تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: لپتاب تا سه ملیون برای کار های گرافیکی

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

در اینکه الان وقت مناسبی برای خرید نیست، موافقم. چون نوسانات قیمت ارز باعث شده که قیمتها بطور کاذب افزایش پیدا کند.
    اما اینکه اردیبهشت بهترین وقت خریده را زیاد موافق نیستم.
    اول بخاطر قانون بودجه ی سال آینده کشور که رقم دلار در آن، روی قیمت کلی دلار در بازار اثر میگذارد و مسلما قیمت دلار در بودجه سال آینده نسبت به الان رشد خواهد داشت.
    دوم باز بخاطر قانون بودجه کشور و تغییراتی که ممکن است در مالیات، عوارض قانونی ورود کالا و ... بگذارند که همه ی این ها باعث افزایش قیمت میشود.
    سوم بخاطر اینکه در اردیبهشت سال آینده انتخابات ریاست جمهوری است و ممکن است این موضوع روی بازار هم اثر بگذارد و جو ملتهب شود و باعث افزایش کاذب قیمتها شود.
    چهارم بخاطر وضع سیاسی جهان، خصوصا بعد از انتخابات ریاست جمهوری امریکا و شوک هایی که ممکن است بعد از ورود ترامپ به کاخ سفید روی موضوع تحریم و ... وارد شود و اثر منفی روی قیمت ها بگذارد.

در نهایت اینکه شما باید گوش به زنگ باشی و هر چند مدت پیگیر قیمت لپ تاپ مد نظرت باشی. و وقتی دیدی که قیمتش تا یک حد منطقی پایین آمده است، خرید کنی.
    البته منظور این نیست که شما در زمان کمترین قیمت بتوانی خرید کنی، ولی همینکه به جای مثلا 300 هزار تومان اضافه هزینه، مثلا 50 هزار تومان اضافه هزینه بدهی، خودش بنظرم ارزشمنده.

2. 3 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام دوستان ی سوالی داشتم خدمتتون من میخام ی لپ تاپ برای انجام بازی های سنگین بگیرم و قیمتش هم تا سقف 3 ملیون تومنه
    خودم دو مدل مختلف از برند های لنوو و ایسوس مد نظر دارم ولی بینشون دچار تردید شدم . مدلا:
    لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدلLenovo Ideapad 500 - C . قیمت :2,999,000
    لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدلASUS V502UX - E . قیمت :2,899,000
    بین این دو محصول شک دارم و ی محصولی میخام که برام عمری کار کنه و بتونه بازی های سنگین رو اجرا کنه
    اگرم هم محصوله دیگه هست که من اطلاع ندارم ممنون میشم کمکم کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

ایسوس k55v خیلی خوبه پشیمون نمیشی

داره خودمونی میشه Gabit0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان ی سوالی داشتم خدمتتون من میخام ی لپ تاپ برای انجام بازی های سنگین بگیرم و قیمتش هم تا سقف 3 ملیون تومنه
    خودم دو مدل مختلف از برند های لنوو و ایسوس مد نظر دارم ولی بینشون دچار تردید شدم . مدلا:
    لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدلLenovo Ideapad 500 - C . قیمت :2,999,000
    لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدلASUS V502UX - E . قیمت :2,899,000
    بین این دو محصول شک دارم و ی محصولی میخام که برام عمری کار کنه و بتونه بازی های سنگین رو اجرا کنه
    اگرم هم محصوله دیگه هست که من اطلاع ندارم ممنون میشم کمکم کنید .
    این لپ تاپ هایی که انتخاب کردی هیچ کدوم برای گیمینگ طراحی نشدند پس نباید ازشون انتظار عملکرد خیلی چشم گیری داشته باشند ولی اگه میتونی یک تومن بیشتر خرج کنی من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بهت پیشنهاد میکنم.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •