مغلطه نکن و جواب سوالام را بده البته اگه واقعا دکتری !!!
    Last edited by erfan90ir; 04-04-2017 at 21:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •