تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: فروش لباس راحتي ترك با كيفيت

در آغاز فعالیت amir3997's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض فروش لباس راحتي ترك با كيفيت

فروشگاه بانوی شیک پوش

دوستان سلام
    من یه بوتیک دارم که توش انواع لباس های راحتی، لباس خواب، لباس زیر، لباس های اسپرت و فانتزی رو همه گی از مارک های ترکیه دارم والان تصمیم گرفتم تا فروش اینترنتی رو شروع کنم و به مرور عکس های لباس ها رو اینجا میزارم که امیدوارم بتونم بهتون کمکی کرده باشم.
    روند کار به این صورت هست که شما عکس لباسی رو که میخواهید برای من خصوصی میفرستید البته با سایز مورد نظرتون و من چک میکنم اگه سایزتون رو موجود داشتم بهتون اطلاع میدم تا هزینه رو واریز بفرمایید و من خریدتون رو با پست پیشتاز به آدرستون در سراسر ایران ارسال میکنم.

چون من با پست هنوز قرارداد ندارم شما نمیتونید هزینه رو درب منزل پرداخت کنید ولی در آینده اگه این کار امکان پذیر شد حتما بهتون اطلاع میدم.

با عرض شرمندگی بدلیل حساسیت مسایل پزشکی چون اکثر کارهای ما مستقیما با پوست در ارتباط هست از پس گرفتن و تعویض لباس ها معذورم پس لطفا در انتخابتون دقت بفرمایید.

هزینه ارسال با پست به عهده خریداران محترم هست ولی در مواردی که تخفیف ویژه داریم خودم پرداخت میکنم که بهتون اطلاع میدم.

خرید بیش از دو عدد شامل هدیه ای از طرف ما است.
    Last edited by amir3997; 11-12-2016 at 16:22. دليل: توضیحات دقیق تر

در آغاز فعالیت amir3997's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض تونیک ترک زنانه

دوستان برای شروع چند مدل تونیک خیلی شیک از مارک لولیتان ترکیه دارم که به مناسبت شروع فروش اینترنتی با تخفیف ویژه و همینطور ارسال رایگان براتون میزارم.

قیمت این لباس 35000 تومنه و تقریبا 10000 تومن هزینه پست اونه که به مناسبت شروع فروش اینترنتی هزینه پست رو خودم پرداخت میکنم
    این لباس سایز بندی داره و در دو سایز S-M و L-XL ارایه شده
    قیمت فقط 35000 تومن

- - - Updated - - -

دوستان من نمیتونم عکس بزارم کسی میتونه کمکم کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •