تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: گوشی برام از اونور آب رسیده

اگه نباشه جاش خالی می مونه cheetoz_motori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

14 گوشی برام از اونور آب رسیده

سلام
    من خوده مبتدی ام رسماً البته درمورد آیفون،چون تا حالا آیفون نداشتم لطف کنید منو خوب راهنمایی کنید قبلا ازتون سپاسگذارم
    سوالم هم اینه:
    از اونور آب 1 گوشی برای ما رسیده میخوام ببینم پله پله باید چکارش کنم تا تبدیل به ی گوشی بشه که تو ایران دست ملت هست و استفاده میکنند
    نرم افزار چی لازم داره؟ و دیگه چیکار باید کردش؟و... خلاصه شما فکر کن همچین اتفاقی برای شما افتاده چیکار میکنید
    البته مسلماً ببرم بیرون درست میکنن ولی نمیخوام هزینه کنم، خودمم کارم کامپیوتره از پس کاراش بر میام

لطف میکنید راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali-1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    من خوده مبتدی ام رسماً البته درمورد آیفون،چون تا حالا آیفون نداشتم لطف کنید منو خوب راهنمایی کنید قبلا ازتون سپاسگذارم
    سوالم هم اینه:
    از اونور آب 1 گوشی برای ما رسیده میخوام ببینم پله پله باید چکارش کنم تا تبدیل به ی گوشی بشه که تو ایران دست ملت هست و استفاده میکنند
    نرم افزار چی لازم داره؟ و دیگه چیکار باید کردش؟و... خلاصه شما فکر کن همچین اتفاقی برای شما افتاده چیکار میکنید
    البته مسلماً ببرم بیرون درست میکنن ولی نمیخوام هزینه کنم، خودمم کارم کامپیوتره از پس کاراش بر میام

لطف میکنید راهنمایی کنید
    مبارکتون باشه دوست عزیز.

0. ابتدا باید مطمئن باشید گوشی آنلاک باشه و سیم کارت های موجود در ایران رو شناسایی کنه.
    1. برای راه اندازی گوشی به اپل ایدی احتیاج دارید.
    2. نرم افزارهای مورد نیاز خودتون رو میتونید از طریق اپ استور موجود در گوشی و یا از طریق نصب آیتیونز روی کامپیوتر دانلود کنید.

اگر گوشی رو هنوز فعال نکردید و تنظیمات اولیه مثل انتخاب زبان و ... هنوز اعمال نکردید بفرمایید تا چند قدم ساده رو خدمتتون عرض کنم. موفق باشید

3. این کاربر از ali-1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

گوشی رو چند خریدید؟ اگه طرفای 300 دلار هست که گوشی شما لاک هست و باید آنلاک کنید (که البته دردسرهای خاص خودش رو داره)
    اگر حدود 800 دلار بوده که آنلاک هست و قابل استفاده مثل هر گوشی دیگه ای.

5. 2 کاربر از amin_947 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

- - - Updated - - -

مبارکتون باشه دوست عزیز.

0. ابتدا باید مطمئن باشید گوشی آنلاک باشه و سیم کارت های موجود در ایران رو شناسایی کنه.
    1. برای راه اندازی گوشی به اپل ایدی احتیاج دارید.
    2. نرم افزارهای مورد نیاز خودتون رو میتونید از طریق اپ استور موجود در گوشی و یا از طریق نصب آیتیونز روی کامپیوتر دانلود کنید.

اگر گوشی رو هنوز فعال نکردید و تنظیمات اولیه مثل انتخاب زبان و ... هنوز اعمال نکردید بفرمایید تا چند قدم ساده رو خدمتتون عرض کنم. موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    3 تا گوشی هست، 2 تا 5s و یک 4 . در مورد 4 مطمئن نیستم 4 هست یا 4s چون جعبه نداره
    اول بگم که سیم همراه انداختم جواب نداد پس لاک هست 100%
    با این تفاصیل من باید از کجا شروع کنم؟
    درضمن بدون سیم کارت نمیشه وارد منو ها شد در آیفون 4 ؟؟؟؟
    الان بدون سیم کارت فقط صفحه شماره گیری برای تماس های اورژانسی فقط نمایانه
    ممنون از راهنمایی تون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گوشی رو چند خریدید؟ اگه طرفای 300 دلار هست که گوشی شما لاک هست و باید آنلاک کنید (که البته دردسرهای خاص خودش رو داره)
    اگر حدود 800 دلار بوده که آنلاک هست و قابل استفاده مثل هر گوشی دیگه ای.
    بله گوشی لاک هست
    مدلش هم 4 هست امین جان
    شما هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم که برای آنلاک کردن و سیم کارت خور کردنش در ایران چیکار باید بکنم
    ممنون از شما

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

پس اینجور که معلومه دست دوم هست، درسته؟
    اگه پسورد اکانت ایکلود رو روی اونها فعال کرده باشن هزینه خیلی زیادی باید بدید تا حذفش کنن ضمن اینکه جدیدا هم این سرویس حذف اکانت آیکلود کار نمی کنه.
    باید بدون سیمکارت هم روشن بشه و وارد محیط ios بشین که اگر نمی تونین پس همون بحث اکانت آیکلود هست

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه پسورد اکانت ایکلود رو روی اونها فعال کرده باشن هزینه خیلی زیادی باید بدید تا حذفش کنن ضمن اینکه جدیدا هم این سرویس حذف اکانت آیکلود کار نمی کنه.
    باید بدون سیمکارت هم روشن بشه و وارد محیط ios بشین که اگر نمی تونین پس همون بحث اکانت آیکلود هست
    بله همه گوشی ها دست دوم هست و جزو گوشی هایی هست که از اپراتور خاصی بصورت قراردادی خریداری شده
    با این حساب ینی کلاً باید گذاشت کنار گوشی ها رو و کاری نمیشه کرد؟؟؟؟؟
    من بحث icloud بودن یا نبودنش رو نمیدونم ولی وقتی گوشی روشن میشه فقط صفحه شماره گیری شماره ها اورژانسی میاد و با کلید home زدن عکس العملی رخ نمیده و وارد منو ها نمیشه
    ینی هیچ راهی مثل گوشی های اندروید برای برگردوندن به حالت کارخونه یا wipe کردن توسط کلید های ترکیبی یا نرم افزاری که بشه از طریق اتصال گوشی به کامپیوتر حرکتی زد نیست؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان با itunes وصل شدم به گوشی وارد منو هم شد
    ios 4.3.3 هست و گفت ورژن جدید اومده براش زدم آپدیت بشه
    baseband هم 4.10.1 هست
    Last edited by cheetoz_motori; 13-12-2016 at 11:07.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام من متاسفانه تاپیک فعالی که بتونم سوالم رو بپرسم در مورد آیفون پیدا تکردم برا همین اینجا میپرسم ... من تا الان همیشه از گوشی های اندروییدی استفاده کردم ولی الان میخوام ولی دو دلم نمیدونم که واقعا پولی که بخوام بدم برا آیفون 7 یا 6 اگر که گوشی اندروییدی خوبی بخرم بهتر هستش یا نه ؟ چون واقعا طبق تحقیقاتی کردم آیفون به خاطر برندش خیلی گرون تر هستش در حالیکه از لحاظ نرم افزاری شاید در بعضی از موارد پایین تر از گوشی های دیگه هم باشه ... اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من متاسفانه تاپیک فعالی که بتونم سوالم رو بپرسم در مورد آیفون پیدا تکردم برا همین اینجا میپرسم ... من تا الان همیشه از گوشی های اندروییدی استفاده کردم ولی الان میخوام ولی دو دلم نمیدونم که واقعا پولی که بخوام بدم برا آیفون 7 یا 6 اگر که گوشی اندروییدی خوبی بخرم بهتر هستش یا نه ؟ چون واقعا طبق تحقیقاتی کردم آیفون به خاطر برندش خیلی گرون تر هستش در حالیکه از لحاظ نرم افزاری شاید در بعضی از موارد پایین تر از گوشی های دیگه هم باشه ... اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید
    ببین دوست عزیز اگه دنبال غروفری،اگه دنبال نمایش برندی و اگه دنبال امنیت بالایی آیفون بگیر
    چیزی که من از از آیفون فهمیدم
    اگه دنبال برنامه های رایگان با تنوع فراوان و دنبال گوشی هستی که بی دنگ و فنگ باهاش کارکنی پول کمتری هم بدی اندروید بگیر
    و پیشنهاد شخصی من اندروید هست

13. این کاربر از cheetoz_motori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •