تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل مخاطبین در تلگرام

اگه نباشه جاش خالی می مونه Juventus FC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

14 مشکل مخاطبین در تلگرام

سلام

من چند وقت پیش با گوشی خودم یک اکانت تلگرام برای دوستم با شماره خودش درست کردم بعد از اینکه اکانت تلگرام ساخته شد دیدم تلگرام به صورت خودکار از مخاطبین من برای این اکانت استفاده کرده که من مجبور شدم کل مخاطبین خودم از اکانت دوستم حذف کنم

حالا و در حال حاضر اگر کسی از مخاطبین گوشی من اکانت تلگرام میسازه ضمن اعلام به من در تلگرام که مثلا فلانی joib در تلگرام شده به مخاطبین اکانت رفیق منم اضافه میشه! چه طوری مشکل حل کنم؟

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام میتونستین برای ساختن اکانت از نسخه ویندوز استفاده کنین تا این مشکلات رو نداشته باشه چون گوشی کاملا شخصی هست ...

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

من چند وقت پیش با گوشی خودم یک اکانت تلگرام برای دوستم با شماره خودش درست کردم بعد از اینکه اکانت تلگرام ساخته شد دیدم تلگرام به صورت خودکار از مخاطبین من برای این اکانت استفاده کرده که من مجبور شدم کل مخاطبین خودم از اکانت دوستم حذف کنم

حالا و در حال حاضر اگر کسی از مخاطبین گوشی من اکانت تلگرام میسازه ضمن اعلام به من در تلگرام که مثلا فلانی joib در تلگرام شده به مخاطبین اکانت رفیق منم اضافه میشه! چه طوری مشکل حل کنم؟
    یکی از دوستان میپگفت باید با یک سیمکارت جدید و یک گوشی جدید برای خودتون اکانت بسازید تا برای دوستتون پیام نره

میخواین یک راه دیگه رو هم امتحان کنید

دیلیت اکانت کنید و بعدش ازطریق نسخه پی سی با یک شماره دیگه برای خودتون یک اکانت جدید بسازید

متاسفانه این یکی از باگهای تلگرامه

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

سلام

برای محکم کاری یکبار اکانت خودتون و یکبار هم اکانت دوستتون رو از روی تلگرام حذف کنید تا مخاطبینی که روی سرور های تلگرام ذخیره شدن حذف بشن
    از اینجا اقدام کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برای محکم کاری یکبار اکانت خودتون و یکبار هم اکانت دوستتون رو از روی تلگرام حذف کنید تا مخاطبینی که روی سرور های تلگرام ذخیره شدن حذف بشن
    از اینجا اقدام کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یکی از دوستان میپگفت باید با یک سیمکارت جدید و یک گوشی جدید برای خودتون اکانت بسازید تا برای دوستتون پیام نره

میخواین یک راه دیگه رو هم امتحان کنید

دیلیت اکانت کنید و بعدش ازطریق نسخه پی سی با یک شماره دیگه برای خودتون یک اکانت جدید بسازید

متاسفانه این یکی از باگهای تلگرامه
    مشکل اینجاست که هم من هم اون دوست Conversation نیاز داریم حتی تو گروه های هستیم که امکان عضویت مجدد پس از ورود دوباره به تلگرام برای ما وجود ندارد.راه دیگه ای جز دیلیت اکانت هست؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

مشکل اینجاست که هم من هم اون دوست Conversation نیاز داریم حتی تو گروه های هستیم که امکان عضویت مجدد پس از ورود دوباره به تلگرام برای ما وجود ندارد.راه دیگه ای جز دیلیت اکانت هست؟
    برای گروه هایی که عضوش هستید مشکلی نداره ،میتونید به ادمینش بگید لینک گروه رو براتون بفرسته،شما هم یک جا داشت کنید یا به یک اکانت جدید با شماره جدید یا شماره یکی از اعضای خانه که تلگرام نداره بفرستید تا بعدا با همون لینک وارد گروه بشید

یک راه دیگه هم داره و اون اینه که به مخاطبین همدیگه کاری نداشته باشید و مخاطبین غریبه رو حذف کنید

من چون خودم با گوشی اعضای خانواده چند باررفتم همینکارو میکنم،مخاطبین اونها رو پاک میکنم

7. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برای گروه هایی که عضوش هستید مشکلی نداره ،میتونید به ادمینش بگید لینک گروه رو براتون بفرسته،شما هم یک جا داشت کنید یا به یک اکانت جدید با شماره جدید یا شماره یکی از اعضای خانه که تلگرام نداره بفرستید تا بعدا با همون لینک وارد گروه بشید

یک راه دیگه هم داره و اون اینه که به مخاطبین همدیگه کاری نداشته باشید و مخاطبین غریبه رو حذف کنید

من چون خودم با گوشی اعضای خانواده چند باررفتم همینکارو میکنم،مخاطبین اونها رو پاک میکنم
    نهایت راه ها همینه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

تا حالا راهی ندیده ام

میخاین تو تایپیک تلگرام هم مطرح کنید شاید اونجا به جواب برسید

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تا حالا راهی ندیده ام

میخاین تو تایپیک تلگرام هم مطرح کنید شاید اونجا به جواب برسید
    تاپیک تلگرام کجاست؟میشه لینکی چیزی بهم بدین!

تاريخ عضويت
    Oct 2015

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •