تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل وایرلس در ویندوز 10

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض مشکل وایرلس در ویندوز 10

با سلام. سرچ کردم ولی مطلبی پیدا نشد امیدوارم تکراری نباشه

لپ تاپم ویندوز 10 روش نصبه و مشکلی که دارم وقتی روشن میکنم مودم رو شناسایی نمیکنه چه رو حالت وای فای چه با کابل شبکه و باید حتما ری استارت بشه تا دفعه بعد شناسایی بشه

کسی راه حلی نداره؟

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام

به جای Restart سیستم ؛ آداپترهای های Wi-Fi یا Lan را Disable و دوباره Enable کنید.ببینید به مودم وصل می شوند یا خیر.

3. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام

به جای Restart سیستم ؛ آداپترهای های Wi-Fi یا Lan را Disable و دوباره Enable کنید.ببینید به مودم وصل می شوند یا خیر.

تست کردم جواب داد. شبکه وایرلس رو Disable و بعد Enable کردم و به مودم وصل شد. قضیه چیه؟!!!!

5. این کاربر از moriss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

تست کردم جواب داد. شبکه وایرلس رو Disable و بعد Enable کردم و به مودم وصل شد. قضیه چیه؟!!!!
    ویندوز 10 در حالت پیش فرض به صورت هیبریدی خاموش می شود ؛ به عبارت دیگر از Fast Startup استفاده می شود تا در روشن شدن بعدی ؛ ویندوز سریع تر بوت شود.
    Fast Startup فقط هنگام Shutdown استفاده می شود و هنگام Restart استفاده نمی شود.
    ممکن است برخی از سخت افزارها مانند کارت های شبکه با این قابلیت هماهنگ نباشند ؛ در نتیجه پس از روشن شدن سیستم هنگامی که به صورت هیبریدی خاموش شده باشد عملکرد آن ها دچار مشکل می شود که یا باید سیستم را Restart کرد یا آنها را غیرفعال و فعال کرد.
    در صورتی که با آپدیت درایور کارت شبکه ؛ مشکل حل نشود با روش های زیر می توان ویندوز را به صورت کامل خاموش کرد تا پس از روشن شدن سیستم ؛ کارت شبکه مشکلی نداشته باشد.
      محتوای مخفی: روش اول : ایجاد یک shortcut برای Full Shutdown در دسکتاپ 
    در این روش یک Shortcut در دسکتاپ ایجاد می کنیم که با اجرای این شورتکات ویندوز به صورت کامل خاموش می شود. بر فضای خالی دسکتاپ راست کلیک و New و سپس Shortcut را انتخاب می کنیم.در پنجره باز شده در قسمت type the location of the item متن زیر را می نویسیم و Next را می زنیم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در پنجره بعدی در قسمت type a name for this shortcut یک نام دلخواه می نویسیم و Finish را می زنیم.
    shortcut آماده است و با دو بار کلیک بر آن ویندوز به صورت کامل خاموش می شود.
    البته می توان کد shutdown -f -s -t 00 را در Run هم نوشت و اجرا کرد تا ویندوز به صورت کامل خاموش شود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در صورت نیاز می توان آیکن مناسبی هم به آن اختصاص داد .

روش دوم : با غیرفعال کردن Fast Startup هم احتمالا مشکل کارت های شبکه حل می شود. (ممکن است مدت زمان بوت پس از Shutdown کمی افزایش یابد)

7. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اگر ویندوزتون رو تو این ۳ روز اپدیت کردید، و آخرین اپدیت ویندوز رو دارید روش از اون هم میتونه باشه

9. 2 کاربر از gorzdaran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

اگر ویندوزتون رو تو این ۳ روز اپدیت کردید، و آخرین اپدیت ویندوز رو دارید روش از اون هم میتونه باشه
    ویندوزم همیشه اتومات اپدیت میشه

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

ویندوز 10 در حالت پیش فرض به صورت هیبریدی خاموش می شود ؛ به عبارت دیگر از Fast Startup استفاده می شود تا در روشن شدن بعدی ؛ ویندوز سریع تر بوت شود.
    Fast Startup فقط هنگام Shutdown استفاده می شود و هنگام Restart استفاده نمی شود.
    ممکن است برخی از سخت افزارها مانند کارت های شبکه با این قابلیت هماهنگ نباشند ؛ در نتیجه پس از روشن شدن سیستم هنگامی که به صورت هیبریدی خاموش شده باشد عملکرد آن ها دچار مشکل می شود که یا باید سیستم را Restart کرد یا آنها را غیرفعال و فعال کرد.
    در صورتی که با آپدیت درایور کارت شبکه ؛ مشکل حل نشود با روش های زیر می توان ویندوز را به صورت کامل خاموش کرد تا پس از روشن شدن سیستم ؛ کارت شبکه مشکلی نداشته باشد.
      محتوای مخفی: روش اول : ایجاد یک shortcut برای Full Shutdown در دسکتاپ 
    در این روش یک Shortcut در دسکتاپ ایجاد می کنیم که با اجرای این شورتکات ویندوز به صورت کامل خاموش می شود. بر فضای خالی دسکتاپ راست کلیک و New و سپس Shortcut را انتخاب می کنیم.در پنجره باز شده در قسمت type the location of the item متن زیر را می نویسیم و Next را می زنیم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در پنجره بعدی در قسمت type a name for this shortcut یک نام دلخواه می نویسیم و Finish را می زنیم.
    shortcut آماده است و با دو بار کلیک بر آن ویندوز به صورت کامل خاموش می شود.
    البته می توان کد shutdown -f -s -t 00 را در Run هم نوشت و اجرا کرد تا ویندوز به صورت کامل خاموش شود.

در صورت نیاز می توان آیکن مناسبی هم به آن اختصاص داد .

روش دوم : با غیرفعال کردن Fast Startup هم احتمالا مشکل کارت های شبکه حل می شود. (ممکن است مدت زمان بوت پس از Shutdown کمی افزایش یابد)

ممنون از توضیحاتتون. من بیشتر مواقع هایبرنیت میکنم سیستم رو. که موقع روشن شدن کارت شبکه رو نمیشناسه. البته گاهی وقتها هم بدون مشکل روشن میشه و شبکه رو میشناسه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •