تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: گوشی برام از اونور آب رسیده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

مرسی از راهنمایی ... حالا اگر بخوام گوشی انذروییدی بخرم در حال حاضر کدوم گوشی خوبه و میارزه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود
    نیاز به زدن تاپیک جدید ندیدم وقتی این تاپیک بود.
    یک عدد ایفون 4s از اونور رسیده و برای یک نفر با سیم کارت همراه اول روشن کردم ولی ارور میزنه که سیم کارت ساپورت نمیکنه. قبلش خدمتون بگم که گوشی انلاک هست و بدون سیم کارت کار میکرد و وقتی ریست کردم اینطوری شد .
    اگه گوشی از اکانت ایکلودی که روش بود پاک کنم تاثیری دارد ؟
    ای او اس 9.3.5 روش هست. راه حلی دارد ؟ فکر کردم شاید تو اینجا ریجستر باید بشه ؟ ولی یک ایفون 7 بودد سیم کارت زدم روشن شد .
    گوشی لاک پشت گوشی لوگو شرکت داره ؟ گفته بود انلاک هست. اگه از اونور از جایی که خریده یا پشتیبانی اپل زنگ بزنه مشکل حل میشه ؟
    ممنون

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

درود
    یک عدد ایفون 4s از اونور رسیده و برای یک نفر با سیم کارت همراه اول روشن کردم ولی ارور میزنه که سیم کارت ساپورت نمیکنه. قبلش خدمتون بگم که گوشی انلاک هست و بدون سیم کارت کار میکرد و وقتی ریست کردم اینطوری شد .
    ای او اس 9.3.5 روش هست. راه حلی دارد ؟ فکر کردم شاید تو اینجا ریجستر باید بشه ؟ ولی یک ایفون 7 بودد سیم کارت زدم روشن شد .
    گوشی لاک پشت گوشی لوگو شرکت داره ؟ گفته بود انلاک هست. اگه از اونور از جایی که خریده یا پشتیبانی اپل زنگ بزنه مشکل حل میشه ؟
    ممنون
    درود بر شما.
    سیمکارد سالمه؟
    روی گوشی های دیگه کار میکنه؟

Sent from my K00E using Tapatalk

4. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه cheetoz_motori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    ممنون
    دوست عزیز شمااول بایدببینیداپراتوراصلی گوشی اسمش چی هست وبرای چ کشوری هست
    بعدتوسط قطعه ای بنام Giveyکه درخشاب زیرسیم کارت قرارمیگیره اون اپراتوررودورمیزنید
    البته شمااطلاعات بالاروبه کسی که giveyازش میگیری بدی خودش بقیه کارهاروانجام میده
    قیمتش بین ۱۰۰-١۵۰تومن هست وتا۸۰درصدکارت روراه میندازه
    فقط نکته ای که بمن گفتند اینها بود؛
    سیم کارت اید حتما3gباشه،4gساپورت نمیکنه
    کانتکت اگه روسیمکارت ذخیره باشه ایمپورت نمیشه
    اس ام اس اگه بخوای بدی با +٩٨جلوی شماره سندنمیشه باید +٩٨روتبدیل به ۰۹ کنی مثلا ۰۹۱۲۵۴۷۵۳۷۶ بعدسندمیشه
    کدهای دستوری روگوشی جواب نمیده مثل #١*یا...
    درعوض اگه بخوای گوشی مث گوشی های معمولی باتمام قابلیتها کارکنه باید آنلاک فکتوری کنی هزینه اش تاجایی ک میدونم ۴۵۰-۵۰۰تومن هست
    موفق باشید

6. 2 کاربر از cheetoz_motori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود به دوستان عزیز

گوشی انلاک هست و سیم کارت اپراتور O2 روش بود و گوشی از موبایل فروشی خریده شده نه اپل استور .
    حالا سیم کارت همراه اول وارد کردم ارور sim not support میده . تو اینجا نباید تو همراه اول ریجستر بشه صحبتهایی راه انداخته بودن که ایفون ها باید از فیلتر خودشون رد بشه و این حرف ها ولی این 4s هست و یک ایفون 7 هم سیم کارت زدم راحت کار کرد .
    سیم کارت بنظر بد پانچ کردن چون بدنه فلزی چسبیده به خشاب سیم کارت. سالم هست ولی وقتی بدون سیم کارت روشن میکنم میگه سیم وارد کن و اگر نمیشناخت پیام سیم کارت ساپورت نکردن نمیداد.

راه حلی اگه بنظرتون میاد بفرمایید اینکه به پشتیبانی اپل زنگ بزنه یا O2 ?
    خیلی وقته پست ندادم فرستادم دیدم نقل قول نشده .
    ببخشید زیاد سوال شد.
    ممنون از راهنمایی های کامل دوستان.
    Last edited by fk_u; 11-06-2017 at 15:01.

اگه نباشه جاش خالی می مونه cheetoz_motori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود به دوستان عزیز

گوشی انلاک هست و سیم کارت اپراتور O2 روش بود و گوشی از موبایل فروشی خریده شده نه اپل استور .
    حالا سیم کارت همراه اول وارد کردم ارور sim not support میده . تو اینجا نباید تو همراه اول ریجستر بشه صحبتهایی راه انداخته بودن که ایفون ها باید از فیلتر خودشون رد بشه و این حرف ها ولی این 4s هست و یک ایفون 7 هم سیم کارت زدم راحت کار کرد .
    سیم کارت بنظر بد پانچ کردن چون بدنه فلزی چسبیده به خشاب سیم کارت. سالم هست ولی وقتی بدون سیم کارت روشن میکنم میگه سیم وارد کن و اگر نمیشناخت پیام سیم کارت ساپورت نکردن نمیداد.

راه حلی اگه بنظرتون میاد بفرمایید اینکه به پشتیبانی اپل زنگ بزنه یا O2 ?
    خیلی وقته پست ندادم فرستادم دیدم نقل قول نشده .
    ببخشید زیاد سوال شد.
    ممنون از راهنمایی های کامل دوستان.
    بالاتوضیح دادم،بروسمت علاالدین بگو اپراتورگوشی o2عه،بهت قیمت آنلاک فکتوری و آنلاک گیوی میده هرکدوم خواستی میدی انجام میدن
    دنبال این نباش ک خودت بتونی کاری بکنی
    رجیسترهمراه اول و این داستانهاهم ربطی بکارشمانداره

9. این کاربر از cheetoz_motori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود بر شما.
    سیمکارد سالمه؟
    روی گوشی های دیگه کار میکنه؟

Sent from my K00E using Tapatalk
    درود
    بله سالمه یعنی پانچ کردم و بعد سیم کارت تو جای مقوایی خودش گذاشتم تو گوشی ساسونگ معمولی که سیم بزرگ میخوره کار کرد .
    بد نیست سیم کارت دیگه ای تو این گوشی تست کنم.
    سیم کارت پانچ شده یکطرفش قسمت فلزی دیگه چسبیده به خشاب ایفون نمیدونم بد پانچ شده یا اوکیه.
    ممنونم.

11. این کاربر از fk_u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

بالاتوضیح دادم،بروسمت علاالدین بگو اپراتورگوشی o2عه،بهت قیمت آنلاک فکتوری و آنلاک گیوی میده هرکدوم خواستی میدی انجام میدن
    دنبال این نباش ک خودت بتونی کاری بکنی
    رجیسترهمراه اول و این داستانهاهم ربطی بکارشمانداره

درود
    درسته حرفتون.
    چون گفته بودن انلاک خریدن از موبایل فروشی انگلیس و بعدا همون سیم کارت به گوشی ایفون 7 انلاک زدن . برام عجیب بود که چرا باید ساپورت نکنه.
    فکر میکردم شاید بشه حل کرد . گفتم حالا به O2 و شایدم به پشتیبانی اپل زنگ بزنه بپرسه .
    سایتی هم پیدا کردم که میگه انلاک هست یا نه ولی حدد 3 دلار خرج داشت و اینترنتی با پی پال واریز میشد. سایت imei همچین اسمی بود.
    ممنونم از پاسختون
    Last edited by fk_u; 13-06-2017 at 09:11.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •