تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: پاک شدن کلیه اطلاعات بروی هارد در حین استفاده از نرم افزار Paragon.Alignment

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

9 پاک شدن کلیه اطلاعات بروی هارد در حین استفاده از نرم افزار Paragon.Alignment

با سلام
    من روی PC خودم سه هارد وجود داره یک هارد 320 گیگ که داری 3 پارتیشن است که ویندوز 7 هم روی این هارد نصب می باشد بعد یک هارد 500 گیگ که دارای 2 پاتیشن است و در آخر یک هارد 750 گیگ که کلا یک پارتیشن بود چند روز پیش می خواستم با نرم افزار Paragon.Alignment نسبت به بهینه سازی هارد ها کمک کنم و سرعت سیتم را بالا ببرم در حین انجام این کار برق برای چند دقیقه ای قطع شد بعد از وصل شدن برق دیدم که در صفحه مای کامپیوتر دیگر هارد 750 گیگ را نشان نمیدهد از قسمت منیج مای کامپیوتر و دیسک منیجمنت چک کرد و دیدم که در اون قسمت هارد 750 رابه صورت Free Space و در غالب Extended Partition نشان می دهد در صورت امکان راهنمایی بفرمایید که این هارد 750 GB را که کلا در غالب یک پاتیشن بود را به جه نحوی بازایابی اطلاعات کنم
    ممنون
    سلام
    با عرض پزش میخواستم که در صورت امکان راهنمایی بیشتری فرمایید و مفید ترین نرم افزار برای این کار را معرفی کنید آیا باید هارد مذکر را فرمت کنم یا خیر
    چون در حال حاضر مشکل مالی دارم و نمی توانمبدم بیرون برای تعمییر
    باتشکر مجدد
    Last edited by ehsansary; 30-11-2016 at 12:52. دليل: درخواست راهنمایی بیشتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

نرم افزارهای بازیابی اطلاعات توی نت هست ولی خیلیی قوی نیستن میتونی امتحان کنی .بدیدتعمیرکاربا دستگاه پی سی3000 میزنه اطلاعات برمیگرده.انشاالله

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •